Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(sobieska @ 2013 05 16, 14:03)

AnAngel už produktyvumą smile.gif  4u.gif ,  šiaip vaikiško rėmelio su kalendoriaus lapeliu užrašas man neįsipaišo rolleyes.gif , bet dėžė Fatimai tai jėginė wub.gif , viskas dera...

vasarei avansu balionėlis, jei nuims užrašą nuo taupyklės biggrin.gif , kažko mano skonis liepė pabarškinti pirštais klaviatūrą,


Aciu ir tau 4u.gif uz balandzius smile.gif
Man tas uzrasas irgi nelabai, bet uzsakove labai jo norejo, tad teko suktis is padeties... blush2.gif
Palaikau nuomone del vasares taupykles, jau anksciau rasiau, kad man tas taupymas vaikui dviprasmiskai skamba... 4u.gif
Atsakyti
Nieko ypatingo neparodysiu... Bet temos pabaigai bus gerai smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 16 gegužės 2013 - 17:24
QUOTE(AnAngel @ 2013 05 16, 14:16)

Man tas uzrasas irgi nelabai, bet uzsakove labai jo norejo, tad teko suktis is padeties...  blush2.gif


Tokiu atveju, aš užrašiuką padaryčiau iš kitos/blogos pusės...juk rėmelis pastatomas, vadinasi kilnojamas, o ir taip jis dažniausiai imamas į rankas, informacija kitoj pusėj kaip masalas viliotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 16, 20:04)
Tokiu atveju, aš užrašiuką padaryčiau iš kitos/blogos pusės...juk rėmelis pastatomas, vadinasi kilnojamas, o ir taip jis dažniausiai imamas į rankas, informacija kitoj pusėj kaip masalas viliotų biggrin.gif


Niu blyn norejo is priekio uzsakove... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 16, 13:03)
vasarei avansu balionėlis, jei nuims užrašą nuo taupyklės biggrin.gif , kažko mano skonis liepė pabarškinti pirštais klaviatūrą,

Oi Sobieka, baliončiką gali dangun paleisti... Jei būtų mano valia, aš ant taupyklės nedėčiau išvis užrašo. Juk ir taip aiški daikto paskirtis. Manau, visoms atsakiau, kad tie "taupau...." ar dar kažkokie kiti užrašai ne iš mano makaulės atėję wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 05 16, 20:52)
Oi Sobieka, baliončiką gali dangun paleisti... Jei būtų mano valia, aš ant taupyklės nedėčiau išvis užrašo. Juk ir taip aiški daikto paskirtis. Manau, visoms atsakiau, kad tie "taupau...." ar dar kažkokie kiti užrašai ne iš mano makaulės atėję wink.gif


Pats uzrasau butu gal ir nieko jeigu butu "ipaisytas" i konteksta, o ne tiesiog ranka uzrasytas... 4u.gif
Beje, kita karta uzsakovei gal pasiulyk ta fraze pakeisti i pvz. Kristo dukros pinigeliai, ar Kriksto dukros turtas / bankas, lyg ir tas pats butu, bet ne vaiko pirkimui skirti pinigeliai.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 16 gegužės 2013 - 19:19
Prieskonines
user posted imageuser posted image
Vaikiskos pakabos smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti