Įkraunama...
Įkraunama...

Metų skirtumas

Pas mus 1 metai ax.gif Atitinka thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tarp manes ir mano zuikelio wub.gif 7 metuku skirtumas!Ir mes sutariame laaaabai gerai.Tikiuosi taip ir bus iki kol mirtis mus isskirs.Okartu jau mes 8 metukai.Isivaizduokit,kai mes pirma karta susitikome man tebuvo 16 metuku,o jam 23 wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimule: 31 kovo 2005 - 23:29
5 metų skirtumas - šiais metais švesime 5 metų jubiliejų. Iį dalies atitinka. smile.gif
Atsakyti
Tarp mūsų 7 metų skirtumas, bet nesutinku, kas ten parašyta. Kartais atrodo, kad neturiu jokio asmeninio gyvenimo, tik bendrą su mylimuoju... blink.gif Kartais tai aišku slegia ir nervina...Bet gal ir gerai.
Visi sakė, kad turėsim bendravimo problemų, nes kai susipažinom man buvo 15, o jam 22, bet per 2,5metų nieko nepajutau, o ypač dabar viskas tvarkoj, kažkaip nesijaučiu daug jaunesnė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(deimule @ 2005 04 01, 00:27)
Tarp manes ir mano zuikelio wub.gif 7 metuku skirtumas!Ir mes sutariame laaaabai gerai.Tikiuosi taip ir bus iki kol mirtis mus isskirs.Okartu jau mes 8 metukai.Isivaizduokit,kai mes pirma karta susitikome man tebuvo 16 metuku,o jam 23 wub.gif  wub.gif

mes iri, kai susipazino, man buvo 15 blush2.gif , jam - 19. Ir nieko, septynis metus pradraugave, vasara svesim vestuves. Kaip jis kartais sako, uzsiauginau sau zmona. banalu, bet tiesa 4u.gif
Atsakyti
na mes kai susipazinom man buvo 18 .o jam 20.
bet jau 3.5 metu draugaujam ir kartu planuojam vestuves smile.gif
Atsakyti
pas mus irgi 4 metai. Vyras vyresnis..

kai susipazinom man buvo 17, o jam 21. Et, fizinio mokytojas ax.gif
Atsakyti
Nemanau, kad yra didelis skirtumas ar pora bendraamziai, ar vyras vyresnis, ar moteris vyresne ir atvirksciai. Svarbiausia abipusis supratimas ir meile, bei atvirumas (na nesakau, kad 100 proc., bet pasitikejimas vienas kitu turi buti).
Pvz. mano mociute uz seneli buvo jaunesne 20 metu.Ir ka? Puikiai sugyveno uzaugino vaikus, vienas kita suprto ir palaike sunkiais gyvenimo momentais. Taip, kad metai...dar nieko nereiskia smile.gif
Atsakyti
O pas mus 1 metu skirtumas. Puikiai sutariam smile.gif
Atsakyti
tarp mūsų 2 metukai skirtumas, nesijaučia jo visai, tik tiek, kad aš studentė, o jis dar ir dirba. čia matau tik pranašumą. yra labai savarankiškas, ir žino, kaip reikia gyventi. nenorėčiau tekėti už to, kuriam dar košės galvoj mažai būtų. patinka šeimyniški, toeėl tokį ir turiu smile.gif esu per didelė svajotoja, todėl reikia, kad kartais kas nors nuleistų ant žemės, nes galiu kartais nusvilti. smile.gif
Atsakyti
pas mus metai skirtumas, bet sutariame puikiai, nors prieš tai kai draugavau su vienu vaikiu tai ir buvo panašus metų skirtumas, pradraugavom 5 metus ir issiskyrėm, smarkiai nesutardavome, brrr., baisu net ir prisiminti, siandien esu be galo laiminga ir dėkoju likimui už savo išrinktąjį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o tarp musu 1,5 metuku skirtumas :Dmes kaip cia pasakius, tos pacios kartos, todel puikiai vienas kita suprantam.beto mes labai panasus charakteriu ir poziuriu i gyvenima.manau kai mazas metu skirtumas, lengviau bendrauti
Atsakyti