Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 25, 17:05)
Uzisakiau sviestuva, kur ilgai ziurejau UK, o cia bats, senukuose kataloge.  Tai isejo zymiai pigiau, nei jis UK kainuoja (35 off)
Idomu, kaip atrodys interjere unsure.gif


koks sviestuvas? per kiek laiko atsiuncia?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 08 25, 17:23)
koks sviestuvas? per kiek laiko atsiuncia?

dar nezinau per kiek, gali net iki 8 savaiciu blink.gif

Dabar miegamajam ieskau kazko lengvo, sviesaus ir romantisko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 25, 17:28)
dar nezinau per kiek, gali net iki 8 savaiciu blink.gif
Dabar miegamajam ieskau kazko lengvo, sviesaus ir romantisko rolleyes.gif


o tai koks šviestuvas, parodykit?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 25, 18:28)
o tai koks šviestuvas, parodykit?? 4u.gif

bijau.. blush2.gif gal kada.. gyvai nutrauksiu kadra.
nes jei ispeksit, baisiai kris nuotaika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 25, 18:40)

hihihi.gif
o mano miegamojo projektas su duck egg spinta jau pasiekė finišo tiesiąją sokiai.gif baldininką priverčiau įsisavint naujas technologijas karsta.gif jau pavargau, kad mums vis kažką pirmą kartą daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 25, 18:56)
hihihi.gif
o mano miegamojo projektas su duck egg spinta jau pasiekė finišo tiesiąją sokiai.gif baldininką priverčiau įsisavint naujas technologijas karsta.gif jau pavargau, kad mums vis kažką pirmą kartą daro biggrin.gif

Tai jau turit? Parodysit, ane? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 25, 19:14)
Tai jau turit? Parodysit, ane? hihihi.gif

Aš tai Femme vietoj nerodyčiau, kol Jūs savo šviestuvo neparodysit beee.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(femme @ 2014 08 25, 18:56)
hihihi.gif
o mano miegamojo projektas su duck egg spinta jau pasiekė finišo tiesiąją sokiai.gif

Išties labai smalsu apžiūrėti  blush2.gif ...

QUOTE(femme @ 2014 08 25, 18:56)
baldininką priverčiau įsisavint naujas technologijas karsta.gif jau pavargau, kad mums vis kažką pirmą kartą daro biggrin.gif

Ar čia virtuvės baldininkas? Baikit Jūs jį tam Vilniuij kankinti, tegul tik lekia pajūrin nebaigtų darbų užbaigt, ba mano kaimynė jau pikta pikta... doh.gif
Kokios tos naujos technologijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 rugpjūčio 2014 - 18:31
QUOTE(Juodai @ 2014 08 25, 19:30)
Aš tai Femme vietoj nerodyčiau, kol Jūs savo šviestuvo neparodysit  beee.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Išties labai smalsu apžiūrėti  blush2.gif ...
Ar čia virtuvės baldininkas? Baikit Jūs jį tam Vilniuij kankinti, tegul tik lekia pajūrin nebaigtų darbų užbaigt, ba mano kaimynė jau pikta pikta...  doh.gif
Kokios tos naujos technologijos?

jau karnizą spintos turiu pasidėjus, o durys dar gamyboj - deda ratano tinklelį, garbanotas jis kai velnias, drekina visaip jį ten, kad džiūdamas kaip būgnas įsitemptų... Dar procesaa vyksta, naktim tą tinklelį sapnuoju, labai viliuosi, kad rezultatas bus geras ir neteks stiklo su užuolaidėlėm dėt doh.gif lotuliukas.gif
tikiuosi kitą savaitę pasirodyt ir išleist baldžių prie jūros lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 25 rugpjūčio 2014 - 18:44
o aš šian susinervinau ..mano laukinės durys mėlynosios stringa sad.gif .. šią sav nebus.. ech ..
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 25, 20:26)
o aš šian susinervinau ..mano laukinės durys mėlynosios stringa sad.gif .. šią sav nebus.. ech ..

nesinervinkit smile.gif nes taip jau buna su jais g.gif
as tai sugalvojau terasai stoga daryt, buvo meistrai prizadėjo,o jau trys savaites laukiu nesulaukiu nepasirodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 25, 17:05)
Uzisakiau sviestuva

gi rimtai parodyk 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 08 25, 19:30)
Ar čia virtuvės baldininkas? Baikit Jūs jį tam Vilniuij kankinti, tegul tik lekia pajūrin nebaigtų darbų užbaigt, ba mano kaimynė jau pikta pikta...

as irgi prisimenu putojausi, kai femme pasake, kad ji virtuves lauke 4 men, o as dabar jau ryskiai virsijau net ir jos rekorda su laukimu, nedabaigia irgi mums, apsikroves darbais vajej vajej,.... ka reiskia reklama is musu biggrin.gif

QUOTE(femme @ 2014 08 25, 19:40)
jau karnizą spintos turiu pasidėjus, o durys dar gamyboj - deda ratano tinklelį, garbanotas jis kai velnias, drekina visaip jį ten, kad džiūdamas kaip būgnas įsitemptų...

tegul treniruojas treniruojas su tuo tinkleliu, nes mes irgi derinsim prie savo suoliuko tinkleli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 26, 09:46)
gi rimtai parodyk 4u.gif
as irgi prisimenu putojausi, kai femme pasake, kad ji virtuves lauke 4 men, o as dabar jau ryskiai virsijau net ir jos rekorda su laukimu, nedabaigia irgi mums, apsikroves darbais vajej vajej,.... ka reiskia reklama is musu biggrin.gif
tegul treniruojas treniruojas su tuo tinkleliu, nes mes irgi derinsim prie savo suoliuko tinkleli  biggrin.gif

O kiek kainuoja bėginis metras pas jūsų išgirtą meistrą? Maždaug, norėčiau palyginti su kitais?
Atsakyti