Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

Nezinau,as daryciaus hcg dvieju dienu skirtumu,ir bus aisku ar jis yra,ir ar sustojo.
O dabar jokio atskaitos tasko-menesines bele kada buvo,O irgi neaisku kada,kazkas gimdoj yra,o kiek tam laiko niekas nepasakys.Daryk HCG ryt,jei skaiciukus rodys,tai daryk ir sestadieni-visas detektyvas isaiskes,gal viskas cia gerai.
Atsakyti
Labas rytas,tai vat esu is poliklinikos pasidariau HCG ir TSH.Rytoi po pietu tureciau viska kartu tureti,ziuresim kas cia dabar yra.Vis viliuosi kad bus viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoosia @ 2011 03 24, 10:08)
Labas rytas,tai vat esu is poliklinikos pasidariau HCG ir TSH.Rytoi po pietu tureciau viska kartu tureti,ziuresim kas cia dabar yra.Vis viliuosi kad bus viskas gerai. smile.gif


O kokioje poliklinikoje daro HCG, kiek žinau Vilniuje nedaro g.gif Ar tikrai HCG padarei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 03 24, 14:05)
O kokioje poliklinikoje daro HCG, kiek žinau Vilniuje nedaro g.gif Ar tikrai HCG padarei 4u.gif

Dar pasitikslinau ar tikrai hcg tikrai taip.Cia Klaipedoje poliklinikoje.
Atsakyti
QUOTE(Viktoosia @ 2011 03 24, 14:44)
Dar pasitikslinau ar tikrai hcg tikrai taip.Cia Klaipedoje poliklinikoje.


Tada viskas OK 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,skubu prasinesti kad HCG-0,5 tai nestumo nera unsure.gif
O skydliaukes TSH-2,34 sake normoi.Tai vat labai idomu sioi vietoi pasirodo viskas gerai.Geriu 5 diena Duphaston ziuresim gal pavyks susirgti.O kita savaite 31d einu pas gyd.ziuresim ka sakys. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoosia @ 2011 03 25, 09:50)
Labas rytas,skubu prasinesti kad HCG-0,5 tai nestumo nera unsure.gif
O skydliaukes TSH-2,34 sake normoi.Tai vat labai idomu sioi vietoi pasirodo viskas gerai.Geriu 5 diena Duphaston ziuresim gal pavyks susirgti.O kita savaite 31d einu pas gyd.ziuresim ka sakys. unsure.gif

nenusimink, tikek, kad kitas nestumas bus sekmingas 4u.gif ir butinai apie tai pasikalbek su endokrinologu.
Kaip minejau, pas mane irgi visi skydliaukes ir lytiniu hormonu tyrimai buvo normos ribose, bet vistiek israse vaistu, kad kitas nestumas butu sekmingas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 03 25, 16:30)
nenusimink, tikek, kad kitas nestumas bus sekmingas  4u.gif ir butinai apie tai pasikalbek su endokrinologu.
Kaip minejau, pas mane irgi visi skydliaukes ir lytiniu hormonu tyrimai buvo normos ribose, bet vistiek israse vaistu, kad kitas nestumas butu sekmingas  rolleyes.gif

Aciu uz patarimus ir palaikyma. smile.gif
Atsakyti
laba, jungiuosi ir aš prie Jūsų rato:( prieš gerus metus lankiausi pas Kazanavičių ir jis man nustatė hipo skydliaukės sutrikimą. gavau gerti tiroksino, bet ilgainiui pajutau, kad jo išgėrusi pasidarau pikta kaip širšėsmile.gif kadangi pasikeitė finansinė situacija, nustojau gerti tiroksiną ir pas jį nebesilankiau (nes kiekvienas apsilankymas kainuodavo 200). dabar vėl susirūpinau dėl sveikatos - virškinimas sutriko, veidą ir visą kūną pradėjo mėtyti spuogais ir vidinis balsas sako, kad skydliaukė (gandrų laukiam jau pusę metų, bet niekaip). daktarė išrašė siuntimą į klinikas, padarė kraujo tyrimus, hormonai tik šiek tiek viršija normas. Užregistravo mane pas gydytoją Pangonį. Gal turit kokių atsiliepimų apie jį, gal kam teko lankytis?
Papildyta:
Beje, tos, kurios geriat hormonus, ar darot ką nors kad mažiau vargtų kiti organai (kepenys, inkstai)? Visgi, čia ne juokas tie hormonai g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat lankiausi pas gerb. Kazanavičių ir esu juo labai patenkinta thumbup.gif Du metus gydžiausi pas jį hypertyroze ir atrodo rudenį nusiraminusi skydliaukė iki šiol yra rami. Gydytojas mane įspėjo, kad nepradėčiau planuot nėštumo tik nutraukus gydymą ir luktelt iki pavasario, kuris kaip tik dabar ir atėjo smile.gif Matysim kaip čia gausis nestuke.gif Jei nepavyks iki rudens pastoti reiks vėl apsilankyt pas gerb. profesorių ir pasižiūrėt kaip laikosi mano išdykėlė skydliaukė g.gif Beje, mane gydytojas įspėjo, kad nėštumas gali vėlgi priversti mano skydliaukę pakvaišti, tad pastojusi turėsiu ją itin atidžiai stebėti. Gal kas galite papasakoti kaip jums sekėsi pastot ir išnešiot su hyper aktyvia skydliauke?
Atsakyti
Sveiki o kokios kainos yra pas Kazanavičiu klinikoje, kad padaryti tyrimą dėl skydliaukes?smile.gif
Nes noriu savo sese nuvesti
Atsakyti
Nes dabar mastau tarp dvieju gydytoju Kazanavičiaus ir Grigonio, tai net nežinau pas ka eiti, gal kas gali patarti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rande: 18 gegužės 2011 - 11:11