Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

Mano mazylei 2.gif 3menesiukai,kartais kai ji miega per miegus pradeda verti,na tiksliu suverkia paglostai ir nurimsta,as galvoju kad tai bloga sapna susapnuoja,o gal tai kas kita????? g.gif
Atsakyti
Mano maziukei taip pat buvo toks laikotarpis, per miegus verkdavo, ir net klykdavo. O kai paglostydavau nurimdavo. Nepergyvenk, mano maziukei tai praejo. Nors buvau baisiausiai issigandus, galvojau gal ka sapnuoja baisaus, gal kas siaip negerai. smile.gif
Atsakyti
mano maziukas irgi kartai prabunda ir pradeda verkti, tai paguldai ir toliau jis sau miega, bet buna, kad ir juoktis pradeda, man atrodo, kad jie susapnuoja kazka rolleyes.gif
Atsakyti
maniske pradejo virkauti per miegus suejus 8 menesiams blink.gif nesuvokiu kame reikalas, ji neverke nuo 2 savaiciu amziaus unsure.gif
Atsakyti
Manajai irgi taip buvo. Kažkas pasakė, kad tai dar gali būti pilvuko bėdos arba dantys. Akurat, po kiek laiko dantukas pradėjo kaltis. clap.gif Mažajai dabar 4 mėn.
Atsakyti
MANISKE DABAR TAIP DARO...
NORS JAI TIK MENUO BUS KITA SAVAITE...
MAN NERAMU IR TAIP GAILA, KAI JI VERKIA, PAGLOSTAU IR NURIMSTA. ...
Atsakyti
Musu kvaxiukas irgi pavirkauja miegodamas. Buna taip isikukcioja, kad net paglostymai nepadeda sad.gif . O jei nuo to prabunda, tai buna baisiai piktas ir toliau verkia, bet jau smarkiau.. Tiesiog padidejes jautrumas, nes intensyviai kalasi zubai huh.gif
Atsakyti
Vaikiukai daug ką daro miegodami rolleyes.gif , būna ir kad kvatojasi, juokiasi, gailiai verkia (patarimas: nežadinti kūdikio, nes gali išsigasi Jūsų - skaičiau apie tai straipsnį kažkada)... Juk ir suaugę kartais taip daro smile.gif . Na o maniškė tai tik dabar pradejo (jai dabar 2 mėn.) nebeniurneti miegodama, tik prieš pabusdama...
Atsakyti
QUOTE (Odetux @ 2004 07 01, 14:51)
Musu kvaxiukas irgi pavirkauja miegodamas. Buna taip isikukcioja, kad net paglostymai nepadeda sad.gif . O jei nuo to prabunda, tai buna baisiai piktas ir toliau verkia, bet jau smarkiau.. Tiesiog padidejes jautrumas, nes intensyviai kalasi zubai huh.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif Greiciau jau tie dantukai pasirodytu, o tai vis paciupinam, bet vis nieko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (INKOGNITO @ 2004 07 01, 18:38)
Vaikiukai daug ką daro miegodami rolleyes.gif , būna ir kad kvatojasi, juokiasi, gailiai verkia (patarimas: nežadinti kūdikio, nes gali išsigasi Jūsų - skaičiau apie tai straipsnį kažkada)...

Mums sianakt butent taip ir nutiko. Mazius vis sukreksi, as ji paglostau, nuraminu, ir jis toliau miega, bet po kiek laiko taip staigiai ir stipriai verkti pradejo, o as issigandau, sokau prie jo, tai jis isviso kad isizviege, tai gal puse valandos nuraminti nejo. Vyras tik po to nuramino ir sake, kad cia as leliu taip isgasdinau mad.gif . Isvadinau vyra durnium doh.gif , bet kad tikriausiai cia as kvaile, tikrai nezinojau, kad taip gali buti. O ta straipsni apie tai, kad kudikeli galima isgasdinti per miegus labai noreciau paskaityti, nes maniskis, tai jei ne kiekviena, tai kas antra nakti tikrai per miegus vis pavirkauja ir man del to neramu. INKOGNITO, gal prisimintum kur tu ji skaitei?
Atsakyti
mano maze irgi naktimis virkauja,bet idedu soske,apverciu ant kito sono ir toliau sau pucia! 2.gif
Atsakyti
Straipsnis nedidelis, tad parašysiu:
<<"BLOGI SAPNAI" IR NAKTIES BAIMĖ
Net vienerių metų vaikas gali sapnuoti košmarus apie ką nors, ko išsigando dieną. Jis dar ir pats nesupranta, apie ką sapnas, ir, aišku, negali papasakoti. Jei vaikas susapnuoja baisų sapną, paimkite jį ant rankų ir palaikykite priglaudę, kol nusiramins.
Dviejų metų vaikas kartais sugeba papasakoti sapną. Nuraminkite, kad "tai tik sapnas", nors jis dar nesuvoks, ką tai reiškia. Trejų ar ketverių metų vaikas jau skiria kas tikra, o kas ne. Tačiau vis tiek reikės jį paguosti, įtikinti, jog neleisite, kad atsitiktų kas nors blogo. Kartais vaikai jaučiasi ramiau jei paliekate kambaryje naktinę lemputę ar atviras duris.
Kai kurie vaikai naktį jaučia baimę, kuri skiriasi nuo košmaro. Paprastai vaikai sapnuoja baisius sapnus antroje nakties pusėje, kai miegas ne toks gilus.
Naktinė baimė apima anksčiau, dažniausiai praėjus 1-4 val. po to, kai vaikas užmiega ir būna giliai įmigęs. Jei išgirsite, kad apimtas siaubo vaikas rėkia ir dejuoja, ir nuskubėste prie jo, jis gali jūsų nepažinti, stumti ir dar labiau rėkti, kai mėginsite priglausti. Taip yra todėl, kad jis ne visai pabudęs. Paliktas vienas, greit vėl užmigs. Taigi nekelkite vaiko ir netgi neglauskite, tik pabūkite šalia, jei kartais vėl pabustų. Ryte vaikas neprisimins, kas buvo naktį, ir nesijaus blogai.>>
Čia straipsniukas iš "Motinos ir vaiko knyga"
Atsakyti