Įkraunama...
Įkraunama...

Įdaryti kiaušiniai

10 kiaušinių, 1 skardinė tuno aliejuje. kiaušinius išvirti, nulupti, perpjauti pusiau, trynius išimti, sugrūsti su tunu ir gautą masę dėti į baltymų puseles. tiesa, įdaro lieka daugokai, tai jis kaip sumuštinių aptepas labai gerai susivalgo.
kitas variantas vietoj tuno aliejuje imti šprotų skardinę, bet tada reikia pridėti majonezo. įdaro gaunasi mažiau, praktiškai beveik viską įmanoma sugrūsti į baltymus.
Atsakyti
mano mama labai skanų įdariuką darydavo su silke. bet jau koki dešimt metų nedarė šito reikalo verysad.gif
Atsakyti
Kiausiniai idaryti su tuna.
Isvirti kiausinius, tryni sumaisyti su tuna bei tarkuotu suriu ir cesnaku!!!
Atsakyti
Labai įvairiai kiaušiukus galima įdaryt rolleyes.gif Aš dažniausiai darau tokį įdarą: krabų lazdelės, tarkuotas sūris, smulkiai pjaustyti pekino salotų lapai.Galima ir virtas morkytes, žirnelius, kons.kukurūzus tam reikalui panaudot, o dar su paprikom įpatingai skanu thumbup.gif
Atsakyti
kas mėgsta tūną:

tunas ištrinamas su majonezu, galima dar kokių smulkiai supjaustytų petražolių dadėt ir dedi į kiaušinių baltymus biggrin.gif dar su šiuo įdaru galima aptepti krekerius ar šiaip ant duonos uždėti ir gausis lengva užkandėlė svečiams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 05 12, 09:36)
tunas ištrinamas su majonezu


kaip suprantu turnas istrinamas su majonezu ir su kiausinio tryniu...taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 12 gegužės 2006 - 09:32
as taqi isverdu kietai kiausinius, tada tryniukus isimu, pakepinu smulkiai svoguneli, susmulkinu ismirkintus dziovintus baravykus i ta mase. Dar dedu vagetos, majonezo, pamaisau ir sudedu i kiausinukus, oi kaip skanu wub.gif pabandykit
Atsakyti
Kiausinius isverdu kietai, isimu trynius, sutarkuoju, pakepinu smulkiai pjaustytus svogunus ir smulkiai pjaustyta rukyta desra, sumaisau su tryniais, pridedu prieskoniu, sumaisau su majonezu ir idarau kiausinius... smile.gif
Atsakyti
O aš parašysiu kaip jusų įdarytus kiaušinius papuošti biggrin.gif Tik juos reikia pjauti ne per pusę,otik viršūnę,ant tos viršūnės uždedam puse nedidelio ir išskaptuoto pomidoro ir ant to pomidoro pritaškuojam majonezo taškelių biggrin.gif Gaunasi grybukai musmiriukai,atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ypač kokiam vaikų gimtadieniui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2006 09 04, 08:19)
O aš parašysiu kaip jusų įdarytus kiaušinius papuošti biggrin.gif Tik juos reikia pjauti ne per pusę,otik viršūnę,ant tos viršūnės uždedam puse nedidelio ir išskaptuoto pomidoro ir ant to pomidoro pritaškuojam majonezo taškelių biggrin.gif Gaunasi grybukai musmiriukai,atrodo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Ypač kokiam vaikų gimtadieniui thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Pasinaudosiu tavo patarimu mirksiukas.gif

O kaiušinių su lukštu tai geriau nebandysiu, o tai bus tik įdaryti kiaušiniai baliuje, nes daugiau nieko nespėsiu padaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 05 12, 10:29)
kaip suprantu turnas istrinamas su majonezu ir su kiausinio tryniu...taip?

Aš irgi labai mėgstu kiaušinius įdarytus su tunu, kartais maišau tik smulkintą tuną su majonezu be nieko daugiau, kartais su tryniu kartu ištrinu. Niam, kaip skanu, begalvodama, berašydama taip užsimaniau tongue.gif
Atsakyti
Aš darau kietus kiaušinių trynius išimu, sumaišau su daktariška dešra pjaustyta labai smulkiais kubeliais, majonezu, trupučiu vegetos ir svogūnų laiškais...labai skanu!!!
Atsakyti