Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

Mes einame i kaciuku grupe ,tai kol kas nieko negaliu blogo sakyti ,sunus noriai eina .
Atsakyti
Aš kai ieškojau darželio, tai kažkaip blogų atsiliepimų mačiau tik tokių, kad pats darželio vidus reikalaujantis remonto, o apie auklėtojas nieko blogo negirdėjus buvau. Kolkas neturim kuo skųstis lankant jį
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, man aktualu ne aplinka, nes prie jos ir teveliai gali prisidet atnaujinant, bet aukletojos. Dziugu, kaf yra teigiamu nuomoniu. Jei gausim vieta, bandysim lankyt
Atsakyti
ar yra čia mamyčių, kurių vaikai lanko Zuikučių grupę? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas esate lankę Sauluciu grupe?kokie atsiliepimai apie auklėtojas..
Atsakyti
sveikos mamos, maniskis jau nuo sio rudens eis i zuikuciu grupe, noreciau jusu atsiliepimu apie sios grupes auklytes. gal kas lankote jau? o gal bus dar lankanciu nuo siu metu ta pacia grupe, butu malonu susipazinti.
Atsakyti
QUOTE(amzina @ 2015 08 13, 14:08)
sveikos mamos, maniskis jau nuo sio rudens eis i zuikuciu grupe, noreciau jusu atsiliepimu apie sios grupes auklytes. gal kas lankote jau? o gal bus dar lankanciu nuo siu metu ta pacia grupe, butu malonu susipazinti.

auklėtojos lyg ir neblogos, bet auklytė gruboka, su kantrybe jai prastai...
Atsakyti
Laba, atrodo aplinkiniai darzeliai pasitvarke, bent jau lauke, aplinka, tvora ir pan. o kaip su aukletojom? ar yra lankanciu ar baigusiu? kaip atsiliepimai?
Atsakyti

Dukra baigia lopšelio grupę "meškučiai", tik teigiami atsiliepimai, labai gaila, kad keliaujant į darželio grupę keisis ir auklėtojos, ir auklytė. Auklėtojos labai skirtingų charakterių, viena švelni ir rami, kita griežtesnė, tai sakyčiau, grupėj pusiausvyra :) auklytė labai tvarkinga, dukrai visos 3 patinka, eina noriai, gerai, kad dar nesupranta, jog nuo rugsėjo viskas keisis, tai neliūdi. Lauke daug vietos, mažiams pilna mašinėlių keliukais lakstyt, aišku, galėtų jie būt ir labiau sutvarkyti, bet gal ateityje. Vyksta visokių renginių lauke šiltuoju metų laiku, neturiu su kuo lygint, nes vaikas pirmas, bet nesiskundžiam. Tikiuosi ir darželio grupėj bus gerai, jei kas turit atsiliepimų apie saulučių grupę, būtų naudinga paskaityt.

Atsakyti