Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklas interjere

QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 05, 21:34)
Storas grūdintas nusako saugumą, esu mačius, kaip dūžta stiklo durys. Aš ir į spintą dėjau tik grūdintą ir su plėvele. Su stiklu reikia labai atsargiai, ypač kai augini vaikus. Tik man gražu labai ir lengvumo interjerui priduoda.

Storas grudintas nera saugesnis uz plonesni grudinta ir laminuota. Ne viska lemia storis smile.gif
Taip stiklas grazu ir man tik ne visur ir ne visada smile.gif Pas mane namie jo ir ant grindu yra, po juo smelis, kriaukles, akmenukai ir t.t... Visada tos vietos bijo pirma karta i namus ieje sveciai. Vaikai kai kurie net nelipa, bijo, kol pripranta biggrin.gif
Atsakyti
http://www_stiklodarbai_lt/

Apie stiklo grožius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 03, 23:06)
Kokybiški stiklo gaminiai yra labai brangūs. Turiu bute daug stiklo durų. Ant vienų dailininkai piešė motyvus, kitur dekoravo dizaineriai.
Tai apie ką diskutuojate, mano manymu, nėra nei labai kokybiška, nei saugu. Reikia pirkti tik grūdinto stiklo gaminius ir dar storesnius, ne ploniausius.

pritarsiu - geras kokybiskas grudintas tiklas labai brangus smile.gif musu duso kabina is stiklo, daug stikliniu duru, kurias veze is vokietijos 1 cm storio 4u.gif
Atsakyti

Nieko panasaus,4metai namuose nei atsilupa nei blunka.

Atsakyti