Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(VANDA-panda @ 2010 09 21, 14:43)
Sveikos,
isbandziau varskes pinutes sitas cia is Novos puslaio bus jos. Na labai skanios, kepiau vakare, kad seimyna turetu pusryciams prie arbatos, spekite ar liko  bigsmile.gif

O man nesigavo verysad.gif tiksliau iškepė ir pakilo ir t.t., bet minkštos ir skaniausios buvo kol karštios, o paskui schmoll.gif kažko gal per daug įdėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2010 10 07, 19:49)
aciu jums.

O tesla daryti universaliai mielinem bandelem? Ir suformavus badeles deti idara ir kepti su idaru ar cia reikia i iskepusiais ipurksti idara?

as darau tesla visad pagal save,net proporciju tiksliu nezinau,is akies jau zinau. mirksiukas.gif
Reikia kepti su idaru. 4u.gif

varskynes pynutes esu kepus jau daug kartu visad gaunasi minkstos,as dar siltas sudedu i maiseli ir uzrisu,kad nesukietetu,su visom bandelem taip darau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 10 08, 09:19)
O man nesigavo verysad.gif tiksliau iškepė ir pakilo ir t.t., bet minkštos ir skaniausios buvo kol karštios, o paskui schmoll.gif  kažko gal per daug įdėjau g.gif


Man tas pats... kol siltos skanu, atvesta ir sukieteja... nors atvesusias sudedu i maiseli...
Atsakyti
Labas vakaras. 4u.gif Jau vienoj sausainuku temoj rasiau, bet ir cia pasidalinsiu ir as savo paprastu recepteliu. Gal kam patiks ir pasigamins...
Mes juos vadiname chrusciais. Cia net nezinau prie sausainiu ar bulkuciu priskirti...
Dedu apie litra namines grieines( bet gal ir parduotuvines grietines galima), cukraus, kep milteliu, kiausini, ir miltu. Minkau tokia gan kiet tesla, bet ne per kieta. Nu kad prie ranku jau neliptu tai tikrai... Tai vat, iskocioju toki dideli, nei plona nei stora blyna, ir pjaustau ji i staciakampius, mazdaug 2-2,5 cm ant 8cm. kiekvieno staciakampiuko viduryje padarau ipjova, ir viena staciakampio puse kisu i ta skylute i taip gaunasi, kaip kokie kaspineliai. Tada dedu juos i ikaitinta alieju ir kepu, kol pageltonuoja, barstau cukrasu pudra ir viskas. SKANAUS 4u.gif siaip labai greita, paprasta ir skanu 4u.gif

P.S. skaniau gaunasi, kai tesla paguli siek tiek saldytuve.
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2010 10 11, 19:50)
Labas vakaras. 4u.gif Jau vienoj sausainuku temoj rasiau, bet ir cia pasidalinsiu ir as savo paprastu recepteliu. Gal kam patiks ir pasigamins...
Mes juos vadiname chrusciais.


Tai cia gi yra zagareliai! bigsmile.gif 4u.gif

Mes taip pat juos megstame. Tik megstam, kad jie butu minkstuciai, o man visad gaunas trapus, todel juos praktiskai negaminu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2010 10 11, 20:25)
Tai cia gi yra zagareliaibigsmile.gif  4u.gif

Mes taip pat juos megstame. Tik megstam, kad jie butu minkstuciai, o man visad gaunas trapus, todel juos praktiskai negaminu  verysad.gif


4u.gif man anksciau ir gaudavosi trapus, ir mums tai nepatikdavo. Tai viena karta pabandziau darant tuos staciakampiukus, siek tiek storesnius pasidaryti, ir dabar jau kiek kepu gaunasi minksti. Nu tik gal jau kita diena sukieteja. Bet is karto tai minkstuciai buna. Pabandykite, ir reik ne ant labai dideles ugnies kepti, bet ir ne ant labai mazos, ant vidutines geriausiai, nes nuo dideles ugnies jie greit apskrunda ir kieti gaunasi, trapus. Gal zinojot, bet vistiek pasakiau.
BEJA, DAR KITI IPILA SAUKSTELI AR SAUKSTA g.gif DEGTINES, BET KAM...GAL MINSTUMUI...? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 11 spalio 2010 - 20:34
QUOTE(ewacka @ 2010 10 11, 21:33)
4u.gif man anksciau ir gaudavosi trapus, ir mums tai nepatikdavo. Tai viena karta pabandziau darant tuos staciakampiukus, siek tiek storesnius pasidaryti, ir dabar jau kiek kepu gaunasi minksti. Nu tik gal jau kita diena sukieteja. Bet is karto tai minkstuciai buna. Pabandykite, ir reik ne ant labai dideles ugnies kepti, bet ir ne ant labai mazos, ant vidutines geriausiai, nes nuo dideles ugnies jie greit apskrunda ir kieti gaunasi, trapus. Gal zinojot, bet vistiek pasakiau.
BEJA, DAR KITI IPILA SAUKSTELI AR SAUKSTA g.gif  DEGTINES, BET KAM...GAL MINSTUMUI...? g.gif  blush2.gif


kažkada kažkur skaičiau, kad degtinė mažina taukų prisigėrimą į kepinį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 11, 20:45)
kažkada kažkur skaičiau, kad degtinė mažina taukų prisigėrimą į kepinį  4u.gif



drinks_cheers.gif teisingai prisiminiau, kai parasete 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 15 spalio 2010 - 13:41
Iskepiau sian ir as seimynai pusryciams bandeliu,tai antras mano bandymas su mielem,pirmosios buvo kietokos,sitos gavosi liuksiskos thumbup.gif kepiau pagal sita receptuka cia 4u.gif tik puse dariau su lasinukais,kita su cinamonu(nes ne visi pas mane lasinukus megsta),seimynai taip patiko,kad tik tuscia lekste liko tongue.gif praso dazniau kept biggrin.gif
Foto su kompu daryta,tai kokybe nekokia,bet esme matos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Vakar kepiaus labai skaniu mieliniu bandeliu su fetos surio idaru smile.gif siandien pusryciam dar like buvo, tai pasakysiu jog skonis toks pat geras kaip ir svieziai keptu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos kepejeles. gal kas sat edare kazka panasaus i maximines bandeles su varske? jos tokios pailgos... gal kasnors supras apie ka butent kalbu .labai noretusi tokiu issikepti ax.gif
Atsakyti
SOS:kaip verdamas ar daromas kokosinis idaras mielinems bandelems? perverciau dvi temas,niekur nerandu... schmoll.gif
Atsakyti