Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 17

Pamačiau dar nematytą idėją. Tai dalinuosi FOTO 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2014 08 24, 16:40)
Pamačiau dar nematytą idėją.

Išties nematyta bigsmile.gif , bent jau man. Ačiū, kad dalinatės 4u.gif .
Kaip suprantu čia pristumiamas ir sutampantis su sala suolas su atlošu? Tik kažin, ar patogu toks dalykas g.gif ... Jis puikiai tiktų tiems, kas žūt būt nori užmaskuoti virtuvę bendroje erdvėje thumbup.gif . O šiaip, manau užknistų tą suolą - nelengvas turėtų būt, - stumdyti pirmyn-atgal, ypač jei tik vienas asmuo nori arsisėst prie salos. O sėdėti su kompanija irgi turbūt nelabai smagu... nes kėdes tai gali išsidėstyti taip, kad patogiai galėtum bendrauti. Patogiausia tokis reikalas turbūt yra vaikams susodinti biggrin.gif , nes iš patirties galiu pasakyt, kad su kėdėm jie bardakėlį padaro, stumdo, sukioja visom kryptim doh.gif , o čia būtų tvarkingas reikalas smile.gif.
Atsakyti

QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 24, 16:12)
ar normaliai traukia? 


Net nežnau... Jei žuvį kepame, tai tradiciškai smirdi namai biggrin.gif . Garus lyg normaliai sutraukia unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 24, 15:54)
Vat dėl to, kad reikėjo balioną apačioj dėt, ir iškėlėt taip orkaitę ir dabar bandot įtikinti save ir kitus, kas Jums patogu  biggrin.gif . Nežinau, nežinau... kilnoti rankas dar su pilna skarda man tikrai yra minusas. Ne problema, žinoma, bet ir nepatogumas drauge, pripažinkit tai  bigsmile.gif .
Dėl linijų. Jeigu daromi stalčių blokai iš 3 stalčių, orkaitė nuleista per žemojo viršutinio stalčiuko aukštį lygiuojasi su antrų stalčių viršumi ir viskas gražiai žiūrisi.
Dėl saugumo. Sakot pasieks atidarytoj orkaitėj skardą iškelta ranka g.gif ? O kur tada mama bus? Man atrodo, svarbiausia tai, kad toks pyplys pats paprastai negalėtų atsidaryti orkaitės durelių. Sakau paprastai, nes teoriškai jis jas atsidaryt galėtų net ir Jūsų orkaitės atveju, prisistūmęs kėdę, jai durelės be užrakto.

Tikrai nebandau nieko įtikinti, nei savęs, nei kitų, tiesiog dalinuosi patirtimi. Nepykit, bet man dažnai atrodo, kad būtent Jūs savo nuomonę reiškiate kaip visuotinai pripažintą tiesą, o jei kas nors galvoja kitaip, tai vadinasi pats save apgaudinėja. Nenoriu pyktis ar pamokslauti, tiesiog kiekvienam savo.
Dėl vaikų - esu mačius ne vieną atvejį, kai net ir pačiu rūpestingiausių mamų vaikams atsitinka skaudžios nelaimės, nors jos ir būna šalia, vos sekundę nusisuk ir po to gailėkis visą gyvenimą. Nereikia jiems skardos pasiekti, užtektų čiupti už orkaitės sienelės. Taip, atidaryti gal ir pasiektų, pasitelkiant priemones, bet kuo aukščiau - tuo geriau, aš už maksimalų saugumą.
QUOTE(irisas @ 2014 08 24, 16:29)
Mieloji, ar jau mažiem vaikam ruošies  bigsmile.gif

Tiesa, dėl orkaičių saugumo: maniškė liečia ir nenudega, nes stiklas šiuolaikinėse orkaitėse nebekaista, bet va pasukiot rankenėles, kai įjungta orkaitė, baisiai mėgsta  biggrin.gif

Kas ten žino, kada ir kiek tų vaikučių gali gandras atnešti biggrin.gif

Stiklas tai žinoma tik šiltas būna, bet nenoriu, kad atidarius dureles pasiektų orkaitę. Sūnus kai mažiukas būdavo, labai knietėdavo jam pažiūrėt, kas ten iš orkaitės traukiama, tai visad vyras ar aš laikydavo vaiką, o kitas - skardą iš orkaitės imdavo.
Atsakyti

QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 24, 16:12)
ar normaliai traukia? Pas mus siap labai mazyte virtuve. gal kokie 5-6 kw.m ir anga visai kitoj pusej, tai galvojam gal geriau nevesti tos triubos, o tiesiog deti gartrauki su filtrais.

Pas mus anglies filtras. Musu kvadraturai parinktas gartraukis ir filtras pakankamai gerai traukia mirksiukas.gif Be to jei labai jau kepu, dar papildomai vis viena atidarau langa virsuj.
Kai pirkom gartrauki, aiskino,, kad kiekviena tos triubos alkune nuima gartraukio galinguma 10 proc. Tai mes paskaiciavom, kad pas mus gautusi 3 alkunes, kazin, ar butu glaingiau suta triuba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2014 08 24, 18:11)
Tikrai nebandau nieko įtikinti, nei savęs, nei kitų, tiesiog dalinuosi patirtimi.

Aš irgi smile.gif .
Auginu tris vaikus, visi trys leliukais buvo tada, kai orkaitė buvo po kaitlente. Nė vienas nenusidegino. Tiesa, ji buvo su mechaniniu užraktu, tad patys jos atsidaryti negalėjo.
QUOTE(Sandrulia @ 2014 08 24, 18:11)
Nepykit, bet man dažnai atrodo, kad būtent Jūs savo nuomonę reiškiate kaip visuotinai pripažintą tiesą, o jei kas nors galvoja kitaip, tai vadinasi pats save apgaudinėja.

Nepykstu irnesakyk.gif. Atsiprašau, kad tas mano nuomonės reiškimas toks atrodo... bet ir Jums niekas netrukdo to daryti, jei esate įsitikinusi savo tiesa biggrin.gif . Skaitau ir rašau jau gal kokioj 20-oj virtuvių temoj (jei neklystu unsure.gif ), esu sukaupus šiek tiek info, gal dėl to taip ir gaunas blush2.gif . Bet visur irgi būna tik mano nuomonė ir niekas neprivalo ją priimti, kaip visuotinai pripažintą tiesą. Jeigu turit argumentų, galim padiskutuoti, kaip ir bandėm čia daryti, bet kažkas šiandien labai jautrus turbūt ax.gif ... Na nieko, būna dienų lyg tyčia.
Parašiau taip "dabar bandot įtikinti save ir kitus", kur turbūt derėjo pridėti žodelį "gal" - tuomet gal ir nebūtumėt įsižeidusi. Ir niekur nedariau tokių pareiškimų, kad kiti patys save apgaudinėja, net neapeliavau į tai unsure.gif . Tik dabar tokis pamąstymas gavosi smile.gif . Jei Jums išties patogus tas orkaitės aukštis - puiku thumbup.gif 4u.gif .
Beje, koks Jūsų ūgis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 24 rugpjūčio 2014 - 18:24
Oi, dėl orkaitės žemai aš irgi nervinuosi - kol neturėjau kūdikio, nesureikšminau (kiti du vaikai jau vyresni, tai net ir pamiršau, kaip ten su orkaitėm buvo), o dabar doh.gif Visur ropoja, visur lenda, viską atidarinėja, tik spėk paskui lakstyti - tai kuo mažiau namuose pavojų, tuo geriau.
Bet va, sutikčiau su Juodai - kilnoti rankas su skarda nesinorėtų. Žodžiu, geriausia - aukso viduriukas.

O aš vėl susibalamutijau unsure.gif Mergaitės, žvilgtelkit, įmetu laikinai foto, - va toks pas mumis spalvinis fonas. Langai, palangės medis, grindys - kreminės, dramblio kaulo spalvos, sienos - pastelinės įvairių atspalvių gelsva. Stalas su kėdėmis liks šis, pušinis.

user posted image

Nauja virtuvė bus iki pat stiklo durų kairėje:

user posted image

Klausimas toks - ar būsimi BALTI virtuvės baldai labai neiškris iš konteksto? Gal visgi rinktis ąžuolą , kol dar nevėlu?
Praėjusioje temoje buvau įmetusi, dabar pakartosiu, du Ikejos variantai, baltas toks:

user posted image

Ąžuolinis toks:

user posted image

user posted image

Suprantu, kad kažko labai neišlaušime iš standartinių spintelių ir sąlyginai nedidelio pasirinkimo, bet vis tiek, norisi kaip įmanoma geriau smile.gif Aš lyg ir labiau už baltą, ji tarsi turėtų neapsunkinti erdvės (nes būsima virtuvė bus didelė), įnešti tam tikros elegancijos, o bet tačiau - ar nerėš akies tas baltumas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 24 rugpjūčio 2014 - 18:37
Flight, kai įmetei tą baltą virtuvę čia, tai man iškart ji iškrito iš konteksto, visai netinka atrodo, tikrai ąžuolas čia geriau žiūris mano akim
Atsakyti
Aš labiausiai norėčiau dramblio kaulo (tokios, kaip grindys), tada manau, organiškiausiai suderėtų, bet ech - neturi tokių Ikea. Nebent bandyti priekius užsakinėti atskirai? g.gif Tik ar nekainuotų tai kaip dar viena Ikėjos virtuvė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 24 rugpjūčio 2014 - 18:51
QUOTE(Teka @ 2014 08 24, 19:40)
Flight, kai įmetei tą baltą virtuvę čia, tai man iškart ji iškrito iš konteksto, visai netinka atrodo, tikrai ąžuolas čia geriau žiūris mano akim
[right][snapback]67279708[/snapback][/right]

drinks_cheers.gif man irgi baltas kažkaip jau nea... o ąžuolinis visai kas kita. Bet ir to tamsesnio, kur sala pirmoj ąžuolinio pavyzdžio nuotraukoj yra lyg norėtųsi toj aplinkoj unsure.gif .
Flight, jei įdėtumėt savo sienų ir palangių spalvinius motyvus, ryt galėčiau pabandyti paspalvinti Jūsų virtuvinį, juk turiu vizulką - tada lengviau Jums būtų tas spalvas išsirinkt.
Beje, matau vaikišką kėdutę Alpha. Pas mus irgi tokia smile.gif. Kaip ji Jums? Man tai labai patiko. Dabar mano mažajai beveik 3 metai (prie orkaitės nelenda visai, matyt bus ne šeimininkė lotuliukas.gif , nebent tik per stiklą pažiūrėt), tai jau kuris laikas easam nuėmę apsauginį bortelį, patinka jai JOS kėdutė biggrin.gif .
Atsakyti
Flight, o kodel butinai is Ikejos?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 24, 20:05)
Flight, jei įdėtumėt savo sienų ir palangių spalvinius motyvus, ryt galėčiau pabandyti paspalvinti Jūsų virtuvinį, juk turiu vizulką - tada lengviau Jums būtų tas spalvas išsirinkt.


Oi, kaip būtų super thumbup.gif 4u.gif O kaip juos įmesti? Pafotkinti tik sienas ir palanges, ar numeriukus dažų surašyti (jei rasčiau)?

QUOTE(Juodai @ 2014 08 24, 20:05)
Beje, matau vaikišką kėdutę Alpha. Pas mus irgi tokia smile.gif. Kaip ji Jums?


mūsiškė jau archyvinė - dukra ją nuo kūdikystės naudojo iki pat dabar, jai septyneri metai. Laabai nenoriai perleido broliui biggrin.gif Kėdutė tobula, auganti kartu su vaiku, o atlaiko ir suaugusio svorį - ne kartą išbandyta...

Žalia Rūta - iš Ikėjos, nes susidėjo keletas faktorių. Pirma - kad galima prieš perkant nuvažiuoti, pačiupinėti, matyti, kaip realiai atrodo tos ar kitos durelės, t.y. tiksliai žinai, ką gausi, jokių netikėtumų . O mums ir atsivežti labai netoli.
Antra - finansinis faktorius. Kaip bežiūrėsi, susipirkti gatavus modulius iš Ikėjos ir pačiam juos susirinkti (o MB tai - jokia problema) yra pigiau, nei užsakinėti baldus nuo A iki Z. Mes turime tam tikrą, labai konkrečią pinigų sumą, ir nenorėtume jos viršyti - jau namas be paskolos, tai gal ir virtuvė tegul būna iš sutaupytų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 24 rugpjūčio 2014 - 19:24