Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios Jūsų vestuvės?

Apklausa: Kokios Jūsų vestuves? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Na cia jau kiekvienam manau individualiai spresti kas jam tinka patinka. Ir butent jam paciam, o ne tetoms, dedems, bobutems, diedukams ir panasiai. As visada zinojau, kad noriu, kad jaunikis mane pamatytu tik prie altoriaus, prie kurio atves tetis, todel automatiskai atkrito visi islydejimai is namu pagraudenimai ir pan. Nebuvo nei pamergiu nei pirsliu, tik liudininkai. Pirma diena baznycia, trumpa fotosesija ir vakariene su tevais, o antra diena sventimas tik su draugais sodyboje. Ir mes patys labai buvom aptenkinti sita forma, nes nepervargome ir atskyreme rimta dali nuo linksmybiu ir visi dalyvavusieji, nes nereikejo jiems visokiu sukuosenu, makiazu, sukneliu nuomu ir pan. smile.gif
Atsakyti
na cia kaip kažkas rašo, jog gerai, kad svečiams nereikės makiažų, tai aš linkus galvoti, jog kaip tik, tų progų makiažus darytis ne taip jau daug, tai smagu yra ruošis, bent jau man biggrin.gifD
mes kai pradėjom organizuotis vestuves galvojom bus paprastos be didelių tradicijų, bet kai pamačiau su kokiu jauduliu artimieji tą švetę priima, ir kad jie nori ir puoštis ir viską. kai kas vos pasakius apie vestuves puolė skambint makiažus užsisakinėt ir plojo rankom.
paskui: pasidomėję tom tradicijom (būtent, pasidomėje, nes kai niekas nebedaro, tai net ir nežinojom mes) galvojom, kad bus lietuviškų tradicijų (mums jos neatsibodę, be to, daug pasaulio apkeliavę kaip tik labai pradėjom su MB vertint LT tradicijas, ypač kaimo), bet va tokių puokščių metimą išbraukiau, nes čia iš amerikonų, bet kai viena draugė pasakė kad treniruojas su sese kieme kamuolį gaudo, kad puokštę pagaut, tai nu kaip gali nemest tos puokštės, juk neskauda smile.gif))
dar aš galvoju, kad be senųjų tradicijų, vedybų vakarėlis būtų tiesiog vakarėlis. o 50 žm įvairiausio amžiaus ir interesų vakarėlis, tai jau sutikit, kažkas keisto biggrin.gifD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviktute: 13 birželio 2012 - 16:44
Na tai uztat ir sakau, kad kiekvienas darosi pagal savo suvokima ir aplinka ir aplinkybes. Pas mus draugai dziaugesi, nes ir siaip dabar pas mus kompanijoje vestuviu bumas biggrin.gif tai susitaupo ir finansu ir laiko, nes pirmoji oficialioji diena penktadienis smile.gif
Atsakyti
o as manau, kad tu gali prisigalvoti ivairiausiu dalyku samdytis planuotojas ir nuo iki viska susidelioti.... aisku jei turi uz ka wink.gif)) tai aisku, gal ir butu tobula.... Bet atejo ri mano eile, mes su draugu pasnekejom, kad abu bijom tu visu ceremoniju, ne su malonumu eidavom ir i draugu vestuves, tiesigo keistas jausmas... nuejom paduoti pareiskimu, tai atrodo kad sirdis issoks... tad tikrai nenorime jokio baliaus, busime tik tevu ir broliu seimose, net galvojame draugu nekviesti, nes juk tai ne kitu svente, tai musu... Na nezianu, gal dar kas pasikeis. Susirasysim, apsiprasim wink.gif Graziu nuotrauku pasidarysim,gal laivu pasiplukdysim visi ir psio.
Atsakyti
sveikos paneles smile.gif as esu uz tradicines vestuves smile.gif pati darysiu pusiau tradiccines, kadangi suzadetinis airis smile.gif jei butu lietuvis butu pilnai tradicines smile.gif
Atsakyti
Mūsų buvo netradicinės - susirašėm darbo dieną niekam nieko nesigyrę ir išvažiavom pasitrankyt po Europą tiesiai po ceremonijos smile.gif . Praėjo jau nemažai laiko, nė kiek nesigailiu, kad nebuvo nė vieno svečio, šampano, torto ar gėlių smile.gif
Atsakyti
Kolkas pagal sudarytą koncepciją į tradicines vestuves nei truputėlį nekvepia, o po visko galėsiu pasakyt ar tai pasiteisino smile.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvės buvo labiau netradicinės, atsisakėm daugumos, tiek senovinių, tiek šiais laikais madingų tradicijų - nevuvo jokių gradulingų išlydėjimų iš namų, nebuvo nei porų, nei piršlių tik liūdininkai. Nėjom į civilinės metrikacijos skyrių. Neleidom balandžių, fotosesiją pasidarėm tik mūsų dviejų. Grįžus nebuvo jokių kvailų rungčių (lėlės prausimas, malkų pjovimas, kapojimas ir pan.) ar stalo užsėdimų. Nemečiau puokštės, nebuvo keliaraiščio, piršlio korimo, jaunųjų pareigų pasiskiratymo ir pan. Na iš artimųjų, o labiausiai iš tėvų susiaukėm daugybės priekaištų, pasipiktinimo, kaip be to kaip be ano, kokios čia vestuvės be to , jūs visai nieko nedarot ir pan. Jie daug ko nesuprato, bet kaip šventė praėjo, tai visi liko patenkinti ir nustebę, kad visiškai nieko netrūko smile.gif
Mes dėl savo pasirinkimo likome labai patenkinti, šventė buvo nuostabi!
Atsakyti
as irgi planuoju savo vestuves negalvodama specialiai apie jokias tradicijas, jei bus kokia tai lai buna, bet labiau noriu netradicisku....
Atsakyti
Sveikos, norejau pasikonsultuot, vestuves svesime Vokietijoje, mano artimieji lietuviai, o mano busimo vyro puse artimuju lietuviai, puse kirgizai, kurie sneka tik rusiskai arba vokiskai, tai nezianau net kaip elgtis, nes pati rusiskai nelabai gavariu biggrin.gif, o norisi ne vien prie stalo sedet ir valgyt o ir kokiu pramogu prisigalvot (kaip vestuviu zaidimai), bet norisi ir itraukt visus ne tik mano bendrataucius, todel noreciau paprasyt patarimo gal kas yra susidure su sia situacija? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Somebody20: 21 liepos 2014 - 08:45
Somebody20, mano situacija labai panasi! biggrin.gif Tik kad as lietuve, jis lenkas, mes gyvenam UK ir snekames angliskai. Kur vestuves kelsim dar nenusprendem, bet betkokiu atveju kaip viskas vyktu vakarineje dalyje (zaidimai ir pan) man irgi kelia galvos skausma...Butinai pasidalinkit savo mintimis kaip isspresti sita problema. Manau ne man vienai pastaruoju metu tai darosi aktualu.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi planuoju mazas,bus tik 17 zmoniu ir tai manau uzsisakysiu kavine kokioms 3valandom,tiesiog pasisedeti ir tiek ir namulio visi smile.gif smile.gif minimaliai pasipuosti kazkaip stala ir viskas smile.gif O gal kam teko taip daryti?be muzikantu jokiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguliuxxxx: 29 liepos 2014 - 16:13