Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

Net jei virtuvė sąlyginai yra bendra su svetaine, dažniausiai ji vistiek komponuojama kaip atskira individuali erdvė. Daroma taip, kad nesimatytų pačios virtuvės zonos. Yra pereinama dalis - valgomasis. Arba virtuvė su valgomuoju, o svetainė atskirai. Keli pvz. čia matomi.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 06 28, 20:04)
Jūs ne pagal savo subjektyvų suvokimą matuokit ar virtuvių įrengimą, žiūrėkit plačiau, į pasaulines tendencijas ir visumą....

nu o kam mums tos tendencijos? Namus įsirenginėjame sau, tai ir žiūrim subjektyviai. Na jau tikrai ne nuo kažkokių pasaulinių madų priklauso apsisprendimas - projektuoti bendrą ar atskirą virtuvę. Kiekvienas žiūri,kaip jam bus patogiau.
O šiuolaikiniai butai - tiesiog daug naudingiau įrašyti, kad yra 3 kambariai, o ne 2 kambariai ir virtuvė tongue.gif statytojų išmislas. Manyčiau g.gif

Šitoj temoj išsakyti + ir - bendrų virtuvių, konkretūs pasirinkimo argumentai. Kas sprendžia šią dilemą įsirenginėdamas - manau gali temoje rasti naudingų pastebėjimų iš gyvenimo namuose tiek su bendra tiek su atskira virtuve, o "pasaulinės tendencijos" nu anokis čia argumentas.
Atsakyti
Jei reikia idėjų, kaip atrodo šiuolaikinės normalios virtuvės (atskiros virtuvės) čia nemažai pvz Ir kituose psl, google naudotis mokate.
Atsakyti
As UZ,nes tikrai labai patogu, smagu, jokiu minusu, - vieni pliusai.
Atsakyti
raganele, patikėk, tikriausiai visiems čia giliai giliai vienoj vietoj, kaip tu ar kita įsirengs virtuvę 4u.gif Bet jei žmogus nežino, galbūt jam bus naudinga sužinoti, kad ne visuomet virtuvė su svetaine yra thumbup.gif ar fantastika. Jau ta mada, jungti virtuves su svetainėmis, senai praėjo ir pamiršta, tik mūsų mažoje ir nuolat nuo visko atsiliekančioje šalyje visos tendencijos vėluoja mažiausiai 5 metais ar daugiau.

Suprantu, kad parašymas "iš biednumo" galbūt žeidžia asmenines ambicijas ar pan., bet reikia žiūrėti ir iš kitos pusės, įvertinti visus faktorius. O ne tai, kad kažkam nepatiko apibūdinimas ir iš karto nurašyti kaip visišką nesąmonę. smile.gif
Atsakyti
sakai g.gif kaip realiai jaučiasi bendrų ar atskirų virtuvių šeimininkės giliai vienoj vietoj šioje temoje?
Čia kalba apie realias pasaulio tendencijas ir madas, o ne apie atsilikėlių lietuvių supratimą apie patogumą g.gif ?

Žinai,manau esi mažumėlę neteisi.
Aš pati projektuodama namą ieškojau ne madų o atsiliepimų iš turinčių visokius variantus. Madų prisigooglint galima, o forume - pasidalint realia patirtim.

Be to ši tema buvo pradėta taip:
nere 2004 04 12, 09:58
"Ar gyvenate kas bute, name, sujungusios virtuvę ir kambarį į vientisą erdvę? Ar nesinorėtų vėl turėti normalios - atskiros virtuvės? Aš pati tai asmeniškai neapsisprendžiu - vieną dieną noriu taip, kitą - kitaip. Kokia Jūsų patirtis?"
Atsakyti
Visus pojūčius bent jau savo jau išsakiau, tikriausiai visus, dar ankstesnėje temoje. Jei tau aktualu ir įdomu, ten yra ir kitokių nuomonių. Tau neaktualu, nes jau įsirengei, bet aktualu bus kitoms, kurios dar tik svarsto kurtis naujuose būstuose ar ruošiasi daryti remontus. Manai joms neaktualu visapusiškos nuomonės ir šiaip tendencijos? Turėtų dėkingos būti ir tau, ir Marytei, ir Petrutei, ir galbūt man už visapusišką info, patirtį ir nuotaikas. O ne tai, kad kaip kitos čia rašo: man patinka/nepatinka. Taškas. O kodėl nepatinka ar patinka, negali parašyti. Ot naudinga info biggrin.gif Ir kam ji čia reikalinga?
Atsakyti
As galiu pasakyt is savo boksto ziurint, sunku man kalbet apie visatos tendencijas, musu virtuve yra viso 1 auksto akcentas, pagal ja - t.y. ja paemem kaip atskaitos taska visam kitam dizainui erdveje. Kadangi dirbame ir namie daugiausia ilsimes, negaminame maisto tiek, kiek namu seimininkes, todel galima beziurint TV ar filma, klausantis muzikos ar kalbant su draugais neiseinant i kita kambari (atskira virtuve) pasidaryti kavos, atsidaryti buteli vyno, atsipjauti surio ir pan. Is kitos puses, jei jau kazka gaminame, galima visada malonia bendrauti su tuo, kas negamina ir sedi valgomajame ar prie namu kino, galingi ir siuolaikiski gartraukiai neleis prismirdint viso buto kepta zuvim ar prisvilusia mesa...
Taip man atrodo mano situacijoje, o savo nuomones niekam nepersu. Tiems, kam reikalinga izoliacija nuo seimos, kai stovi prie puodu puse dienos, tiems, kam patinka is kito kambario lakstyti su patiekalais ir lekstemis prie stalo, kai seima valgo, ar yra sveciu ir kai sedint kompanijai su atidarytu vynu ar kokteiliais zmona turi kitam kambary dirbt kulinare ar vireja as galiu palinket tik geros kloties, man visai nepavydu del ju pomegiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SpyCam @ 2008 06 28, 21:24)
As galiu pasakyt is savo boksto ziurint, sunku man kalbet apie visatos tendencijas, musu virtuve yra viso 1 auksto akcentas, pagal ja - t.y. ja paemem kaip atskaitos taska visam kitam dizainui erdveje. Kadangi dirbame ir namie daugiausia ilsimes, negaminame maisto tiek, kiek namu seimininkes, todel galima beziurint TV ar filma, klausantis muzikos ar kalbant su draugais neiseinant i kita kambari (atskira virtuve) pasidaryti kavos, atsidaryti buteli vyno, atsipjauti surio ir pan. Is kitos puses, jei jau kazka gaminame, galima visada malonia bendrauti su tuo, kas negamina ir sedi valgomajame ar prie namu kino, galingi ir siuolaikiski gartraukiai neleis prismirdint viso buto kepta zuvim ar prisvilusia mesa...
Taip man atrodo mano situacijoje, o savo nuomones niekam nepersu. Tiems, kam reikalinga izoliacija nuo seimos, kai stovi prie puodu puse dienos, tiems, kam patinka is kito kambario lakstyti su patiekalais ir lekstemis prie stalo, kai seima valgo, ar yra sveciu ir kai sedint kompanijai su atidarytu vynu ar kokteiliais zmona turi kitam kambary dirbt kulinare ar vireja as galiu palinket tik geros kloties, man visai nepavydu del ju pomegiu wink.gif

mano argumentai lygiai tokie patys drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

Noriu įsilieti į jūsų būrį. Nusipirkom butą ir kadangi virtuve sujungta su svetainė, nroiu pasieškoti idėjų jos įrengimui.

Labia įdomii mintį Subjektyvi išdėstė. Na tikrai, taupymas yra ta virtuė su svetainė, nes realiai, kai virtuvė yra sujungta su svetainė, tai gaunasi, kad vienu kambariu mažiau. Tarkim, nusiperki dviejų kambarių butą, o ten realiai yra vienas miegamasis ir didelis valgomasis. Ir kurios sako, kad tai patogu...Mano nuomone, nei velnio. Į tą kambarį svečius, vaikus, gimines ir artmuosius guldyti migdyti yra juodai nepatogu (nes vis atsiranda naktį atsikeliančių).

Ir dar, merginos, nelyginkite namo su butu...Tos kurios turi namus, tikiu, kad visai faina turėti virtuvę su svetaine. Bet vėl gi, ne ta kvadratūra kaip būto, galima su aukščiais, labiau erdvėm sužaist, kad virtuvė tikrai netrugdys ramiam šeimos pasisedėjimui svetainėj:) (Kalbu apie maisto virimą, kai gartraukis įjungtas ūžia, o kas nors TV nori žiūrėt).

Taigi, būtų mano valia, pirkčiau būtą su atskira virtuve, bet kadangi mūsų prioritetas buvo nauja statyba, gavosi, kad su žibūriu nerasi tokio
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 06 28, 22:04)
Jūs ne pagal savo subjektyvų suvokimą matuokit ar virtuvių įrengimą, žiūrėkit plačiau, į pasaulines tendencijas ir visumą. Bendros virtuvės su svetainėmis - tai dauguma ten, kur nėra daug vietos, reikia taupyti ir t.t. Jau rašiau anksčiau, tad nesikartosiu.

Ir dabar dauguma naujų NT parduoda  be virtuvių. Virtuvių nėra. Bendras plotas su svetaine, o virtuvei padaryta nišutė. Ką tai reiškia? Kad anksčiau butai buvo su normaliom virtuvėm ir normaliais kambariais, buvo daugiau ploto. O dabar visur taupoma, taupomi kvadratai, nes jie brangūs, todėl nebeliko atskirų virtuvių, nes NT statytojams labiau apsimoka jų nedaryti. Nežinau ar greitai jūs tą suprasit, bet šiuolaikiniuose namuose, apskritai pasaulinėse tendencijose jau seniai nėra bendrų virtuvių. Jei jos yra - tai tik viengungių butukuose, studijose, butukuose jaunimui, studentams, daug dirbantiems miesto žmonėms, kurie namuose per daug negamina. Gamina retai, dažniausiai tik pusryčius ar tik savaitgaliais.

manau del sito gincytis tikrai neverta,nes tai tikrai yra tiesa. as daznai ziuriu tokia laida per mtv kuri vadinas 'cribs' ten rodo pacius brangiausius namus ir t.t. nei vieno dar neparode kad butu kartu virtuve su svetaine...
zinoma nusileidus i realybe jei nera per daug vietos tai tikrai manau kad virtuve su svetaine liuks dalykas thumbup.gif ir jauku ir patogu thumbup.gif jei tureciau buta tikrai taip daryciau... taciau susiprojektavom nama kad virtuve butu ne isvien, nera jinai visiskau atskirta nuo svetaines - gaunas tokia L forma...
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 06 28, 19:15)
nugi "S" filmus geriausia miegamajame žiūrėti  lotuliukas.gif
Man tai įdomu, kaip kelis kartus per dieną gaminti valgyt mažiem neklaužadom reikėtų, jei reikėtų išeit į uždarą virtuvę - tai ir telikas jau seniai sudužęs būtų, mažę kur nors krosnelėj rasčiau (ko tai traukia ją lotuliukas.gif ) ir t.t.t. kai virtuvė bendroj svetainės-valgomojo erdvėj - visad juos galiu matyt ir maistą gamint ir apsitvarkyt.
Šiaip tikrai - nuo šeimos gyvenimo būdo ir pomėgių priklauso jungti erdves ar ne. Na bent jau tikrai tikrai ne nuo biednumo hihihi.gif mes bute turėjom atskirą, Subjektyvios pasamprotavimais sekant - turtingesni įsivaizdavom besą, na bet prakeikiau aš tą sieną - būtumėm griovę, jei toliau ten būtumėm gyvenę (na, pasibiedninę būtumėm toj pačioj vietoj).


O kas sake, kad as apie "S" filmus. Filmu ziaurios scenos, zinios apie nusikaltimus kur kas kenksmingiau. Suauge net nepamasto koki slamsta ziuri ir klauso ju mazameciai.
O as net dvi iskarto auginau atskiroj virtuvej(dvigubas stresas), nu stogo nenukele ax.gif
Papildyta:
QUOTE(SpyCam @ 2008 06 28, 21:24)
As galiu pasakyt is savo boksto ziurint, sunku man kalbet apie visatos tendencijas, musu virtuve yra viso 1 auksto akcentas, pagal ja - t.y. ja paemem kaip atskaitos taska visam kitam dizainui erdveje. Kadangi dirbame ir namie daugiausia ilsimes, negaminame maisto tiek, kiek namu seimininkes, todel galima beziurint TV ar filma, klausantis muzikos ar kalbant su draugais neiseinant i kita kambari (atskira virtuve) pasidaryti kavos, atsidaryti buteli vyno, atsipjauti surio ir pan. Is kitos puses, jei jau kazka gaminame, galima visada malonia bendrauti su tuo, kas negamina ir sedi valgomajame ar prie namu kino, galingi ir siuolaikiski gartraukiai neleis prismirdint viso buto kepta zuvim ar prisvilusia mesa...
Taip man atrodo mano situacijoje, o savo nuomones niekam nepersu. Tiems, kam reikalinga izoliacija nuo seimos, kai stovi prie puodu puse dienos, tiems, kam patinka is kito kambario lakstyti su patiekalais ir lekstemis prie stalo, kai seima valgo, ar yra sveciu ir kai sedint kompanijai su atidarytu vynu ar kokteiliais zmona turi kitam kambary dirbt kulinare ar vireja as galiu palinket tik geros kloties, man visai nepavydu del ju pomegiu wink.gif


Nu neturiu problemu atsidaryti vyna, atsipjauti surio, TV turiu virtuvej ax.gif .
Klausimas. Kaip galima su tuo, kuris sedi prie TV, bendrauti, kai jus gaminat valgyt? Tai arba jis neziuri TV, nes super tuper siuolaikiniskas gartraukis( nebent pramoninis viska istrauks biggrin.gif ) triuksmauja, ar jus ten lekstem, buteliais tarskinat. Arba jis ziuri TV isigilines, todel nebendrauja su jumis. Kazko logiskai nesusirisa g.gif .
Cia tik grazus isvedziojimai, kad tada kai virtuve su svetaine sujungta galima bendrauti. Jei noras yra bendrauti, gali ir 5m² bendrauti. smile.gif
Atsakyti