Įkraunama...
Įkraunama...

Dažomi tapetai

Ruošiamės tapetuoti kambarį. Jau nusprendėme, kad tapetuosime dažomais tapetais. Kai pradėjome ieškoti sau tinkamų, pamatėme, kad jų yra ir baltų, kuriuos iškarto reikia dažyti, ir spalvotų. Dabar neapsisprendžiame, kuriuos pasirinkti g.gif
Gal kas jau buvote susidėrę su tokia problema. Būtų labai malonu išgirsti atsiliepimus. mirksiukas.gif
Ir dar labai būtų įdomu išgirsti nuomones , kokiais dažais geriausia dažyti tuos dažomus ?
Išanksto dėkoju thumbup.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
kazkada Senukuose apie dazomus tapetus klauseme, tai konsultante sake, kad reikia rinktis pagal patalpa kurioje jie bus klijuojami. Pvz.: jei patalpa dregna ar sienos labai nelygios, tai rekomenduoja stiklo tapetus klijuoti , kad pelesis neatsirastu(jie irgi dazomi, o uzdazius atrodo ne prasciau nei paprasti) . O jei problemu su dregme nera, galima rinktis is paprastu viniliniu dazomu. Taip pat svarbu issirinkti tinkamus dazus, spalva galima rinktis pagal savo skoni, o kokie jie bus paprasti, gerai valomi, plaunami ar pan. taip pat priklauso kokioj patalpoj jie bus.... tai va, tiek ir tezinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaVil: 19 lapkričio 2007 - 17:30
Mano buto vienas kambarys išklijuotas dažomais tapetais. Kitą kartą tokiais neklijuočiau, nes jų reljefas jau baigia įkyrėt, o dar tik vieną kartą dažyta.
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 11 16, 09:33)
Ruošiamės tapetuoti kambarį. Jau nusprendėme, kad tapetuosime dažomais tapetais. Kai pradėjome ieškoti sau tinkamų, pamatėme, kad jų yra ir baltų, kuriuos iškarto reikia dažyti, ir spalvotų. Dabar neapsisprendžiame, kuriuos pasirinkti  g.gif
Gal kas jau buvote susidėrę su tokia problema. Būtų labai malonu išgirsti atsiliepimus. mirksiukas.gif
Ir dar labai būtų įdomu išgirsti nuomones , kokiais dažais geriausia dažyti tuos dažomus ?
Išanksto dėkoju  thumbup.gif


Pas mane visas butas isklijuotas vienodos fakturos dazomais tapetais, tik skirtingos patalpos isdazytos skirtingomis spalvomis. Esu patenkinta thumbup.gif Pvz as nemegstu lygiu dazytu sienu - man jos neatrodo jaukiai, o paprastu tapetu nenorejau. Tai dazomi tapetai buvo tai ko reikia - siena turi lengva faktura ir atrodo kaip dazyta siena, net jokio sudurimo nesimato. smile.gif Dazem tokiais dazais, kad siena galima butu valyti, jei issiteplioja.
Meistras nepatare rinktis jau spalvotu dazomu tapetu, nes ju pavirsius nera labai tinkamas dazu padengimui, o be to matosi sudurimai (maciau pas pazystamus tokius isklijuotus).
Jei dar kas idomu, klausk ax.gif
Atsakyti
Laukiu dar daugiau minčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano su vyru irgi nuomone labai skirtinga jam patinka lygios sienos, o man daug jaukiau ir graziau atrodo su dazomu tapetu. Pas tevus yra isklijuota jau 2 metai ir labai grazei atrodo, net neina iziureti kur yra tapetu jungmai. Kiekvienam kambari vis kitokie ir spalvos skirtingos. Siuo metu isirengineju savo namus tai teko prieiti kompromiso bus ir su tapetu dazytu sienu ir be. Manu taip isvengsim piktumu ir abiems bus grazu. Tik ten kur desim tapeta jis bus stiklo audinio, nes dazytojas sake jie geresni.
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2007 11 22, 21:16)
Mano su vyru irgi nuomone labai skirtinga jam patinka lygios sienos, o man daug jaukiau ir graziau atrodo su dazomu tapetu. Pas tevus yra isklijuota jau 2 metai ir labai grazei atrodo, net neina iziureti kur yra tapetu jungmai. Kiekvienam kambari vis kitokie ir spalvos skirtingos. Siuo metu isirengineju savo namus tai teko prieiti kompromiso bus ir su tapetu dazytu sienu ir be. Manu taip isvengsim piktumu ir abiems bus grazu. Tik ten kur desim tapeta jis bus stiklo audinio, nes dazytojas sake jie geresni.


Ačiū
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
Išsiklijavome buto vieną kambariuką dažomais tapetais prieš pusmetį, tai dar nenudažėme... blush2.gif
Pradžioje ilgai rinkomės spalvą, bet paskui nusprendėme, kad kambarys pabus be dažų, nes labai jau šviesus, maloniai šiltas tongue.gif
Reiks kada nudažyti pasitaikius progai... rolleyes.gif
Pats raštas, tai toks vertikaliai banguotas (Senukuose pirkom), išsiskyrė iš visų kitų raštų, o ir parduotuvėje pavyzdyje jis įdomiausiai spalvą isisavinęs buvo... cool.gif
Tai vat. Šiaip klijuoti juos tai tikras malonumas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi už dažomus tapetus, jaukiau sienos atrodo ax.gif virtuvėje yra ir dažytos sienos, ir dažomais tapetais, tai jaukesnė ir šiltesnė ta siena, kuri ištapetuota ir išdažyta smile.gif
Atsakyti