Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

Dideliu stresu nebuvo, aisku ramybes irgi nebuvo - mintys tik apie tai ir sukdavosi. Likus kokiam menesiui laukdavau kad greiciau praeitu viskas ir ateitu ramybe smile.gif
Likus savaitei nusiteikiau, kad del smulkmenu nestresuosiu ir nuotaikos sau negadinsiu - nei del oro, nei del kazkokiu nesklandumu, nei del pamirstu daiktu ar nepatenkintu tetu smile.gif
Ta pacia diena jaudulys buvo, negali jo nugaleti, bet jis toks geras jaudulys:) malonus smile.gif
Sekmes visoms ir tikrai viskas bus gerai - ar jus stresuosit ar ne vestuves ateis ir praeis. Ta diena esate svarbiausi jus, jusu sprendimas ir jausmai:)
Atsakyti
Na,as jauciausi is ryto labai ramiai.Net kirpeja stebejosi kodel taip ramiai smile.gif Po to dar seke makiazas,ruosimasis,rengimasis ir t.t. Taciau kai Rotusej isgirdom kvietima i ceremoniju sale,man staiga taip pradejo drebeti ranka(kur buvau isikibusi vyrui),net is salies buvo matyti blush2.gif Ir dar per visa sutuokimo ceremonija negalejau blaiviai mastyti,viskas plauke kazkur pro sali.Tik viskasm praejus,jau gamtoje atsipalaidavau ir jau buvo viskas gerai. Manau,kad kiekviena kazkiek jaudinames pries ta didinga mums diena! 4u.gif
Atsakyti
man iki vestuviu liko nepilnos 2 savaites, diena lyg ir gera savijauta... bet, bet ... negaliu uzmigti jau trecia nakti, vis galvoju, mintiju... o rytais paakiai juodi, nuotaikos ner, kavos prudai, zodziu veikia mane ta vestuviu karstine
Atsakyti
Oi mergaites as irgi nezinau kas su manim pradejo darytis, viskas nervina, suknele atrodo nebegrazi (nusipirkau cia forume) tai gal ir yra pagrindine problema, nes norejau visai kitos, bet drauge ir mama atkalbejo kad ana per kukli tai dabar nerandu vietos, tai atrodo bus gerai ta kur dabar turiu, nes irgi neblogai man atrodo ir tinka, tai ziurek kita diena vel tragiskas man tas vaizdas ir noriu lekt nuomotis ta kukliaja, kuri pirma patiko, jei taip ir toliau tai nezinau kas cia bus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 09 10, 20:53)
man iki vestuviu liko nepilnos 2 savaites, diena lyg ir gera savijauta... bet, bet ... negaliu uzmigti jau trecia nakti, vis galvoju, mintiju... o rytais paakiai juodi, nuotaikos ner, kavos prudai, zodziu veikia mane ta vestuviu karstine

kokios mintys kankina kad negali uzmigt? manau reikia truputi i viska paprasciau ziureti
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2007 09 11, 13:53)
kokios mintys kankina kad negali uzmigt? manau reikia truputi i viska paprasciau ziureti


as tai pvz suvokiu kad i viska reik ziuret paprastai ir tikrai taip ziuriu, tuo labiau kad sarasiuky jau beveik visur pliusiukai sudelioti, ale kad tie nervai kiba kokie silpni blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2007 09 11, 08:36)
Oi mergaites as irgi nezinau kas su manim pradejo darytis, viskas nervina, suknele atrodo nebegrazi (nusipirkau cia forume) tai gal ir yra pagrindine problema, nes norejau visai kitos, bet drauge ir mama atkalbejo kad ana per kukli tai dabar nerandu vietos, tai atrodo bus gerai ta kur dabar turiu, nes irgi neblogai man atrodo ir tinka, tai ziurek kita diena vel tragiskas man tas vaizdas ir noriu lekt nuomotis ta kukliaja, kuri pirma patiko, jei taip ir toliau tai nezinau kas cia bus blink.gif

man rods maciau tavo kukliaja,kazhkur rodei forume, visai patiko, abi grazios, nesuk galvos ir gal... abi panaudok savo nuostabiaja diena.. ot bus siurprizas, nuotaka ims ir persirenks pvz sokiams pokiams

QUOTE(shatene @ 2007 09 11, 12:53)
kokios mintys kankina kad negali uzmigt? manau reikia truputi i viska paprasciau ziureti

aj, kankina, kankina... gi suprantu - reikia i viska ziuret paprasciau, ale tokia isitempusi, kaip styga esu, reikia gal issikrauti, 2 metai jau tokios itampos ir seimyniniu rupesciu (jie dazniausiai malonus, ale buvo visko, ir ligu, ir nerimo) - nestumas, vaiko gimimas, iki siol dar su maziu namie esu ir vis dar maitinu, atrodo, galva sprogs nuo minciu/minteliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 12 rugsėjo 2007 - 13:09
O as buvau rami, kol daug laiko buvo iki vestuviu, bet va kai jau kita savaitgali manoji svente prasidejo jaudulys, o dar prie viso to ir persalau, temperatura, nesiseka verysad.gif
Atsakyti
as tai labai rami buvau pries vestuves. Mes daug ka darem paskutine savaite, buvo biski lakstymo, bet jokio neiprasto jaudulio... O vestuviu isvakarese nuvaziavom pas liudininkus suderint paskutiniu klausimu, tai dar ikalem vynelio smagiai hihihi.gif tai miegojom kietai ir skaniai... O pacia dvestuviu diena rgi labiau linksma buvo ir bent jau man jaudulio nelabai buvo...
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2007 09 11, 09:36)
Oi mergaites as irgi nezinau kas su manim pradejo darytis, viskas nervina, suknele atrodo nebegrazi (nusipirkau cia forume) tai gal ir yra pagrindine problema, nes norejau visai kitos, bet drauge ir mama atkalbejo kad ana per kukli tai dabar nerandu vietos...
blink.gif


man panašiai buvo... rinkiausi is dvieju - kuklios ir mandresnės. ir niekaip neapsisprendžiau... Mano padėjėjos pasisake už tą mandresnę. tai paklusau bandos jausmui smile.gif. po kurio laiko net neatsimenu, kaip ta suknele atrodo, o va tą kuklią tai kuo puikiausiai prieš akis matau smile.gif.. tai lėkiau į saloną pasiziureti biggrin.gif
Atsakyti
Jaudinausi is anksto, pries kelis menesius, nes planavimu pradzia sutapo su magistrinio rasymu ir gynimu doh.gif Bet nuramino MB, pasakydamas "as nenoriu buti graziausias, as noriu buti mylimiausias". Tai sitais jo zodziais ir vadovavausi visa ta laikotarpi biggrin.gif Paskutine savaite nebuvo laiko net galvoti apie jauduli, nes ryte 7valanda isesdavom i masina ir islipdavom vakare, kai grizdavom miegoti. Todel nusprendem, kad pabandem viena karta tuoktis, daugiau nebereikia, nes per daug vargo dviems lotuliukas.gif
Ta diena dziaugtis nesutrukde net visokie iskile nesklandumai ir akibrokstai. Vienas is didziausiu - ziedai biggrin.gif Mums nespejo padaryti ziedu doh.gif Ta akimirka, kai pasake, tai maniau, kad nukrisiu ten vietoj. Bet ir vel gelbejo MB, paklausdamas, ar del ziedu mes tuokiames, ar del meiles wub.gif
Paskutine savaite belakstydami abu susirgom - persalom, temperaturos turejom doh.gif Tai nuelkiaui vaistine ir sakau - duokit vaistu, kad per dvi dienas pasveikciau lotuliukas.gif Pasiziurejo itartinai, tai sakau - vestuves man, tada suprato ir dave stebuklingus vaistus bigsmile.gif
QUOTE(Naujamarte @ 2007 09 04, 17:01)
bet va labiausiai kerta, kad busimasis isrinktasis zadejo susitarti del automobiliu, o liko kiek daugiau nei 2 savaites doh.gif , o apie joki transporta jokiu konkreciu ziniu unsure.gif ... minsim dviraciais sad.gif

Mums buvo panasiai mirksiukas.gif Vienas giminaitis zadejo paskolinti savo masina, bet likus 2 savaitems ja pardave lotuliukas.gif Jau zadejau eiti pesciomis - butu buvus atrakcija biggrin.gif Bet likus kelioms dienoms paskambino kitas giminaitis (apie parduota masina jis dar nieko nezinojo) ir pasiule atvaziuoti pasirinkti pas jo pazistama masina thumbup.gif

QUOTE(shatene @ 2007 09 11, 14:53)
kokios mintys kankina kad negali uzmigt? manau reikia truputi i viska paprasciau ziureti

drinks_cheers.gif tikrai reikia paprasciau ziuret, nes ta diena neberupes niekas, nejausit net nutrintu pirstu, nei skaudanciu koju ir pan. mirksiukas.gif Vis tiek busit visu demesio centre, visi grozesis, dziaugsis jumis, o jus vienas kitu wub.gif
Atsakyti
Tai mes likimo drauges busim GSS, as irgi spaudimui pasidaviau ir turbut jau tos kuklios nebesinuomosiu bus gerai ir ta. Is kitos puses ziurint daugiau tokios kokia nusipirkau gyvenime turbut nebutu progos uzsidet, tai viena diena princese pabusiu, nors princese savs per vestuves kazkaip neisivaizduodavau niekaip biggrin.gif
Atsakyti