Įkraunama...
Įkraunama...

Metų skirtumas

Tarp mūsų 4 metai skirtumas, mano vyars vyresnis, kas parasyta beveik viskas atitinka thumbup.gif
Atsakyti
Tarp musu-2 metuku skirtumas smile.gif Pritariu viskam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meida: 15 kovo 2005 - 16:59
Tarp musu irgi 2, bet mano zmogiukas visai neromantiska asmenybe, todel nelabaisutikciau su tuo kas ten parasyta.Bet visiskai neimu to i dalva.. tongue.gif
Pritariu daugumos nuomonei, kad ne metai geru santykiu pagrindas mirksiukas.gif
Atsakyti
musu skirtumas - metukai... o kaip skaiciuoti poros atitikima mano draugems, kuriu vienos vyras - 19 metu vyresnis, kitos - 20? ax.gif
Atsakyti
Tarp musu 3.5 metu skirtumas... mirksiukas.gif Bet mes thumbup.gif sutariam!!! Bet tame, kas parasyta yra ir laselis tiesos doh.gif . Manau, ne visom porom toks bendras aprasymas tinka. Tarkim, dvi poros, su tokius paciu tarpusavio metu skirtumu, gali sutarti labai skirtingai 4u.gif , t.y. itilpti i tuos remus arba visiskai ne..arba dalinai ir itilpti ir ne smile.gif smile.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
4 metai.

nu tikrai viskas tiksliai pasakyta.
Viskas puiku, bet kartais is kazkur pavydo daigeliai islenda smile.gif
gerai, kad greit nunyksta.

Zmones sako: pavydi, reiskia myli ax.gif
Atsakyti
tarp musu 12meteliu skirtumas ir nieko, nei pykstames , nei.... ir nesijauciu piemenka pries savaji ir jo draugus (ftiu ftiu ftiu) nors man dar tik bus 20, man maziausiai rupi ka kiti sneka, svarbu man ir jam gerai ax.gif ir yra ivairiu temu del kuriu idomu ir padiskutuoti, pasigincyti, kiek vienas su savo tiesom esam thumbup.gif , beje ir labai supratingas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
prisijungsiu prie jusu ir as.tarp musu skirtumas 7 metai ir 4menesiai. perskaiciusi tai, ka raso siam amziaus skirtumui galiu sutikti su tuo, kad "Šie partneriai kiekvienas gyvena savo atskirą gyvenimą. Suteikia vienas kitam pakankamai laisvės ir erdvės, nereikalauja išsakyti visų paslapčių. Nepaisant to, gali vienas kitu pasitikėti , sugeba būti ištikimi." Taciau nuosirdumas ir atvirumas priklauso jau ne nuo amziaus o nuo zmogaus tipo, kaip ir beje istikimybe bei supratimas, kad esi ne tik tu, bet ir kitas zmogus salia. Is tiesu turint vyresni vyra galima pasigirti didesniu supratingumu, jau nebe mano vienos pastebejimas.Jie jau supranta ko nori is gyvenimo ir zino kad reikia gerbti bei suteikti laisve tavo siekiams bei norams.Ir kaip ir visi, be abejo, nori demesio. ir nemanau kad, ir geriausiai sutariancioje seimoje, nebuna jokiu barniu ar siokiu tokiu pyktelejimu.viskas gyvenimiska smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, mielosios, tarp manes ir mano suzadetinio skirtumas 10 men. ir mes sutariame puikiai nors kartu jau 7 metai biggrin.gif Vienas is kito mokomes, viens kitam patariame ir pan. Jauciames lygiaverciai partneriai. Beje demesio is jo man tikrai ne per mazai. Man atrodo, kad ne visi vyrai vienodu laiku subresta - uztai vienos esame laimingiausios su bendraamziais, kitos - su n metu vyresniais. Nors is tikruju ne metu skirtumas cia svarbiausias smile.gif
Atsakyti
Pas mus 5-ių metų skirtumas. Mums visiškai netinka tai kas tenai parašyta smile.gif
Atsakyti
Na o tarp musu skirtumas du menesiukai, ir tai kas parasyta manau visai ne tiesa ax.gif
Atsakyti
Mes bendraamžiai tongue.gif ir visai nenuobodūs ax.gif ir jau ko ko, bet aistros mums tikrai netrūksta wub.gif
Atsakyti