Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 10


 ! 
Brangūs dalyviai, išvaliau keletą puslapių oftopiko.
Noriu visiems priminti vieną forumo taisyklę:
7. Nekreipkit dėmesio į provokatorius, neerzinkite jų ir neatsakykit tuo pačiu, net jeigu manote, kad Jus įžeidė – dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Nevartokite šiurkščių, necenzūrinių pasakymų, įžeidimų. Net jei buvo ginčytasi ir Jūs buvote teisūs, už tokį elgesį Jūs būsite įspėti.

Tad, ačiū tiems, kad sureaguojate ir vienam ar kitam dalyviui įsismarkavus atsiunčiate man žinelę, tačiau pagal aukščiau pateiktą taisyklę nuo šiol įspėjimai bus dalinami griežčiau ne tik tiems, kas provokuoja, bet ir tiems, kas tai provokacijai pasiduoda.

Ačiū tiems, kas net ir asmeniškumais persipynusioje diskusijoje sugeba išlikti nešališkais ir nekreipti į tai dėmesio.


Moderatorė
Gorada
Atsakyti
Sveiki
noriu patarimo ir as smile.gif
gal galite pasakyti ka apie Brugman langus su 5 kamerom,3 stiklai ir 73mm profilis.
Kaip ju kokybe?
norime namui,imti senus lauk ir deti kitus. Namas yra didelis (250kv.m), todel aktualus dalykas,kuo mazesnes sildymo sanaudos
beje esu is klaipedos,gal kas firma ar zmones parekomenduotumete

aciu
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2013 09 03, 11:49)
Sveiki
noriu patarimo ir as smile.gif
gal galite pasakyti ka apie Brugman langus su 5 kamerom,3 stiklai ir 73mm profilis.
Kaip ju kokybe?
norime namui,imti senus lauk ir deti kitus. Namas yra didelis (250kv.m), todel aktualus dalykas,kuo mazesnes sildymo sanaudos
beje esu is klaipedos,gal kas firma ar zmones parekomenduotumete

aciu


Galbut klausimas butu toks: kodel Brugmann?

Sildymo saskaitos priklausys ir nuo sienu, namo grindu, pamato apsiltinimo, netik nuo langu.

Jei yra finansines galimybes, rinkites platesni profili su storesniu stiklo paketu (nuo 42 iki 52mm).

Pasidomekite placiau profiliais, plieno formomis, apkaustais, tarpinemis, garo izoliacinemis ir difuzinemis juostomis.

Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2013 09 03, 10:49)
Sveiki
noriu patarimo ir as smile.gif
gal galite pasakyti ka apie Brugman langus su 5 kamerom,3 stiklai ir 73mm profilis.
Kaip ju kokybe?
norime namui,imti senus lauk ir deti kitus. Namas yra didelis (250kv.m), todel aktualus dalykas,kuo mazesnes sildymo sanaudos
beje esu is klaipedos,gal kas firma ar zmones parekomenduotumete

aciu

Jei aktualu sildymo saskaitos, tai ant langu jau netaupykit - ziurekit VEKA Alphaline arba Softline 82, Rehau Geneo, Gealan S9000 ar Kommerling 88+ profilius. Stiklo paketai maziausiai 44mm storio.
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2013 09 03, 12:00)
Galbut klausimas butu toks: kodel Brugmann?

Sildymo saskaitos priklausys ir nuo sienu, namo grindu, pamato apsiltinimo, netik nuo langu.

Jei yra finansines galimybes, rinkites platesni profili su storesniu stiklo paketu (nuo 42 iki 52mm).

Pasidomekite placiau profiliais, plieno formomis, apkaustais, tarpinemis, garo izoliacinemis ir difuzinemis juostomis.


Brugman, todel kaad vieni pazistami dejosi ir liko patenkinti smile.gif stiklo paketas berods 44 g.gif
Deja,kol nepradejau ciut skaitineti apie langus,buvau rami,maniau kad 5 kameros,3 langai yra geras variantas ir pakankamai nebrangu (langu reikes 19).
Pradejau skaityti cia supermamose ir visai susimaisiau
siandien kaip tik buvo Gealan berods,tai ispeike aisku Brugmen , bet ir Veka alphine g.gif tipo lenkiski
ir kuo tiketi doh.gif

o del profilio,plieno formu ir t.t.tai is vis zalias miskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimutyte: 03 rugsėjo 2013 - 16:22
QUOTE(laimutyte @ 2013 09 03, 17:20)
Brugman, todel kaad vieni pazistami dejosi ir liko patenkinti smile.gif stiklo paketas berods 44  g.gif
Deja,kol nepradejau ciut skaitineti apie langus,buvau rami,maniau kad 5 kameros,3 langai yra geras variantas ir pakankamai nebrangu (langu reikes 19).
Pradejau skaityti cia supermamose ir visai susimaisiau
siandien kaip tik buvo Gealan berods,tai ispeike aisku Brugmen , bet ir Veka alphine  g.gif  tipo lenkiski
ir kuo tiketi  doh.gif

o del profilio,plieno formu ir t.t.tai is vis zalias miskas  biggrin.gif

Veka alphaline butu 9cm, 6 kameru. Apsiltintas remas is lauko puses. iki 48mm stiklo paketai.

Kaina manau butu aukstesne nei Brugmann ir Gealan.

Bet pasidometi galima.

Ne kamerose esme, o remo plotyje.

Dar galima butu ziureti i Veka Sofline82. 3 tarpines. 52mm stiklo paketas. Tarpinis variantas kainos atzvilgiu tarp Softline ir alphaline. Kai kuriais atvejais net geriau nei Alphaline.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfasz: 03 rugsėjo 2013 - 16:30
QUOTE(laimutyte @ 2013 09 03, 16:20)
Brugman, todel kaad vieni pazistami dejosi ir liko patenkinti smile.gif stiklo paketas berods 44  g.gif
Deja,kol nepradejau ciut skaitineti apie langus,buvau rami,maniau kad 5 kameros,3 langai yra geras variantas ir pakankamai nebrangu (langu reikes 19).
Pradejau skaityti cia supermamose ir visai susimaisiau
siandien kaip tik buvo Gealan berods,tai ispeike aisku Brugmen , bet ir Veka alphine  g.gif  tipo lenkiski
ir kuo tiketi  doh.gif

o del profilio,plieno formu ir t.t.tai is vis zalias miskas  biggrin.gif

Turbut galutiniam rezultate jokio skirtumo ir nera. Ziurekit silumines lango savybes ir tiek. Peikti ta pacia plastmase nera prasmes. Tiesiog vienam profilyje jos daugiau - kitam maziau, forma skiriasi, profilio uzpildymas polistirenu arba ne. Yra visokiu niuansiu del plastiko padengimo, misinio sudeties, bet +/- tas pats visur. Aisku, geras vardas neatsiranda is niekur, galima ivertinti ir imones, gaminancius profilius politika, idirbi. Gero vardo niekas gadinti nenori.
Papildyta:
QUOTE(alfasz @ 2013 09 03, 16:29)
Dar galima butu ziureti i Veka Sofline82. 3 tarpines. 52mm stiklo paketas. Tarpinis variantas kainos atzvilgiu tarp Softline ir alphaline. Kai kuriais atvejais net geriau nei Alphaline.

Kazkaip atrodo, kad tai mano zodziai smile.gif Pala, paieskosiu smile.gif

Nu ne, nerandu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idealistas: 03 rugsėjo 2013 - 16:36
TAi gal zinote Klaipedoje gera varda turincia imone?
nes kol kas as nesigaudau kuo turiu langas but pripildytas ir t.t.
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2013 09 03, 19:09)
TAi gal zinote Klaipedoje gera varda turincia imone?
nes kol kas as nesigaudau kuo turiu langas but pripildytas ir t.t.
aciu labai


Mano tevams renovuojant nama balkona stiklins Megrame. Galesiu ivertint ir juos savo akimis, ju darba. Cia nukrypimas nuo temos.

O jei pasakyt, kuri firma turi gera reputacija, ir gerus montuotojus, tai reiktu gal pirma per pazistamus paklausti. Man atrodo, kad neblogai dirba vinkelis, bet kokie meistrai pas juos - nezinau, ar keitesi ar liko ar ne.

Turiu viena buvusia bendradarbe Klaipedoje, kuri turi ofisa, parduoda lenkiskus langus, bet montuotojai tikrai geri, jei nesikeite ir jie per ta laika. Yra pora uzsakymu ideje mano, tai dirbo saziningai ir kokybiskai. Bijau, kad tai bus palaikyta reklama, bet geri montuotojai - gera firmos reklama. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=alfasz,2013 09 03, 12:00]
Galbut klausimas butu toks: kodel Brugmann?

O sakykit kodel ne Brugmann,kas su jais ne taip?

P.s.gal kas daresi Dextera,Vakaru langai, Klaipedos artele?
Atsakyti
[quote=laimutyte,2013 09 04, 12:39]
[quote=alfasz,2013 09 03, 12:00]


P.s.gal kas daresi Dextera,Vakaru langai, Klaipedos artele?
[/quote]
Mes taip pat pasiulyma gavom is arteles ir dexteros. (mes is Klaipedos krasto). Dexteros gavosi brangus pasiulimas...Tai dabar renkames tarp. Euro langai-artele-fauga. Dabar ziuresim kas ka pasiulis del aliuminiu langu (reikia mum ju i tam tikra patalpa) ir tada reiks ties kazkuom apsistot.
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2013 09 03, 16:29)
Dar galima butu ziureti i Veka Sofline82. 3 tarpines. 52mm stiklo paketas. Tarpinis variantas kainos atzvilgiu tarp Softline ir alphaline. Kai kuriais atvejais net geriau nei Alphaline.


O kuriais atvejais geriau?
Atsakyti