Įkraunama...
Įkraunama...

Dažomi tapetai

o man atrodo, geriau dazyti sienas.ir dazyti paskui galima kiek tik sirdis geidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2008 05 19, 19:35)
o man atrodo, geriau dazyti sienas.ir dazyti paskui galima kiek tik sirdis geidzia  smile.gif


tai dažomus tapetus irgi galima dažyt ne vieną kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loretikas @ 2008 05 19, 14:12)
Draugai taip darė, tai iki šiol jokių įtrūkimų nesimato, o namas naujos statybos, tikrai ir lubos, ir sienos "vaikšto" ir skilinėja.
Mes taip pat planuojame prieš dažant lubas išklijuoti stiklo audinio tapetais, taip vadinamu "sugertuku", tam kad išvegtume skilinėjimo. ax.gif

sveikute.gal gali ka daugiau parasyt apie stiklo audinio tapetus,pirmakart girdziu apie tokius verysad.gif man aktualus sis klausimas,man skilineja sienos kambary,nudazem,bet tie skilimai vel islindo verysad.gif gerai butu gauti patarimu siuo klausimu.aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 05 13, 10:34)
Mums parduotuvėje patarė pirkti flizelino pagrindo, sako tie stiklo pagrindo labiau tinka "ofisiuose" , ten kur daug trinasi. O ir šiaip man daug gražesni "flizeliniai".
Pradžioje norėjome pirkti baltus ir juos dažyti, bet radome labai gražių jau su spalva, tai nereiks kol kas dažyti  thumbup.gif

Matai... g.gif O mes nusprendem stiklo pagrindo pirkti. Ir dazyti.
Del lubu irgi idomi ideja. Reikes pasitarti su "meistrais" rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif idomi jusu nuomone ax.gif kaip manot ar uzdzius raudona galeciau isgauti gelsva spalva? 4u.gif ir... idomu ar galima dazyti popierini tapeta jei jis pas mane dar ir dryzuotas zydrz,gelsva ax.gif kaip manot ar uzsidazytu sviesia spalva? g.gif patarkit 4u.gif aciu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2008 05 26, 22:10)
sveikos 4u.gif idomi jusu nuomone ax.gif kaip manot ar uzdzius raudona galeciau isgauti gelsva spalva? 4u.gif ir... idomu ar galima dazyti popierini tapeta jei jis pas mane dar ir dryzuotas zydrz,gelsva ax.gif kaip manot ar uzsidazytu sviesia spalva? g.gif patarkit 4u.gif aciu...  mirksiukas.gif

Aš tai nerizikuočiau. Ar nebus taip, kad po to reiks viską perdaryti. Nudažius paprastus popierinius tapetus, jie gali atsilupinėti. Vaizdo tikrai nebus schmoll.gif . Geriau nulupk senus ir klijuok dažomus. Mes klijavom dažomus jau su spalva, o kai prireiks, perdažysim.
Dėl spalvų - nemanau, kad uždažius kažkokią spalvą galima būtų išgauti kitą spalvą. Juk dažant turi pilnai padengti paviršių dažais. Spalvą galima išgauti tik sumaišius kelių spalvų dažus g.gif
Atsakyti
Mes pries metus kambari ir koridoriu dazomais tapetais isklijavom. Kambari nudazeme sviesia oranzine spalva, o kolidoriu sviesia zalia. Aisku tapetai skirtingi...Bet as labai dziaugiuosi, atsibos spalva, galesi perdazyti....net iki 6 kartu galima dazyti...demes issivalo thumbup.gif Nu man patiko 4u.gif
Atsakyti
Viena kambari istapetavom. Keistai atrodo. Siandien vaziuosim dazu pirkti.
Atsakyti
Tapetavom 1 kambarį baltais ir dažėm. Man gražu, sienos nelygumus gerai užmaskuoja.
Atsakyti
Mes tapetavom dažomais viniliniais prieš 8,5 metelių. Jie iš tiesų puikiai laikosi ir siūlių nesimato. Dabar aš juos valau net garo valytuvu, tik švelniai. Bet reikia būti atsargiems-mes užpelyjom nerealiai, nors kai kraustėmės, tai butas buvo lyg ir sausas. Ten, kur sienos atidrėko- atsilupo, po apacia-vienas pelėsis. Dabar persimetė ir ant lubų ir prie balkono durų- išnaikinti - be šansų, vienur išvalai, tai kitur auga ir taip be galo.
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2008 05 19, 20:01)
tai dažomus tapetus irgi galima dažyt ne vieną kartą mirksiukas.gif

tai zinau, bet kam dvigubai isleisti smile.gif
Atsakyti
mes koridorius ruošiamės klijuoti dažomais tapetais. mums tai atrodo ypač patogu ir praktiška - ypač su mažais vaikais mirksiukas.gif
Atsakyti