Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 20, 18:46)
Ir nuo to gi netampa negrazu  mirksiukas.gif

Taigis, kad netampa drinks_cheers.gif .
Ir šiaip dabar pagalvojau, jei kada ir nuklystum kur kitur į svečius, gali pasijausti visai kaip namie - balta virtuvė, margos, metro plytelės vonioj hihihi.gif ...
Shutka, mergaitės, neįsižeiskit tik ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 18:51)
Taigis, kad netampa  drinks_cheers.gif .
Ir šiaip dabar pagalvojau, jei kada ir nuklystum kur kitur  į svečius, gali pasijausti visai kaip namie - balta virtuvė, margos, metro plytelės vonioj  hihihi.gif ...
Shutka, mergaitės, neįsižeiskit tik  ax.gif ...

hihihi.gif
Bet as kaip ir Lyrica, neturiu tokiu draugu, pas ka butu panasu, kaip pas mane cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 20, 19:02)
hihihi.gif
Bet as kaip ir Lyrica, neturiu tokiu draugu, pas ka butu panasu, kaip pas mane cool.gif  biggrin.gif

Tai taip taip... sakiau juk netyčia kur, neplanuotai, ne pas draugus... biggrin.gif
Anyway, puiku, kad kuriate gražius namus ir dalinatės 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 20, 19:02)
hihihi.gif
Bet as kaip ir Lyrica, neturiu tokiu draugu, pas ka butu panasu, kaip pas mane cool.gif  biggrin.gif


Mano beveik visi artimieji labiau I moderna orientuojasi,tai is vis I vonia labai keistai reagavo :-D nu ir gerai,ta vonia mum tokia miela. Pirmame aukste sveciai naudojasi,plaunam grindu skudurus,leidziam vandeni kam nors,maudom gyvunus,o cia toks kaip spa kampelis :-D:-D prisidegu zvakiu,prisileidziu vonia su daug putu ir guliu relaksuodama :-)
dar noreciau kokio magiuko muzikai,butu is vis tobula.
beje,neisivaizduoju del lango uzdengimo.. Kol kas neuzdengta niekaip..
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 19:07)
Tai taip taip... sakiau juk netyčia kur, neplanuotai, ne pas draugus...  biggrin.gif
Anyway, puiku, kad kuriate gražius namus ir dalinatės  4u.gif .


Tik gaila,kad mazai kas rodo :-)
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 19:24)
dar noreciau kokio magiuko muzikai,butu is vis tobula.
beje,neisivaizduoju del lango uzdengimo.. Kol kas neuzdengta niekaip..

Įsigykit Sonex ar panašią kolonėlę, kuri per internetą transliuoja muziką - gulit sau vonioj, relaksuojat, telefonu muzikikę pagal nuotaiką renkatės wink.gif.
Lango nuotraukose nesimato lens.gif . Virš vonios krašto jis? Per jį spėju Jūsų niekas tikrai nepamatys, tai kokį lengvą uždangalą sugalvot reiktų, kas tamsiais vakarais jaukiau būtų, o dieną šviesos neužstotų.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 19:33)
Įsigykit Sonex ar panašią kolonėlę, kuri per internetą transliuoja muziką - gulit sau vonioj, relaksuojat, telefonu muzikikę pagal nuotaiką renkatės wink.gif.
Lango nuotraukose nesimato lens.gif . Virš vonios krašto jis?  Per jį spėju Jūsų niekas tikrai nepamatys, tai kokį lengvą uždangalą sugalvot reiktų, kas tamsiais vakarais jaukiau būtų, o dieną šviesos neužstotų.


Bus vyrui liepta bent tuo pasirupint :-D:-D dekui 4u.gif
Siaip matos I kaimynu nama,nes stovint vonioje ir prausiantis po dusu tai langas prasideda kazkur juosmens auksttyje..
galvoju gal kazka panasaus I romanete,bet kokia visai paprasta,balta,nes roleto nenoriu,uzuolaidos dienines neuzteks.. doh.gif
bet tai ar vonioj tinkamas toks variantas?
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 19:41)
galvoju gal kazka panasaus I romanete,bet kokia visai paprasta,balta,nes roleto nenoriu,uzuolaidos dienines neuzteks.. doh.gif
bet tai ar vonioj tinkamas toks variantas?

O kodėl gi netiktų? Pas mane vonioj - austrijetės smile.gif. Man jos kiek labau patinka, nei romanetės... puošnesnės jos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 19:51)
O kodėl gi netiktų? Pas mane vonioj - austrijetės  smile.gif. Man jos kiek labau patinka, nei romanetės... puošnesnės jos  ax.gif


gal visai ir nieko. o sakykit, kadangi langas nedidelis, gyvenam ne paciame mieste, nezinau ar kas varginsis vaziuot ir matuot. bet cia juk ne roletas, uztenka gal paciam pasimatuot ir tiesiog nulekus uzsisakyt?

beje, aps tevus yra paprastos baltos metalines zaliuzes. kai gyvenau kartu, as ju nekenciau, bet dabar kazkada uzejus pamasciau, jog visai neblogai vonioje ziurisi. patogumas tai didelis. naujai ju niekas nebededa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyrika: 20 rugpjūčio 2014 - 19:01
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 19:59)


Manau kad tikrai sugebėtumėt patys išsimatuoti pasikonsultavę su siuvėjais.
Kodėl gi nededa žaliuzių? Manau, jei reikia, tai ir deda smile.gif .
Atsakyti
[quote=Juodai,2014 08 20, 20:09]
Manau kad tikrai sugebėtumėt patys išsimatuoti pasikonsultavę su siuvėjais.
Kodėl gi nededa žaliuzių? Manau, jei reikia, tai ir deda smile.gif .
[QUOTE]

neseniai cia per kazkuri radija klausiau, kad aliuminio zaliuzes vonioje yra tinkamiausias variantas, kad vel atgimsta ir t.t.
siaip vienareiksmiskai jomis valdyti sviesos srautus yra patogiausia. reiks apziuret ir romanetes ir zaliuzes. gal dabar jau kazkokios grazesnes atsirade smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 18:24)
Mano beveik visi artimieji labiau I moderna orientuojasi,tai is vis I vonia labai keistai reagavo :-D nu ir gerai,ta vonia mum tokia miela. Pirmame aukste sveciai naudojasi,plaunam grindu skudurus,leidziam vandeni kam nors,maudom gyvunus,o cia toks kaip spa kampelis :-D:-D prisidegu zvakiu,prisileidziu vonia su daug putu ir guliu relaksuodama :-)
dar noreciau kokio magiuko muzikai,butu is vis tobula.
beje,neisivaizduoju del lango uzdengimo.. Kol kas neuzdengta niekaip..
Papildyta:
Tik gaila,kad mazai kas rodo :-)



Mes kadangi i vonia keitem langus, tai dejom visus matinius. Jei buciau nekeitus, buciau tonavusi specialia plevele. Nezinau kainu, bet man optimaliausias variantas. Paskui gali kabinti ka nori, nebutinai, kad sleptu, tiesiog akcentuojant patalpa.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 08 21, 08:20)
Mes kadangi i vonia keitem langus, tai dejom visus matinius. Jei buciau nekeitus, buciau tonavusi specialia plevele. Nezinau kainu, bet man optimaliausias variantas. Paskui gali kabinti ka nori, nebutinai, kad sleptu, tiesiog akcentuojant patalpa.

O man graziau diena vaizdas pro langa rolleyes.gif
Atsakyti