Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergės ir pabroliai, jų pareigos

Pirmoji tema jau pora metelių užbaigta, tačiau vedybos nesustojo, dalinamės patirtimi 4u.gif

Sena tema čia http://www.supermama...amp;hl=pamerges
Papildyta:
Perskaičiau visą senąją temą, buvo labai įdomu, kilo daug emocijų biggrin.gif Ypač pabaigoje, kai vyko karas, tarp siaubūnių nuotakų ir vargšių pamergių, kaip buvo pavadinusi viena forumietė biggrin.gif
Na, o aš manau, kad ištikrųjų vestuvės yra didelė laimė jauniesiems, ir pinigų švaistymas poroms. Na labai džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių, kurie leidžia šimtus kitiems nepykdami 4u.gif Gerbiu tokius 4u.gif
Taip, žinoma jaunieji turi daug rūpesčių, daug išlaidų, bet galų gale, juk pirmiausia tą šventę daro dėl savęs, o ne dėl kitų. Nei aš, nei kuri kita neina pas mylimuosius ir neprašo jų tuoktis, kviesti juos, neva jie labai nori pasipuikuoti savo suknelėmis nori lotuliukas.gif
Dabar aš taip pat pakviesta į vestuves ir labai nirštu, nes už tuos pinigus, ką išleisiu vestuvėms, planavau pailsėti g.gif Man nurodyta suknelių nuoma, žinoma pati suknelė, kuri yra per didelė, bet niekas naujos nesiųs ir nesitaikys prie mano dydžio, nurodyta batelių spalva, rankinės spalva, vyriškiui marškinių rankovių ilgis, kaklaraištis. Kvietime buvo reikalaujama dovanos pinigais g.gif Niekas neklausė ar norim dalyvauti, o buvo pasakyta PRIVALOMA. Tas žodis mane tiesiog veda iš pusiausvyros lotuliukas.gif O dėl to puošimosi, tai kažkas minėjo, kad vestuvių dieną jaunieji būną pasaulio bamba, turi būti patys gražiausi. Nei velnio, kiekviena pamergė gražinasi nenorėdama atsilikti nuo kitų, juk pati irgi nori gerai jaustis, tuo labiau kai dvi dienas turės vaidinti surežisuotame spektaklyje ir šypsotis, aikščioti, lyg būtų ten dėl ko schmoll.gif lotuliukas.gif Tradicinės vestuvės tokia atgyvena, kad baisu, prišerti giminę karbonadų,kaip pasakė viena garsi vedybų planuotoja, o kitą rytą skaičiuoti gautus pinigus ir pykti, kad neatsipirko vestuvės, nes vargšės jaunos poros tūkstančių neprikrovė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <...Neringa...>: 23 liepos 2012 - 14:31
labai dziaugiuosi kad atsirado zmoniu kuries nori pabendrauti "sia puikia tema" lotuliukas.gif
as susiduriau su ta pacia problema , esame pakviesti i mano geros tikrai geros drauges vestuves smile.gif
nieko blogo neitardami sutikome eiti i poras , bet kai prasidejo REIKALAVIMU sarasas tai MB eme siaustis
o as net nezinau ka daryti blink.gif blogiausia kad jaunoji anglijoje su ja sunku susisiekti ir kaip reikiant , na draugiskai pakalbeti g.gif
atsiunte suknele , pagal modeli man visiskai netinka, ilgis nei sioks nei toks , minimum 2 dydziais perdidele doh.gif
o dar turekite tiek kilogramu saldainiu, tiek buteliu alkoholio doh.gif
patarkite kaip issisukti is nepatogios padeties smile.gif
Atsakyti
Išties negraži situacija, kai jaunieji savo svečiams (kad ir pavadintiems pabroliams su pamergėmis) iškelia tokius griežtus ir didelius reikalavimus. Net iki marškinių rankovių ilgio - net juokinga biggrin.gif Manau, kad mandagiai pasakyčiau, kad esu užsiėmusi ir neturiu laiko ruoštis papildomoms pareigoms kaip pamergė, tad norėčiau tiesiog dalyvauti tik kaip svečias. O jei jauniesiems toks atsisakymas nepatiks, tai tada išvis neičiau. Nes tas "privaloma" labai jau nedraugiškai skamba. Gal čia jus kviečia kokie tolimi giminės ar šiaip nelabai draugai? g.gif

Aš jau seniai žinojau, kad mano vestuvėse nebus jokių pamergių su pabroliais, ar šiaip merginų vienodom suknelėm ir vaikinų vienodais kostiumais (nebent netyčia) - negražu man, juolab kad sunku skirtingom merginom vieną modelį ir spalvą prisitaikyti (o kaip esu skaičiusi, kitos net reikalauja šukuosenų vienodų unsure.gif ). Be to ir įpareigoti taip nesinori. Ir draugų, kurie ateis į vestuves, tikrai neprašysim, kad atsineštų kilogramą saldainių ar kelis butelius šampano - čia jau mūsų reikalas tokiais dalykais pasirūpinti. Jiems duosim tik, kad išdalintų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Era_Tėja: 23 liepos 2012 - 23:02
QUOTE(Renalta @ 2012 07 23, 15:56)
patarkite kaip issisukti is nepatogios padeties  smile.gif


Tiesą sakant aš ir pati galvojau kaip išsisukt, bet ko gero jau nepavyks doh.gif Atrodo nesinori žmogaus įžeisti, bet nesinori ir prievartaut savęs g.gif
Papildyta:
QUOTE(Era_Tėja @ 2012 07 23, 23:01)
Gal čia jus kviečia kokie tolimi giminės ar šiaip nelabai draugai?  g.gif

Čia mus kviečia draugai, seniau buvo artimi, dabar jau nelabai. Skirias požiūris mūsų, gyvena po tėvų sparneliu, nežino ką reiškia pinigus skaičiuot, sunku su tokiais \monemis bendrauti smile.gif
Na teks sudalyvauti senose storose lietuviškose vestuvėse schmoll.gif
Atsakyti
musu situacija keistoka
mes su drauge apie savo vestuves praneseme ta pacia diena thumbup.gif
ir ji mus pakviete su MB i poras , bet musu vestuves jau buvo o ju dar tik bus
mes jau vede o busime pabrolys ir pamerge thumbup.gif draugei tai nekliutis , ir man tai tas pats ,bet mano MB tai bumba
bet kai prasidejo "uzsakymai" saldainiu, alkoholio ir t. t
tai man jau nebepatinka verysad.gif
patys esame po vestuviu tikrai papildomu pinigeliu neturime verysad.gif
Atsakyti
oho dar ir taip būna, kad iki tokių smulkmenų nurodo kaip rankinuko spalva? Tai gal dar tegul norodo plaukų, nagų lako spalvas stupid.gif

Aš palyginti turbūt buvau labai jau gera nuotaka smile.gif Bent jau šiuo atžvilgiu. Ką nurodžiau ko norėčiau - tai spalvą (mano atveju buvo raudona, bet kokio atspalvio man buvo nesvarbu). Taip pat norėjau suknelių vienodo ilgio. O jau jos pačios poto nusprendė kokio ilgio suknelių nori, pačios nusprendė kad pirks/nuomosis vienodas ir t.t. Kas liečia alkoholį, saldainius ir t.t. Aš savo poromspasakiau jei jau tikra inori pirkt tai po koki kg pigesniu saldainiu ir alko pagal norus. Bet tai buvo neprivaloma. Gėles, krepšelius nupirkau pati, nes ir taip jie išlaidų turėjo.


Ir kas man "akiplėšiškiausia" pasirodė jūsų pasakotais atvejais - tai iš porų reikalauti dar ir "dovanų" vokelio... Nes aš tai kaip tik liepiau saviškems poroms tik nesugalvot nieko dovanot (kaip ir liudininkams taip pat).
Atsakyti
Kas liečia alkoholį, saldainius ir t.t. Aš savo poromspasakiau jei jau tikra inori pirkt tai po koki kg pigesniu saldainiu ir alko pagal norus. Bet tai buvo neprivaloma.

mes tai jokiu poru nedareme todel ir jokiu reikalavimu nekeleme smile.gif
tiesiog geriausios drauges zinojo kad vestuviu akcentas bus raudona spalva tai pasiderino si ta raudonos spalvos , sesuo ir vyro pusesere net sukneles vilkejo raudonas
tikros saunuoles thumbup.gif o visi kiti ka norejo dovanojo , ka norejo vilkejo
o kaip tada del saldainiu sakote "jeigu norite galite tureti" o tai kaip tokia situacija kai esi prie vadinamojo "bromo "taves nepraleidia o tu neturi nei saqldainiu nei buteliu doh.gif kaip tokiu atveju elgtis ?patarkite kaip pas jus buvo?
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 07 24, 19:37)
Ir kas man "akiplėšiškiausia" pasirodė jūsų pasakotais atvejais - tai iš porų reikalauti dar ir "dovanų" vokelio... Nes aš tai kaip tik liepiau saviškems poroms tik nesugalvot nieko dovanot (kaip ir liudininkams taip pat).


Na aš manau, kad ir taip šiais laikais visi supratingi, atneš vokeliuose, neneš jau tom patalynėm, bet čia jaunieji norėjo garantijų, kad bus pinigai smile.gif Ir vis kalba, tai atsipirks vestuvės...tai atsipirks... doh.gif Tai būna taip nemalonu klausytis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 07 25, 09:54)
o kaip tada del saldainiu sakote "jeigu norite galite tureti" o tai kaip tokia situacija kai esi prie vadinamojo "bromo "taves nepraleidia o tu neturi nei saqldainiu nei buteliu  doh.gif kaip tokiu atveju elgtis ?patarkite kaip pas jus buvo?


Pirma mums pasiseke ir jokių bromų nebuvo (kuo aš labai džiaugiuosi), nors buvo kalbų pasiekusių ausis kad ruošia.
O šiaip tai mes patys (jaunieji) - buvom paruošę alkoholio bei saldainių tokiam atvejui. Tiesiog poros buvo neįpareigotos tuo pasirūpinti ir galėjo savo laisva valia prisidėti arba ne. Nors ir taip gi kelionėn paprastai pasiimama sau visko, taip kad čia ne bėda.

O kas dėl pulko - tai man kaip vestuvėse (bent jau dalinai tradicinėse) - visgi norisi jo. Žinoma nesakau kad be jo blogai smile.gif Juk tokia proga kaip ir kartą gyvenime būna...
Atsakyti
O kas dėl pulko - tai man kaip vestuvėse (bent jau dalinai tradicinėse) - visgi norisi jo. Žinoma nesakau kad be jo blogai smile.gif Juk tokia proga kaip ir kartą gyvenime būna...
[/quote]
mes tai nusprendeme be pulko, nes beveik visi musu draugai ir gimines jau vede arba ilgai ilgai kartu gyvena ir vaiku jau turi smile.gif
Atsakyti
Galiu ir as pasidalinti savo vyr. pamerges patirimi ax.gif buvau vyr pamerge per broliuko vestuves, tai buvo pries beveik 3 metelius smile.gif viskas praejo puikiai, neskaitant to kad as buvau jaunuju akys, ausys rankos ir visa kita, nes jie uzsieny gyvena. Paprasciausiai manau mums viskas sekesi gerai nes daug kalbejomes tarpusavy, as ir viea vestuvems jiems uzsakiau (jie iki vestuviu isvakariu nebuvo tos vietos mate ax.gif ) ir siaip mano pareigos buvo buti salia jaunosios ir ja gelebti visose situacijose, manau man tai pavyko thumbup.gif As pirkau keliaraisti jaunajai, balandzius jauniesiems, papuosimais jaunoji rupinosi nes ji konkrecia vizija turejo kaip kas turi atrodyt, tai mes tik padejom. Sukneles buvo siuvamos pagal uzsakyma, tai jaunieji denge puse sumos, o kita dali mes pacios pasakem kad dengsim smile.gif puoksteles jaunoji uzsake ir apmokejo. Svociute buvo mano krikstomama ji labai organizuota moteriske, todel kartu su ja viska ruosem ir tikrai svente praejo be neskalandumu, jei neskaitysim to kad vienas muzikantas pavede, bet ir be jo issisukom thumbup.gif zaidimu buvo labai daug, juos vede svociue mes tik privalejom dalyvaut juose ir tikrai laaabai smagu buvo group.gif zodziu reikia mano nuomone daug bendrauti jauniesiems ir vyr porai, kad nebutu nesusipratimu mirksiukas.gif group.gif gossip.gif
Atsakyti
Dar organizavom mergvakari jaunajai, super staigmena, nors ji grieztai pasake kad nenori jokio mergvakario tai mes tai toki pksta iskretem su mergvakaariu, kad po to ji dekojo ir sake nu panos visko is jusu galejau tiketis tik ne to... gathering.gif group.gif Taip pat sukneles rinkomes kartu, tiek jai tiek mums visos kartu rinkome modeliuka smile.gif
Atsakyti