Įkraunama...
Įkraunama...

Metinės

Apklausa: Ką manote apie metinių paprotį? (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Už kelių mėnesių bus mano tėvelio metinės.
Sukviesim gimines,artimuosius .Užsakysim bažnyčioje mišias už mirusįjį kur nuėję visi bendrai pasimelsim už jo sielą,apsilankysim visi kartu kapinėse,o vėliau visi bendrai važiuosim į užsakytą kavinukę ar restoranėlį ,pavalgysim ir pasišnekučiuosim.Čia būtu toks mūsų planas.
Mama dar galvoja giedorius pasikviest(tuos pačius,kur per laidotuves dalyvavo).Ji is gilios Žemaitijos ir ten toks paprotys,bet Kaune gal tai atrodys keistai g.gif .

Gal galite patarti,išsakyti savo nuomones apie metines,nes niekur neradau tokios konkrečios temos,o mums ji labai aktuali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2009 01 15, 19:59)
Už kelių mėnesių bus mano tėvelio metinės.
Sukviesim gimines,artimuosius .Užsakysim bažnyčioje mišias už mirusįjį kur nuėję visi bendrai pasimelsim už jo sielą,apsilankysim visi kartu kapinėse,o vėliau visi bendrai važiuosim į užsakytą kavinukę ar restoranėlį ,pavalgysim ir pasišnekučiuosim.Čia būtu toks mūsų planas.
Mama dar galvoja giedorius pasikviest(tuos pačius,kur per laidotuves dalyvavo).Ji is gilios Žemaitijos ir ten toks paprotys,bet Kaune gal tai atrodys keistai g.gif .

Gal galite patarti,išsakyti savo nuomones apie metines,nes niekur neradau tokios konkrečios temos,o mums ji labai aktuali  4u.gif

as vilniete, bet per tetuko metines, buvoirgi tie patis geduorei! ciq ne tik paprotis zemaitijos gyventojam, bet ir cia! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bim @ 2009 01 16, 07:59)
as vilniete, bet per tetuko metines, buvoirgi tie patis geduorei! ciq ne tik paprotis zemaitijos gyventojam, bet ir cia! mirksiukas.gif

Jetau,buvau isistikinusi,kad tai daroma tik Zemaitijoj doh.gif . Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mano Angelui atminti


Jau praėjo metai nuo tos dienos kai tu tapai angelėliu ir pakilai į dangaus žydrynę.Jau metai kai visos Tavo kančios liko praeity. Dabar tau lengva,lengva ir aš tą suvokiu,bet širdį tiek skausmo ir jis niekur nedingsta. Žinok ,kad buvai mano šauniausias, mano kovotojas ir atidavei visas jėgas tam,kad išliktum čia, su mumis.Bet déjà,kažkam ten aukštai tu buvai reikalingesnis. Myliu Tave taip pat kaip tą dieną,kai pirmą kartą pamačiau.Dar ir dabar jaučiu Tavo maža kūnelį savo rankose, matau nevalingą,bet pačia gražiausią ir šilčiausią šypseną. Sako laikas gydo žaizdas, o kiekvienas sunkus išbandymas mus užgrūdina.Netiesa.Laikas bėga, o mintyse tu vis dažniau ir dažniau sugrižti. Tu gimei,gyvenai ir kovojai ir Tu buvai Mano,nesvarbu koks mažiukas,gležnas ir trapus,bet buvai toks pat kaip kiti mano vaikai ypatingas ir mylimas.
Kiekvieną sekundę,minutę ir valandą Tu mano širdyje ir mintyse ir taip bus visados Mano sūnau Nelai-Rapolai.Apkabinu ir bučiuoju
Mama
Atsakyti
Tikėk, kad Jūsų sūnelis Jums šypsos nuo debesėlio .......
Atsakyti
Stiprybės ir tikėjimo, kad Jūsų 4u.gif angelėlis dabar gyvena ramybėje ir meilėje...
Atsakyti
Na stai,praejo metines,todel galiu parasyti,kas kaip,su visais duomenim 4u.gif .

Pradejome nuo baznycios Silainiuose(viskas vyko Kaune),kurioje buvom tik visi gimines,be jokiu pasaliniu.Misios buvo idomios,bet patalpa labai salta unsure.gif .Buvom uzsake giedorius,kurie visa laika prabuvo vargonininko vietoje ir patys pritarinejo kunigui(padejo pravesti Sv.Misias) thumbup.gif

Milikonių g. 18, 48276 Kaunas,
Tel.: (37) 268894,
El. paštas: silainiubaznycia@yahoo.com

Toliau vaziavom i Romainiu kapines,ten velgi musu giedorius pasake grazia kalba,pasimeldem visi kartu,padejom gelytes ir pakvietem visus pietu.

Pietus buvo Silainiuose,Taubuciuose,kur buvome susitare pries menesi,bet vaziavome kelias dienas pries tai,kad viska patvirtintumem.Keista buvo,kad jie nepaeme jokiu arbatpinigiu(visgi 50 zmoniu buvo). Mums atvykus,jau buvo paruosti stalai su saltais uzkandziais,pyrageliais ir gaiviais gerimais.
Bet pirmiausiai giedoriai pasake trumpa kalba ir pagiedojo labai graziu giesmiu (Rozanciaus nenorejom patys). Tuomet buvo atnesti karsti-vistienos kepsnys su ananasais. Mes ji pasirinkom,nes buvo daug vaiku ir senyvu zmoniu,kuriem nepatartina valgyti kiauliena.
Alkoholio buvom uzsake po buteli brendzio ir degtines (leido dar ir savo atsinesti),bet degtine net nebuvo atidaryta(nieks nenorejo),o brendzio dar puse butelio liko. Kas norejo,tam buvo pasiulyta po stikleli(tai darem patys),bet didzioji dauguma atsisake.
Kava buvo atnesta po visko asociuose(ji iejo i kaina),o arbatos uzsiprase,kas norejo(kainavo atskirai blink.gif ).Grietineles kavai,reikejo prasyti padavejos ,nes siaip nebuvo doh.gif .
Siaip,sale paprastute,bet jauki,kuomet susirenka burys zmoniu.Stalai buvo graziai padengti,o ir padavejai malonus.Nieks musu neragino greiciau iseiti ir nelakste su saskaita is paskos.Buvo palaukta,kol pabaigoje priejom prie baro ir patys paprasem thumbup.gif . Tokios smulkmenos man labai svarbios mirksiukas.gif !
Maistas buvo skanus,sviezias,jo tikrai visiems uzteko. Pyragas buvo ju vietoje keptas,labai skanus thumbup.gif . Zodziu,nelabai ir yra prie ko prisikabinti bigsmile.gif .

Kainavo zmogui apie 28 lt.Ir kas gerai,kad su administratore galima tikrai graziai viska is anksto aptarti.Ji tikrai nesistenge "nulupti" ,o tikslingai patare,kaip kas geriau 4u.gif
Adresas: Jotvingių g. 15, LT-48129, KAUNAS
Telefonas: (37) 377534
Mobilus: (685) 68965
Darbo laikas: I-VI; VII: 11.00 - 22.00.

O ir be musu giedoriu viskas nebutu taip graziai praeje thumbup.gif .Jie tikrai labai sauniai pravede visas metines.Kur reikejo-tare zodi,kur reikejo-maldele. Zodziu,geriau neisivaizduoju (jie buvo ir per tevuko laidotuves)!

STASYS
namų tel. 8-37 260 683
mob.tel. 8-68 716908
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika55: 02 balandžio 2009 - 15:12
šiandien kaip tik 7 metai, kaip mirė mano pirmagimis verysad.gif
bet mes nieko nedarom ir nieko neminim. bijau, kad be manęs niekas kitas išvis neprisimena, kokia šiandien data verysad.gif

anksčiau irgi niekad neminėjom. tik aš verkiau. kiti (mano tėvai) apsimeta, kad nieko nėra ir net nebuvo.


kas liečia kitų atrimųjų netektį, tai jų mirčių metines irgi niekad nebuvo minimos. NIEKAD. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2009 04 15, 19:35)
šiandien kaip tik 7 metai, kaip mirė mano pirmagimis  verysad.gif
bet mes nieko nedarom ir nieko neminim. bijau, kad be manęs niekas kitas išvis neprisimena, kokia šiandien data  verysad.gif

anksčiau irgi niekad neminėjom. tik aš verkiau. kiti (mano tėvai) apsimeta, kad nieko nėra ir net nebuvo.
kas liečia kitų atrimųjų netektį, tai jų mirčių metines irgi niekad nebuvo minimos. NIEKAD.  verysad.gif

užjaučiu tave. Tik labai keista, kad niekas nemini. Kasmeti gal ir nereikia kažkaip ypatingai minėt ar visiems, tik artimiausiems. O apsimesti, kad nieko neįvyko - išvis neteisinga..
Papildyta:
pirmadienį buvo mano mamos metinės. Bet mes giedorių mesamdėm. Nuėjom į mišias (prieš tai užsakkėm, žinoma), paskui į kapines, paskui pietauti. Štai ir viskas. Prisiminėm, paminėjom, pakalbėjom visi...Svarbiausia nepamiršti žmogaus ir jo atminimą nešiotis savyje.
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 04 15, 20:47)
užjaučiu tave. Tik labai keista, kad niekas nemini. Kasmeti gal ir nereikia kažkaip ypatingai minėt ar visiems, tik artimiausiems. O apsimesti, kad nieko neįvyko - išvis neteisinga..
Papildyta:
pirmadienį buvo mano mamos metinės. Bet mes giedorių mesamdėm. Nuėjom į mišias (prieš tai užsakkėm, žinoma), paskui į kapines, paskui pietauti. Štai ir viskas. Prisiminėm, paminėjom, pakalbėjom visi...Svarbiausia nepamiršti žmogaus ir jo atminimą nešiotis savyje.

kartais man atrodo, kad apie savo sūnų galvoju ir prisimenu tik aš pati unsure.gif
motina mano tai laikosi tokios pozicijos, kad nieko nebuvo : nei vaiko gimimo, nei vaiko mirties, nei laiduotuvių. nieko.......
Atsakyti
Katusik,liudna,kad taip yra,bet gal tau reiketu susesti su savo mama ir pasikalbeti apie tai.Gal ji paprasciausiai nenori tau sukelti liudnu prisiminimu unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(SeRi @ 2009 04 18, 13:20)
Katusik,liudna,kad taip yra,bet gal tau reiketu susesti su savo mama ir pasikalbeti apie tai.Gal ji paprasciausiai nenori tau sukelti liudnu prisiminimu unsure.gif .

ne schmoll.gif
ji tiesiog nenori, kad kas nors apskritai kalbėtų ar net žinotų apie tą vaiką, nes aš jo susilaukiau netekėjusi, vaiko tėvas mane paliko verysad.gif

ji niekada nelanko savo pirmojo anūko kapo per Vėlines. nes bijo, kad kažkas ją ten pamatys ir ims klausinėti, kas ir kaip.

atsimenu,kai prieš pat laidotuves užsukom nupirkti gėlių, ji uždraudė man verkti, nes tas turgus yra prie pat jos darbovietės, tad kažkas vėlgi galėjo pamatyti, kad mums kažkas atsitiko verysad.gif


negaliu jai atleisti šito iki šiol..... nors praėjo jau 7 metai.... angel_sadangel.gif
Atsakyti