Įkraunama...
Įkraunama...

Prieškambaris

QUOTE(violetik @ 2005 09 14, 18:24)


Labai man gražu padarytos lentynos sienose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 11 11, 07:37)
siaip veidrodis tikrai vizualiai padidins erdve, bet pagalvok ar kiekvienas seimos narys tikrai atejes netinges atsidarineti spinta, kad pasideti batus, jie dazniausia buna numeta prie iejimo...  rolleyes.gif

O del kainos, tai labai sunku pasakyti, nezinia kokie profiliai  g.gif

Spintoje bus kabinami rečiau vilkimi drabužiai, o tie kur kasdien - bus kabykla virš batų dėžės. Negražu man ta kabykla, bet nieko nesugalvoju... schmoll.gif
Tai va aš ir galvoju, kad visi sumes drabužius ant kabyklos, o spinta stovės tuščia. Batus nusiavę paliks kur stovėjo.... Abejoju ar kiekvieną kartą kiš į batų dėžę g.gif ... O jei taip ir palikinės, nebus galima prieiti prie lauko durų. Gal reikia nedaryti per visą sieną? Tada liktų vietos bent šlepetėm pasidėt... Nieko nesugalvoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliuxxx @ 2005 11 11, 14:46)
Spintoje bus kabinami rečiau vilkimi drabužiai, o tie kur kasdien - bus kabykla virš batų dėžės. Negražu man ta kabykla, bet nieko nesugalvoju... schmoll.gif
Tai va aš ir galvoju, kad visi sumes drabužius ant kabyklos, o spinta stovės tuščia. Batus nusiavę paliks kur stovėjo.... Abejoju ar kiekvieną kartą kiš į batų dėžę g.gif ... O jei taip ir palikinės, nebus galima prieiti prie lauko durų. Gal reikia nedaryti per visą sieną? Tada liktų vietos bent šlepetėm pasidėt... Nieko nesugalvoju verysad.gif

Pasidarę esam prieškambaryje didele spintą su veidrodinėm durim. Tikrai šito nesigailiu, nes ir atrodo gerai, ir prieškambarį daro erdvesnį (nors ir taip jis pas mus nėra mažas). Toje spintoje kabinami šiuo metu nešiojami drabužiai, o apačioje yra įrengta vieta batams. Drabužius visi labai tvarkingai be jokių problemų susikabina i spintą. Bet su batais - kiek prasčiau. Juos dažniausiai palieka palei sieną. Taigi, su šiuo įpročiu kovoju.
Šiaip iš esmės vyras labai norėjo pastatomos kabyklos. Bet aš buvau labai prieš, nes žinau, kad ant jos kabos ne tik striukė, su kuria jis grįžo iš lauko, bet ir paltas, kurį jis nešioja į darbą ir gal dar koks džinsinis švarkelis (kurio gal jau ir nebenešios, bet tegu kaba). O jei tokia tvarka bus visų 4 šeimos narių, tai prieškambaryje stovėtų ne kabykla, bet kalnas vairiausių rūbų. Taigi, mano griežtas veto pasitivirtino - dabar jokie rūbai prieškambaryje nekaba (visi sukabinti veidrodinėje spintoje) ir jis gana tvarkingai atrodo. Dar spintoje įsirengiau stalčiukus smulkmenoms (pvz., raktams) ir pirštinėms, kepurėms, šalikams laikyti.
O batų dėžės aš nenoriu - vietoje jos norėčiau gražaus grakštaus suoliuko ir šalia nedidelio staliuko (arba mini komodėlės), ant kurio planuoju patupdyti lempą su gaubtu ir telefoną.
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2005 11 11, 15:32)
Pasidarę esam prieškambaryje didele spintą su veidrodinėm durim. Tikrai šito nesigailiu, nes ir atrodo gerai, ir prieškambarį daro erdvesnį (nors ir taip jis pas mus nėra mažas). Toje spintoje kabinami šiuo metu nešiojami drabužiai, o apačioje yra įrengta vieta batams. Drabužius visi labai tvarkingai be jokių problemų susikabina i spintą. Bet su batais - kiek prasčiau. Juos dažniausiai palieka palei sieną. Taigi, su šiuo įpročiu kovoju.
Šiaip iš esmės vyras labai norėjo pastatomos kabyklos. Bet aš buvau labai prieš, nes žinau, kad ant jos kabos ne tik striukė, su kuria jis grįžo iš lauko, bet ir paltas, kurį jis nešioja į darbą ir gal dar koks džinsinis švarkelis (kurio gal jau ir nebenešios, bet tegu kaba). O jei tokia tvarka bus visų 4 šeimos narių, tai prieškambaryje stovėtų ne kabykla, bet kalnas vairiausių rūbų. Taigi, mano griežtas veto pasitivirtino - dabar jokie rūbai prieškambaryje nekaba (visi sukabinti veidrodinėje spintoje) ir jis gana tvarkingai atrodo. Dar spintoje įsirengiau stalčiukus smulkmenoms (pvz., raktams) ir pirštinėms, kepurėms, šalikams laikyti.
O batų dėžės aš nenoriu - vietoje jos norėčiau gražaus grakštaus suoliuko ir šalia nedidelio staliuko (arba mini komodėlės), ant kurio planuoju patupdyti lempą su gaubtu ir telefoną.

Ir aš galvoju, kad gali pas mane taip būt:ir su drabužiais, ir su batais. Bet jei daryti 3 metrus veidrodinių durų g.gif blink.gif teks pakloti 3000. o atėjus svečiams nelabai norėčiau jų drabužių kišti į savo spintą...
O ką daryti, kad parėjus namo trumpam (pvz:pietums), striukės nereikėtų kabinti ant pakabos spintoje.....
Atsakyti
QUOTE(Egliuxxx @ 2005 11 11, 23:00)
Ir aš galvoju, kad gali pas mane taip būt:ir su drabužiais, ir su batais. Bet jei daryti 3 metrus veidrodinių durų g.gif  blink.gif teks pakloti 3000. o atėjus svečiams nelabai norėčiau jų drabužių kišti į savo spintą...
O ką daryti, kad parėjus namo trumpam (pvz:pietums), striukės nereikėtų kabinti ant pakabos spintoje.....

Tai reikia rinktis - arba tvarka, arba ne, nes jei trumpam atėjus rūbams bus vieta, taip pat svečių rūbams, tada toje vietoje bus nuolatinė rūbų vieta. O kiek tie svečiai ir ateina - juk dažniau mes patys į savo buta ateinam, o ne svečiai, taigi aš ir gyvenu ne dėl jų, o dėl savęs - taip, kaip man yra patogu. O į savo prieškambario spintą kabinu ir atėjusių svečių rūbus. Tačiau miegamojo spinta - išskirtai mūsų su vyrų rūbų vieta.
Atsakyti
Dėkui už nuotraukytes.Atėjo eilė ir mūsų prieškambariui, tai ši tema kaip tik thumbup.gif Taigi skaitau, žiūriu ir stengsiuos ką nors ir sau prisitaikyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliuxxx @ 2005 11 10, 23:13)
.. bet kad mano koridorius tik 6 kvadratinių metrų. Ir ta niša, kurioje galima ką nors įkišti yra tik 37 cm gylio. Pločio tai 3 metrai.
Buvau vienoje firmelėje. Pasiūlino daryti spintą 1,60  stumdomomis durimis (veidrodinės) ir 1,40 batų dėžę. Spintos viduje iš abiejų šonų būtų kokia 10-12 lentynėlių 30 cm pločio. Kaina - 1500 Lt. Ne per daug? O gal tos veidrodinės durys jau atgyventa?

Aš ir kolidoriuje pasidariau panase spinta. Mano spintos gilis 30cm, atrodo mažokai bet užtenka. Tris durys po 75 cm per viduri veidrodines duris. Dviejuose dalyse vien lentynos o trečioja kabikla . Tikrai nerasunku atidaryt duris ir ten pakabinti rubus, tikrai tvarkingiau atrodo negu butu atvira ir viskas matytusi. Batus dedam apačioj kur kabinasi rubai padaryta pora lentineliu. Na pas mane ne spinta o karkasas vadinasi, nes viskas tvirtinama prie grindu ir lubu, kai atidarai spinta matosi dažyta siena. aš ir mokejau 1500. Ir labai džiaugiuosi, visai nesigailiu.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Prieškambaryje spinta- gerai, bet be kabliukų už spintos ribų bus vistiek sunku išsiversti ir ne tik todėl, kad nesinori kimšti svečių rūbus į savo spintą, bet ir savo parėjus su šlapiais tenka kažkur pakabinti, kad pradžiūtų, todėl tenka įsirengti ir atvirą kabyklą, kaip ir batams- atvirą lentynėlių ar grotelių gaminį.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 11 26, 19:31)
Prieškambaryje spinta- gerai, bet be kabliukų už spintos ribų bus vistiek sunku išsiversti ir ne tik todėl, kad nesinori kimšti svečių rūbus į savo spintą, bet ir savo parėjus su šlapiais tenka kažkur pakabinti, kad pradžiūtų, todėl tenka įsirengti ir atvirą kabyklą, kaip ir batams- atvirą lentynėlių ar grotelių gaminį.

Labai pritariu tongue.gif Tik mūsų preiškambaris labai mažas ir iš jo yra durys i kambarius, niekaip nesugalvoju kaip sutalpinti spinta, nors ir labai mažą ir kabyklą cray.gif Labai patiko vaivaj nuotrauką, bet man reik mažinti per pus g.gif
O kokios grindys geriausiai tinka prieškambaryje g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutė @ 2005 11 27, 15:28)
O kokios grindys geriausiai tinka prieškambaryje g.gif

Atspariausios drėgmei, subraižymams ir dažnam vaikščiojimui - plytelės thumbup.gif
O jei dar akmens masės ir šildomos, tai iš vis puiku.
Atsakyti
QUOTE(Lady River @ 2005 11 27, 23:34)
Atspariausios drėgmei, subraižymams ir dažnam vaikščiojimui - plytelės thumbup.gif
O jei dar akmens masės ir šildomos, tai iš vis puiku.


Turim akmens mases plyteles thumbup.gif , tik kad nesildomos verysad.gif
Atsakyti