Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

na as tada tikra lietuve biggrin.gif biggrin.gif paziurejus kelias vizualizacijas man net silpna paliko biggrin.gif o jei reiktu ten kas diena maudytis po du kartus ir dar 8 kartus plauti siaip vonia tai ir isterijos priepolis istiktu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

bet velgi na v kus i cvet druzej net blush2.gif

Atsakyti
ne dvigubi standartai, o realybe smile.gif vyras arba grazus arba "prie ukio"... tai kai esi "prie ukio" tai jau nebeiseina but graziam, nes plaukuose spakliai, panagese plyteliu klijai, o galvoj akreditacijos darbe, disertacijos moksluose ir t.t. smile.gif Nu bet cia jau ne apie vonias wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAraliai: 12 rugsėjo 2014 - 13:00
QUOTE(Freke @ 2014 09 12, 13:55)
na as tada tikra lietuve biggrin.gif biggrin.gif paziurejus kelias vizualizacijas man net silpna paliko biggrin.gif o jei reiktu ten kas diena maudytis po du kartus ir dar 8 kartus plauti siaip vonia tai ir isterijos priepolis istiktu blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia Jūs apie katalogines vizualizacijas? Žinoma, jos padarytos taip, kad kuo daugiau plytelių pamatytumėm - sukrauta viskas. Vien dekoro kiek privaro doh.gif , tiek eilinis mirtingasis neįpirksi, ir ar to reikia rolleyes.gif ?
Beje, tas gamintojas, kurio plyteles aš rinkaus, siūlo gana nemažai "žemiškų" spalvų mirksiukas.gif .
Tik nepagalvokit, kad reklamą varau doh.gif . Tiesiog dalinuosi patirtimi, kaip nusipirkti plyteles jų akyse neregėjus biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(SAraliai @ 2014 09 12, 13:59)
ne dvigubi standartai, o realybe smile.gif vyras arba grazus arba "prie ukio"... tai kai esi "prie ukio" tai jau nebeiseina but graziam, nes plaukuose spakliai, panagese plyteliu klijai, o galvoj akreditacijos darbe, disertacijos moksluose ir t.t. smile.gif Nu bet cia jau ne apie vonias wink.gif

Nu sakyčiau "barbius devyndarbius"... Ir vienam darbeliui vistiek laiko pritrūksta biggrin.gif ...
Atsakyti
Juodai apie visokias.... jau galva sukas nuo tu voniu..... sian varau su nakvyne ten bandysiu fotkint ir spalvotis. Nes jau....... tuoj terminas ikurtuviu o plytku dar ner doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 12, 10:51)
Rinkausi internetiniam kataloge, ten buvo labai geri plytelių motyvai - be jokių šešėlių, švarūs, tad galėjau susidėlioti po vieną plytelę vizualizaciją, kur ir pamačiau realų vaizdą  thumbup.gif . Tikrai geriau nebūčiau išsirinkus gyvai parduotuvėje schmoll.gif .  .

ar galima butu gauti kokia nuoroda,kur jus deliojot vizualizacijas 4u.gif
Atsakyti

sveikos, kadangi tema apie vonios kambari - gal kuri turit pazystama staliu, kuris pagamintu i dusa padekla is medzio 4u.gif domina Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2014 09 14, 23:25)
ar galima butu gauti kokia nuoroda,kur jus deliojot vizualizacijas 4u.gif

Aš dėliojuos ne su kokia specialia programa, o su plataus pobūdžio SkechUp. Pati susiformuoju joje norimas plyteles ir pasidėlioju, arba galima paprasčiau daryti - spalvinti sieną su pasirinktu motyvu, tik motuvo matmenis reikėtų realius nusistatyt.
Atsakyti
O kazi kokios kolekcijos cia plyteles? Gal kas atpazysta? g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(werika @ 2014 09 12, 08:35)
Kaip tik vakar bendravau su Linea centru Vilniuje ir jie pagal mano pateiktus paveiksliukus (poste prieš tai) būtent Way kolekciją man pasiūlė. Tai vakar namie buvo zirzimų vakaras, kol galiausiai gavau sutikimą "nuuu, jei jau tikrai labai jų nori..." smile.gif Bet paskui kažkaip pati susibalamutinau - 80Lt nepigu. Ypač, kai reikia visko visam namui... Tai ir nežinau... Hansa plytelių turguj vieną neblogą variantą pasiūlė ir dar lėksiu į Irisą, gal ką pasiūlys...
Dieta tai dieta, bet kai kiekvienai patalpai po metus tos dietos, tai matyt ir mirsiu nepavalgius  lotuliukas.gif

Kaip Jums sekasi plyteliu paieskose? Gal pasirinkot concord? 4u.gif
Atsakyti
Ar vonios sienele nera sudetinga patiems susimontuot? Is Baltijos brastos.
Uzsisakiau rastuota, kad ne taip matytusi lasai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 19, 08:46)
Ar vonios sienele nera sudetinga patiems susimontuot? Is Baltijos brastos.
Uzsisakiau rastuota, kad ne taip matytusi lasai  hihihi.gif

Mane irgi domina g.gif o raštuota kažin nebus sunkiau valyti, nes lygią? na nuo kalkių apnašų...
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2014 09 19, 09:48)
Mane irgi domina  g.gif  o raštuota kažin nebus sunkiau valyti, nes lygią? na nuo kalkių apnašų...

Nemanau, kaip ir pvz paprastu rastuotu duru stiklai. Zymiai praktiskiau, pas mus dabar buvo. Jokiu rieviu nesimato. Net jau pradedu gailetis, kad dabar bus paprastas vienspalvis unsure.gif
Juk tie rastai nera gilus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 19, 10:51)
Nemanau, kaip ir pvz paprastu rastuotu duru stiklai. Zymiai praktiskiau, pas mus dabar buvo. Jokiu rieviu nesimato. Net jau pradedu gailetis, kad dabar bus paprastas vienspalvis unsure.gif
Juk tie rastai nera gilus unsure.gif


o kam apskritai dejot duris su stiklais? Del grozio?
Atsakyti