Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

Merginos va cia KARAPUZIKE parduoda grybuku keptuve http://www.supermama...?...2107&st=480
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 11 19, 21:42)
as rami,is mano artimuju niekas nekepa nei meduoliu,nei grybu,tad drasiai galesiu tokias dovanas dovanoti didis.gif ir jos bus pacios paciausios wub.gif

pas mus irgi tas pats, niekas nieko nekepa, bet visiartimieji megsta skaniai, saldziai pavalgyti. Tai man kazkaip visai ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 11 19, 23:42)
as rami,is mano artimuju niekas nekepa nei meduoliu,nei grybu,tad drasiai galesiu tokias dovanas dovanoti didis.gif ir jos bus pacios paciausios wub.gif



QUOTE(mamkaa @ 2009 11 20, 09:59)
pas mus irgi tas pats, niekas nieko nekepa, bet visiartimieji megsta skaniai, saldziai pavalgyti. Tai man kazkaip visai ramu smile.gif

drinks_cheers.gif pas mus irgi,todel ir as zadu pridaryt meduoliu,grybuku,eziuku ir dovanot artimiesims. wub.gif

sonata skaiciau ir as,kad kaip lietiniams,tik tirstesne truputi,keista pasidare,kad gali but skanu,na isbandysim.
aciu uz atsakyma. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ! 4u.gif

Vakar gi kepiau nostalgiska skanesta, kaskaip prisiminiau, kad turiu grybuku keptuve, atsitaraboskinau nuo spintos ir pagaliau isbandziau, PATI, kept grybukus didis.gif biggrin.gif
Nu kaip pridera, Pirmoji keptuve prisvilo biggrin.gif antroji puse velnio, nu toliau thumbup.gif
Kepiau pagal sita recepta ( is grybuku temos ) :

" Mano mociutes:

5 kiausiniai
200g sviesto ar margarino
200g grietines
2 stikl. cukraus
rugsteles
sodos
druskos
miltu

Kausinius isplakti su cukrumi, sudeti kitus produktus, pabaigoje miltus - tesla turi buti tirstos grietines konsistencijos (idejus i duobute keptuveje beveik "stovi") "

Tik dariau is puses normos, super receptas smile.gif

Balta glaju dariau pagal sita recepta ( is glaju temos ) :

"as turiu kelis receptukus:
baltymu glajus
2 baltymas
200g miltinio cukraus
1 saukstelis citrinos sunkos
baltyma ir cukru sukti mediniu saukstu, kol mase pasidaro balta, puri ir turis padideja 2-3 kartus. baigiant sukti, is lengvo supilti citrinos sunka."

Bet irgi is puses normos.

Na, o ruda glaju pati kaskaip sumislyjau, bet kita kart susirasiu velgi internete.
As dejau pora saukstu grietines, biski sviesto ir kakavos su cukrumi is sakies, viska kaitinau ir maisiau kol issimaise gerai kakava ant ugnies. Tai va.. smile.gif

Tik nesugalvojau i ka istatyt juos nudazius, tai sumasciau taip: i kartona susmaigsciau dantu krapstukus, ji padejau ant sriubines lekstes ir smaigsciau aukstyn kojom grybukus biggrin.gif taip pat ir su rudu glajumi biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
schino labai grazus grybukai. bigsmile.gif
Atsakyti
Schino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ar anakrt kepiau meduoliu pagal Cipciuka, tai pabandziau is tos pacios teslos iskepti ir grybuku , gavosi tikrai geri ir saknus, tik kad gigantiski tokie, persisitengiau su dydziu, negalvojau ka dtaip iskils. Bet esme tame kad galima grybukus kepti is bet kokios meduolines teslos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 22, 17:33)
Sveikos !  4u.gif

Vakar gi kepiau nostalgiska skanesta, kaskaip prisiminiau, kad turiu grybuku keptuve, atsitaraboskinau nuo spintos  ir pagaliau isbandziau, PATI, kept grybukus  didis.gif  biggrin.gif

oo, fainuoliai kokie wub.gif
kur čia tokie tvarkingi spygliai? aš vien dėl to, kad reikia kažką sugalvot, kaip džiovint, nekepu kol kas.
Pasilikau du didelius kiaušinių padėklus, 60 vnt tilptų.. nu bet taip nehigieniška man.. reik iškaitint gal juos.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 11 22, 20:31)
oo, fainuoliai kokie  wub.gif
kur čia tokie tvarkingi spygliai? aš vien dėl to, kad reikia kažką sugalvot, kaip džiovint, nekepu kol kas.
Pasilikau du didelius kiaušinių padėklus, 60 vnt tilptų.. nu bet taip nehigieniška man.. reik iškaitint gal juos..  unsure.gif


As tai i saldainiu is dezuciu deklus dejau dziovinimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 11 22, 18:31)
oo, fainuoliai kokie  wub.gif
kur čia tokie tvarkingi spygliai? aš vien dėl to, kad reikia kažką sugalvot, kaip džiovint, nekepu kol kas.
Pasilikau du didelius kiaušinių padėklus, 60 vnt tilptų.. nu bet taip nehigieniška man.. reik iškaitint gal juos..  unsure.gif

Iskaitink orkaitej ir bus super mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu aciu !! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip smagu, negaliu biggrin.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sugalvojau - taigi galima į putplastį prismaigstyt bambukinių lazdelių.. kiek tik nori.. o putplasčio tai mūsų stroikėse oho kiek ..
Atsakyti
as grybus statau i koldunine, man liux ant galvos stovi,
o kai galvas dziovinu, tai ant lekstutes krasto- na kotukas lektutej guli, o galva uz krasto, tikiuosi supratot ka norejau pasakyt blush2.gif
Atsakyti