Įkraunama...
Įkraunama...

Lubos II

QUOTE(ooo @ 2007 04 05, 09:15)
as truputi isoksiu su klausimu - o kaip ten tas plausas montuojamas, kiek kainuoja vienas kv.m. tokiu lubu?

prie sienos arba prie lubu tvirtinamas, medinis taselis, kas kokius 30 cm atrodo mes darem. po to prie to taselio dedam dailylente dedam kabe ir kalam vinukais
user posted image
kabes (dez-100vnt) ~7 Lt
Vinukai (mais-200 vnt) ~3.5 Lt
Dailylentes (1m2) ~ 20 Lt (visokiu yr)
na ir dar sujungimam paslept juosteles tokios kurios tvirtinasi su skystom vinim, juosta ~11 lt/vnt (2,6 m)

na dar pjaustymui dailylenciu reik elektrinio pjuklo kuris kainuoja apie 50 lt smile.gif sita vyras mano jau turejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavute: 05 balandžio 2007 - 09:32
Siaip, tai dar sake, kad tos agnes plokstes atlaike kaimynu uzliejima (isdziuvo ir zymes neliko), apie tai kazkaip pamirsau parasyti, bet is tikruju tas svarbu, nes plausas tai, ko gero neatlaikys.
Atsakyti
QUOTE(Smapas @ 2007 04 05, 09:53)
Siaip, tai dar sake, kad tos agnes plokstes atlaike kaimynu uzliejima (isdziuvo ir zymes neliko), apie tai kazkaip pamirsau parasyti, bet is tikruju tas svarbu, nes plausas tai, ko gero neatlaikys.

nu taip, bet mes ne bute o name gyvenam kaip ir negresia tas dalykas smile.gif

dar nepaminejau kas is sonu reik palikti tarpukus apie 1 cm, nes jos vaiksto
Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2007 04 05, 11:08)
Itempiamos lubos grazu, bet labai brangios verysad.gif apie 350Lt/m2
Kazkaip 2500 tik uz lubas paklot ranka nekyla.


velnias,net negalvojau kad tiek daug kainuoja. blink.gif

aš kažkaip ten grožio neižvelgiu-bet jei tikrai nori pigiai ir kažko panašaus: išlygini lubas-dažai kremine spalva -purški vandens dispersinį blizgų laką, gausis panašus veidrodžio efektas.
kitas variantas-(esu dares vienam objekte bet foto nera) suformuoji švelnius fakturinius potepius-dedi pastelinę spalvą o ant viršaus balto perlo ar sidabro lasiruote -bus jaukesnis įspudis nei barisol.
taippat galima su grubesne faktūra daryt provanso stiliaus lubas. kazkas panašaus tik šviesesnio:
http://public.fotki....10006large.html

aišku dar visada lieka paprastas dažymas ar plokštės kaip variantas,pastarasis gal labiau tinka šiuolaikiniam minimalistiniam griežtų formų interjerui.






Atsakyti
O vat idomu, koks su Agnes iseina minimalus lubu, kaip cia pasakius, "buterbrodo" storis? Ar kazin iseitu sumontuoti kad gautusi pora centimetru?
Atsakyti
QUOTE(Zunia @ 2007 04 06, 20:40)
O vat idomu, koks su Agnes iseina minimalus lubu, kaip cia pasakius, "buterbrodo" storis? Ar kazin iseitu sumontuoti kad gautusi pora centimetru?


Pas mus tai tašeliai buvo 2 cm, o pati plokštė 1.2 cm, tai "buterbrodas" gavosi 3.2 cm. Gal tie tašeliai ir gali būti plonesni, bet šiaip 1cm šen ar ten, kažin ar turi didelę reikšmę.
Atsakyti
QUOTE(Arba @ 2007 04 13, 10:00)
Pas mus tai tašeliai buvo 2 cm, o pati plokštė 1.2 cm, tai "buterbrodas" gavosi 3.2 cm. Gal tie tašeliai ir gali būti plonesni, bet šiaip 1cm šen ar ten, kažin ar turi didelę reikšmę.


na siam variante galima ant tu paciu taseliu sukti gipso plokste ,gausis tas pats
Atsakyti
Prikelsiu temą 4u.gif
Įrenginėjam būsimam lėliukui kambarį ir didžiausia problema - nelygios lubos verysad.gif
Visuose kituose kambariuose darėme pakabinamas lubas, tačiau čia šis variantas atkrenta, nes viskas čia kaip ir ok su remontu, taigi nesinori purvintis šveičiant doh.gif

Kokių dar "švarių" variantų būtų? Lieka tik tos visokios plokštės? g.gif
Aišku, dar yra įtempiamos lubos, bet brangokos jos... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 23 birželio 2010 - 13:06
Gal kas lyginotės lubas su gibso kartono plokštėmis? Būtų įdomu sužinoti, kaip pavyko. Kiek esu matęs, tai su juo visokių mandrybių galima išformuot jei noro yra, tai galvoju, gal vykusiai ir nelygias lubas paslėptų g.gif
Atsakyti
QUOTE(atvydas.s. @ 2010 07 06, 15:55)
Gal kas lyginotės lubas su gibso kartono plokštėmis? Būtų įdomu sužinoti, kaip pavyko. Kiek esu matęs, tai su juo visokių mandrybių galima išformuot jei noro yra, tai galvoju, gal vykusiai ir nelygias lubas paslėptų  g.gif


kas konkreciai domina?
Atsakyti
Iškalė meistras lubas ecotex, tai labai patenkinta. Man ir gražu, o dar jos ir ekologiškos, ir šiluminė varža gera. kas name dabar irgi labai svarbu. Esu labai patenkinta, nors ir skeptiškai žiūrėjau į šį vyro sprendimą, bet jis buvo teisus. blush2.gif
Atsakyti

Dalinkimes patirtimi apie lubas 4u.gif
Atsakyti