Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie alaus

Labai ačiū Nerimama ax.gif . Mano vyrukai wub.gif mėgsta žirnius, tai paįvairinsiu meniu thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuikelis- @ 2005 10 11, 20:39)
parasysiu ir as savo receptuka..
papjaustau olandisko surio plonai, dedu ant lekstes, kad vienas gabaliukas su kitu nesiliestu pabarstau paprikos milteliais ir i mikrobange kisu, kepa tol kol issilydo ir sukieteja
liux prie alaus

Mikrobangėj kai išsilydo, prilimpa prie lėkštės ir paskui tenka gramdyt doh.gif
O gal mano mikrobangė prasta, o gal per ilgai kepu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 10 14, 14:27)
Mikrobangėj kai išsilydo, prilimpa prie lėkštės ir paskui tenka gramdyt  doh.gif
O gal mano mikrobangė prasta, o gal per ilgai kepu?  g.gif



as statau apie 1 min ant max...tai cia ko gero butu apie 750 ar 800
o kai prilimpa tai labai graziai nuo lekstes su peiliu atplesiu...
Atsakyti
Siaip galima barstyti suri tarkim ir saslyku prieskoniais...cia pagal skoni kas kokius prieskonius renkasi!
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2005 10 10, 21:30)
Krabų lazdelės tešloje

Pirmiausia paruoši tešlą kaip blynams, tik vietoj cukraus įdedi prieskonių ir druskos (prieskoniai pagal interpretaciją, labiau tinka aštresni). Toje tešloje apvolioji krabų lazdeles ir kepi įkaitintame aliejuje. Super skonis ir labai tinka prie alaus.

o jei miltus praskiestume alumi,pagardintume vegeta keptos krabu lazdeles igautu labai pikantiska skoni drinks_cheers.gif tesla is alaus,alum uzsigeri blush-anim-cl.gif2:bet kaip skanu thumbup.gif
Atsakyti
arba dar vienas visiskai paprastas receptukas-vafliu lakstus supjaustyt norimo dydzio juostelem,jas patept majonezu,pabarstyt kmynais ir trumpai palaikyt orkaiteje(tik ne per ilgai nes darbas bus bereikalingas)
ir skanaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 11 09, 21:18)
o jei miltus praskiestume alumi,pagardintume vegeta keptos krabu lazdeles igautu labai pikantiska skoni drinks_cheers.gif  tesla is alaus,alum uzsigeri blush-anim-cl.gif2:bet kaip skanu thumbup.gif


O man neišeina gražiai iškepti krabų lazdelės, gal tešlą per skystą pasidarau, bet jau atrodo net tirštesnė nei blynams, bet vis tiek gaunasi kaip blynas, o vidury krabų lazedelė sau cry.gif
Atsakyti
[quote=Nerytė,2005 11 09, 22:12]
O man neišeina gražiai iškepti krabų lazdelės, gal tešlą per skystą pasidarau, bet jau atrodo net tirštesnė nei blynams, bet vis tiek gaunasi kaip blynas, o vidury krabų lazedelė sau cry.gif
[/quote
na siaip tai toks vaizdelis ir man gaunas,gali pabandyt padatyt labai tirsta tesla,krabu lazdele joje pavoliot ir tada mest i dideli kieki ikaitusio aliejaus,pvz gruzdintuve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 11 09, 22:12)
O man neišeina gražiai iškepti krabų lazdelės, gal tešlą per skystą pasidarau, bet jau atrodo net tirštesnė nei blynams, bet vis tiek gaunasi kaip blynas, o vidury krabų lazedelė sau  cry.gif

Pabandyk pries tai krabu lazdele pavoliot i miltus,o tik po to i tesla biggrin.gif ,as taip kepu zuvi,jei ji labai sviezi tai nori bireti,todel biltai padeda sulipint.
Man dar skanu sampinjonai alaus tesloje. biggrin.gif Grybus isverdu rtuputi sudytam vandeny,po to gerai nuvarvinti.Voliojam i tesla ir dedam i keptuve su didesniu kiekiu ikaitinto aliejaus.
TESLA: miltai+sviesus alus+kiausinis(nebutinai)+druskyte.
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 11 09, 22:22)
arba dar vienas visiskai paprastas receptukas-vafliu lakstus supjaustyt norimo dydzio juostelem,jas patept majonezu,pabarstyt kmynais ir trumpai palaikyt orkaiteje(tik ne per ilgai nes darbas bus bereikalingas)
ir skanaus rolleyes.gif

O tai kiek tas trumpai blink.gif
Atsakyti
O man nuo tų slyvų paleido vidurius blink.gif Sorry, bet svečiams nedrįsau jų duoti, o šiaip mano skrandis virškina viską, na, beveik viską laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 08 19, 22:00)
Aš tai darau taip:

Sutarkuoju fermentini sūrį (su smulkesne nei "burokinė" tarka), česnaką. Dedu majonezo. Majonezo dedu nelabai daug, kad būtų tokia kaip ir lipni, bet neperskysta masė. Tada imu džiovintas slyvas, kiekvieną šiek tiek įpjaunu, i viduriuką dedu paruoštos masės ir persmeigiu mediniu pagaliuku. Įdaras gaunasi viduje.
Arba galima imti ir kiekviena slyvą suspausti ir ant viršaus dėti paruoštos masės, tik man su pagaliukais patogiau valgyt atrodo.


Ar slyvų nereikia niekur pamirkyti, kad minkštesnės būtų?
Atsakyti