Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 10:24)
kiek kainavo?

1400 svaru su atsiuntimu
Atsakyti
Beje, šios temos dalyvėms rekomenduoju amerikiečių serialą House of cards - interjerai ten labai įkvepiantys rolleyes.gif
Atsakyti
AJIRA, sviestuvas tikrai pasakiskas, bet aisku kur tau nebus uz tokia kaina biggrin.gif wub.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 11:24)
Pupuk, jus turite jau sviestuvus? Pasirodykite biggrin.gif  blush2.gif

tamburui imsiu saviski is buto, jis mano labai paprastas bet labai provansinis, tai bus i ta tema biggrin.gif
o likes namas tik planuose dar, labai blaskausi doh.gif kartais galvoju ir apie tuos kristaliniu, turetusi gerai ziureti, kartais kuklesnius, zodziu maisalyne dar sia tema, ziuresiu kai viska sudesiu, kokio pats kambarys prasysis ax.gif
dabar planuose bus uzuolaidos, nes be ju gyventi negalesime nors ant keliu langu butinai skubeti reiks, nes jau uz poros savaiciu planuojame keltis thumbup.gif
per savaitgali gal isklijuos virtuves plyteles, tai galesiu parodyti galutini varianta wub.gif

QUOTE(femme @ 2014 08 22, 12:24)
išgooglinau vieną puslapį, tikras atradimas 

4u.gif

QUOTE(femme @ 2014 08 22, 12:59)
Beje, šios temos dalyvėms rekomenduoju amerikiečių serialą House of cards - interjerai ten labai įkvepiantys  rolleyes.gif

einu paziuresiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 22, 12:19)
AJIRA, sviestuvas tikrai pasakiskas, bet aisku kur tau nebus uz tokia kaina  biggrin.gif  wub.gif

dekui
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 08 22, 11:59)
Beje, šios temos dalyvėms rekomenduoju amerikiečių serialą House of cards - interjerai ten labai įkvepiantys  rolleyes.gif

butinai paziuresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 22, 13:19)

per savaitgali gal isklijuos virtuves plyteles, tai galesiu parodyti galutini varianta

Jau kaip spirgu pamatyti bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
Norec (siai minutei lotuliukas.gif ) kazko gl tokio, tik pigiau
http://www.spalvinga...18-1-51751.html
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 13:39)
Jau kaip spirgu pamatyti bigsmile.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Norec (siai minutei lotuliukas.gif ) kazko gl tokio, tik pigiau
http://www.spalvinga...18-1-51751.html

man sitas daugiau i moderna nesa 4u.gif

sakykit gal kas turit rekomenduoti vartu meistra? norim kaltiniu, vienas veikejas pavede.... rrrr.....
reikes veliau ir tvoros zmoniu, bet dabar dega vartai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 22, 14:23)
man sitas daugiau i moderna nesa  4u.gif

sakykit gal kas turit rekomenduoti vartu meistra? norim kaltiniu, vienas veikejas pavede.... rrrr.....
reikes veliau ir tvoros zmoniu, bet dabar dega vartai doh.gif

Mes tai Airenuos gaminom ir vartus ir tvora: Tel. (8-5) 250 51 37
Mob. tel.: (8-698) 305 78,
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 22, 12:59)
Beje, šios temos dalyvėms rekomenduoju amerikiečių serialą House of cards - interjerai ten labai įkvepiantys  rolleyes.gif

Jau peržiūrėtas smile.gif. Laukiam naujų serijų. Tikra tiesa dėl interjerų drinks_cheers.gif .
Pupuk, kur Jūs esat? Mums vartus gamino vienas kalvis iš Telšių berods... Vartais patenkina esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 23 rugpjūčio 2014 - 08:57
QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 09:51)
Jau peržiūrėtas smile.gif. Laukiam naujų serijų. Tikra tiesa dėl interjerų  drinks_cheers.gif .
Pupuk, kur Jūs esat? Mums vartus gamino vienas kalvis iš Telšių berods... Vartais patenkina esu.

mes is vln, bet tikiu kad tai ne beda, jei negaila kontaktu butu smagu gauti 4u.gif
virtuve esu patenkinta irgi, gal ir vartai nemeluotu biggrin.gif
Atsakyti
Aišku, kad negaila irnesakyk.gif . Paklausiu vyro, įmesiu į až. Bet jis toks nenusipiginantis... ax.gif
Atsakyti
Sveiki, ieskau baltu duru. Gal pasidalintumete kur geriausias kainos ir kokybes santykis? Kokios kainos vyrauja?
Domintu panasus variantas. Mes patys is Kauno, tai idomu ar pristatytu.
user posted image
Atsakyti
Uzisakiau sviestuva, kur ilgai ziurejau UK, o cia bats, senukuose kataloge. Tai isejo zymiai pigiau, nei jis UK kainuoja (35 off)
Idomu, kaip atrodys interjere unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 rugpjūčio 2014 - 16:06