Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(mamaSandra @ 2014 09 13, 23:18)
gal turite patarimu del klasikiniu langu su skirtukais?

Pas mane tokia pat situacija buvo svetaineje trys panasus langai. Netaupem ir padarem visus atidaromus, nes man graziau atrode atidaromi...svarbiausia kaip atrodys namo langai is lauko, nes tragiskai atrodo nevienodi langai, o jusu sprendimas visai galimas.
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 14, 11:44)

Kol kas druskos indelyje apgyvendinau
user posted image

Puiki ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 14, 09:48)
O Jums tikrai reikia to vieno lango darinėjamo? Ar durų į terasą iš svetainės nebus? Jei bus, daryčiau visys langus nedarinėjamus. Ar rekuperacinės vėdinimo sistemos nedarysit?


i terasa isejima numaciau is virtuves - valgomojo zonos. Svetaines bus svetaine - guvenamasis kambarys, kur numatomas tv, didele erdve knygu lentynoms, ir tie trys langai.

Ikeliu darbini faila, su pastabom, kad aiskiau butu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 14 rugsėjo 2014 - 16:18
QUOTE(vida777 @ 2014 09 14, 10:53)
Svarbiausias dalykas, kad langai tarpusavyje deretu namo isoreje (esu tuo tikra 101%). Viduje su kiekvienu langu gali suzaisti individualiai ir ji paversti netgi atskira interjero dalimi.
Visgi idomu, kodel tik vienas is triju langu bus su varciomis - ten bus isejimas i lauka  g.gif ?


Vida, nebus ten isiejimo i lauka, bet erdve pakankamai didele, ir kaip isvedinsiu jei diedas pabezdes lotuliukas.gif
todel manau, kad vent vienas langas reikalingas darinejamas g.gif
vedinimo sistemos kol kas neirenginesi, esam numate alternatyva tam dalykui jei prireiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 14 rugsėjo 2014 - 16:19
Aš taip pat neatsispyriau levandų žavesiui ax.gif

user posted image
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, iš kur Jūs tokiu metų laiku gaunate levandų žiedų, pas mane jau geras mėnuo, kaip jos nebežydi, sėklas jau byra, o pas Jus visas žiedai gražiausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 09 15, 18:17)
Niekaip nesuprantu, iš kur Jūs tokiu metų laiku gaunate levandų žiedų, pas mane jau geras mėnuo, kaip jos nebežydi, sėklas jau byra, o pas Jus visas žiedai gražiausi wub.gif

Parduotuves siulo tiesiai is Provanso mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano ale tiesiai iš Provanso, per fb pirkau biggrin.gif bet byra šiek tiek jau tie žiedeliai
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 09 15, 17:17)
Niekaip nesuprantu, iš kur Jūs tokiu metų laiku gaunate levandų žiedų, pas mane jau geras mėnuo, kaip jos nebežydi, sėklas jau byra, o pas Jus visas žiedai gražiausi wub.gif


Pas mane tai kažkaip pakartotinai žydi, bet nebe taip gausiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 09 15, 18:17)
Niekaip nesuprantu, iš kur Jūs tokiu metų laiku gaunate levandų žiedų, pas mane jau geras mėnuo, kaip jos nebežydi, sėklas jau byra, o pas Jus visas žiedai gražiausi wub.gif



Antras kvėpavimas smile.gif Vienų žiedų sėklos nubyrėjo, o kiti dar pačiam gražume, ir vis naujų atsiranda. Gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 09 15, 18:17)
Niekaip nesuprantu, iš kur Jūs tokiu metų laiku gaunate levandų žiedų, pas mane jau geras mėnuo, kaip jos nebežydi, sėklas jau byra, o pas Jus visas žiedai gražiausi wub.gif

pas mane tai gausiai žydi levandos visą vasarą ir vakar surisau ryšulėlį
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 15, 18:59)
Mano ale tiesiai iš Provanso, per fb pirkau biggrin.gif bet byra šiek tiek jau tie žiedeliai

as tai skinu levandų žiedelius, kai tik pradeda žydėti, gal dėl to ir nebyra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 05, 17:17)
O durys su stiklu buna tik be filingo? Ypac, jei stiklas per visas duris be jokiu juosteliu ant stiklo?
Papildyta:
Kaip isvaizduoti grindjuosciu filinga? Man taip sunkiai vaizduote piesia, kaip jis realiai atrodytu unsure.gif
user posted image


O kur radot visus siuos filingus? Prastai man einasi grindjuosciu ieskot verysad.gif

Pupukas24, is kur Jusu vonios grindjuostes pirktos? Ir kiek cm grindjuosciu tose foto, kur vyras ant kopeciu pozuoja? smile.gif

LABAI ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 16, 12:53)
Pupukas24, is kur Jusu vonios grindjuostes pirktos? Ir kiek cm grindjuosciu tose foto, kur vyras ant kopeciu pozuoja?  smile.gif

LABAI ACIU  4u.gif

as per skelbiu radau zmogeli, kuris per daug buvo uzsipirkes, tai jo ir jo brolio liekanos mums kaip tik tiko namui biggrin.gif pirkome is MDF ir tada 3 kartus dazeme, tai ziauriai gera kaina isejo thumbup.gif pabandykit ir jus paieskot, man taip fuksais nusisypsojo laime biggrin.gif

o del cm tai jie visi 11cm
Atsakyti