Įkraunama...
Įkraunama...

Pasipiršimo istorijos

as vis dar prisimenu, koks susijaudines tada buvo mano brangusis wub.gif wub.gif tokio susijaudinusio daugiau nemaciau, net per vestuves turbut maziau jaudinosi biggrin.gif dabar turbut toki vaizda gimdykloje pamatysiu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano brangiausiasis man pasipirso per valentino diena smile.gif Palangoje prie juros, labai romantiskai. Su zieduku ir priklupimu, kaip ir pridera. Labai maloniai mane nustebindamas biggrin.gif Veliau tai atsventeme kavineje su sampano tauremis wub.gif
Atsakyti
mano vyrelis pasipirso taip: nesem pareiskimus ziema, o kai priartejom rotuses aikste, jis netiketai sustojo, atsiklaupe ir prie visu zmoniu ant keliu pasipirso, o kalba ilga buvo paruoses, ar tekesi mano svajoniu gulbe....istrauke ziedeli, kurio verte keli litai, bet esme, kad taip sirdingai ir nesigedydamas svetimu zmoniu blush2.gif myliu ji uz tai... biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi prisijungiu prie tų kurioms pasipiršo per Valentino dieną biggrin.gif Tik manęs paprašė tapti žmona pernai, tik laukėm dar metus kol prisiruošėm vestuvėms smile.gif
Maniškis tai išsivedė mane pasivaikščiot (oras buvo nelabai koks, bet jau nujaučiau kuo čia kvepia smile.gif ) ir pačioj gražiausioj (bent jau man) vietoj pasipiršo sakydamas gražius žodžius. Nors aš tai jų beveik negirdėjau, nes buvau padebesiuose wub.gif Tik va maniškis tai nepriklaupė nes tuo metu sunkiai sirgo, tai tas pasivaikščiojimas jam kainavo daug jėgų wub.gif Už tai jį ir myliu jau daug metų..... wub.gif
Atsakyti
Vieną dieną, kaip visada jis atėjo tiesiog į svečius, pabuvom, kaip visą laiką,suvirtę ant lovytės ir prie lovytes kalbamės apie viską, kas ant liežuvio, o jis ir sako savo nuostabiu, "myju myju" balseliu: "Mažyli, ar būsi mano žmona?", tada aš juo nepatikėjau, maniau, kad juokauja, nu per daug netikėta buvo, tada jis išsigando, kad blogai viską padarė...pasimetė...man kaip nejauku pasidarė - supratau, kad žmogiukas rimtai... sakau "taip" ir apsižliumbiau, lyg viso to sugadinimo būtų negana, jis turbūt susinervinęs biški, nusprendė, kad netinkamai ką padarė ir pats sau sugalvojo - maždaug, nesvarbu, čia nieko nebuvo, kitą kartą padarysiu kaip priklauso. Taip pamąstęs jis, mane nutildė...lyg nieko nebūtų buvę... nu tada aš jam ilgai bandžiau įrodyt, atsiprašyt, kad viskas yra gerai, kad myliu, kad esu labai laiminga, kad taip būna tik kartą gyvenime ir kito tokio karto nebebus (viduj spardžiau save, kad viską sugadinau)... o jis užsispyrė "ne, kitą kartą", nu įrodinėjom savo tiesas vienas kitam gal kokį pusvalandį (ne veltuj abu aviniukai), tada jis vėl iš niekur nieko sako: "Mažyli... ar būsi mano žmona ir mano vaikiukų mama?" tada aš aišku pasakiau taip ir apsižliumbiau,lyg pirmą kartą...smile.gif tada jis stipriai mane apkabino, ir tyliai į ausytę pasakė: "liažuviukas, tas tavo liežuviukas" wub.gif wub.gif wub.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos brangiosios....

noreciau trumpai savo istorija parasyti ir tuo paciu paprasyti jusu pagalbos sprendziant sudetinga (bent jau man taip atrodo) problemele.

Siuo metu negyvenu Lietuvoje (jau virs 11 metu). Neteko dalyvauti nei vestuvese Lietuvoje, nei girdeti is senu draugu kaip jie pasipirso savo draugems (dabartinems zmonoms). Taigi, jauciuosi truputeli aklas siame reikale.

Atsitiko taip, kad pries metus sutikau moteri (cia, anapus balos) kuria be proto isimylejau ir negaliu gyventi be jos. Ji, isvaziavo i Lietuva ir dabar gyvena Vilniuje. Visa laika po jos isvaziavimo bendravome laiskais telefonu, buvau nuvykes i Lietuva pora kartu kad su ja susitikti. Visai nesenai, tiesiog neisgalejau nes is proto krausciausi ir ... pasipirsau jai telefonu. Zinau, kad visai neromantiska, bet, toks jau gyvenimas. Taciau, as jai labia noreciau padovanoti suzadetuviu zieda ir galvoju, kaip tai daroma Lietuvoje, kokie paprociai, kokios normos? Rasau todel, kad is tikruju nezinau ir savo tevu bei giminiu ar draugu klausti nenoriu, nes visa tai laikome mazoje paslaptyje (taciau veliau pasakysime visiems kai as atvaziuosiu i Lietuva). Taigi, ka man galetumete patarti?

As sugalavojau jai padovanoti baltojo aukso suzadetuviu zieda su 1 karato deimantu. Taciau, nelabai isivaizduoju kaip Lietuvoje i suzadetuviu ziedus ziurima, ir kokia reiksme jie turi?

Aciu uz jusu visu pagalba!

nenuoramaX isdykelis svajunas paklydelis
Atsakyti
Na Lietuvoje tikrai niekas dviraciu neisradineja biggrin.gif Pas mumi suzadetuviu ziedeliai turi lygiai tokia pacia reiksme kaip ir "anapus balos". Tik pas mus ant kitos rankos jis maunamas, kaip ir vestuvinis tongue.gif Taigi drasiai krapstyk pinigine ir pirk deimantus- merginosm jie labai prie sirdies blush2.gif
Atsakyti
Pritariu Vilmux, sužadėtuvių žiedeliai LT taip pat mylimi kaip ir visuose likusiuose pasaulio kampeliuose. Jie reiškia įsipareigojimą, prieraišumą, žinoma meilę, supratingumą ir so on ir dovanojami savam žmogučiui norint visa tai užtvirtinti. Tiesa, kaip žiedelis įteikiamas ir koks jis tai jau dovanojančiojo išmonės reikalas, ar padėti jį ant lėkštutės po kavos puodeliu, ar, kaip kad atsitiko man wub.gif ant ežero kranto mylimas berniukas įteikė rožytę, kurios žiede radau savąjį žiedelį smile.gif, ar įverti jį į bambą (irgi pasitaiko) ar giminės susirinkime priklaupus ant kelio, kaip kad rodo banaliuose amerikanskuose filmuose. Bet manau tai turi plaukti iš širdies ir tai yra svarbiausia. Man būtų tikės ir vielutės gabalėlis, svarbu tai, ką jis simbolizuoja, deimančiukus LT manau dovanoja rečiau nei perplaukus balą...smile.gif sėkmės, tik va man įdomu.... kai telefonu pasiperšama tai klausiama "ar tekėsi už manęs brangioji?" ir laukiama ats iš kito ragelio galo ar konstatuojamas faktas "aš noriu tave vesti!"...
Atsakyti
4u.gif arba pirmiau pasipirsti, o paskui kartu nuejus issirinkti 4u.gif
Atsakyti
Mes su busimu vyru abu rinkomes suzadetuviu ziedeli, taciau as buciau mieliau norejusi, kad jis butu isrinkes pagal vienas pagal savo skoni. O siaip suzadetuviu ziedeliai ypac siuo metu labai populiarus LT, todel tu del to nesijaudink, senamadiskas nepasirodysi. O ziedeli gali nusiusti per kokia firma, kuri pristato geles ir dovaneles, aisku, reikia kad ta firma butu patikima ir nepradangintu tavo ziedelio, nematau nieko blogo, kad tu ziedeli iteiktum grizes i Lietuva.
Sekmes tau ir tavo mylimajai.
Atsakyti
Man suzadetuviu ziedeli isrinko mano suzadetinis - nuostabus jausmas - ir iteikdamas man ji dar karteli pasipirso - vos nesusileidau. Taigi , manau, kad dar karteli pasipirsk pries uzdedamas suzadetuviu zieda - ji tikrai bus pati laimingiausia. SEKMES
Atsakyti
aciu uz patarimus smile.gif bandysiu 'ziedeli gelyteje'. Man visai patiko. Sekmes jums visoms/visiems taip pat!
Atsakyti