Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiau savo vestuves!

labai idomios istorijos  :D
na mano vestuves dar kitokios buvo. man svarbiausia buvo baznycioja smile.gif Bet pries tai dar buvo romantiskos suzadetuves, ...velyva spalio vakara, kai baznycioje dege ik zvakes, nes buvo jau po misiu, kunigas mudu palaimino, kazka grazaus paskaite, mudu savais zodziais savo norus vienas kitam issakem, smile.gif man dar suzadetuviu zieda uzmove  :). Tada jau gyvenom kartu, buvom labai labai laimingi  ;)

kitais metais ramiai atlankem kursus ir liepos 28d. nusprendem susituokt, buvo labai graziai papuosta baznycia, tik artimiausi zmones ir visa kita labai kukliai. mano sukuosena papuosta gyvom gelem, tiesi suknele, wink.gif roziniai bateliai, tokia pat puokste ir geles plaukuose. Salia tik liudininkai. Dvasiskai jauciausi labai pakyleta, viskas buvo tiesiog nuostabu. aisku likau -aite  :). Nesklandumu nebuvo smile.gif visko uzteko smile.gif)

darbe ir univere susiduriau su nesklandumais del -aites, tai pernai nuejom i Rotuse ir valentino diena viska susitvarkem smile.gif atlekem abu is darbu ir viskas smile.gif))

siemet svesim odines metines  :-*
Atsakyti
Mano vestuves buvo visai netradicines ir labai kuklios.  Tebuvo tik susirasymas. Tuokemes uzsienyje, salyje, kur dar abu nebuvom buve. Dvi dienas vaziavom ten traukiniu, pakeliui pernakvojom pas draugus pasiziureti, kaip neturetu atrodyti seimyninis gyvenimas  :) Jis serga depresija, o ji - isterija.
Mieste, kur turejo vykti ceremonija, buvom uzsisake kambari jaukiame viesbutukyje. Kita diena lauke iskilmingoji dalis.  Baltos sukneles nebuvo, tik kuklus pilkas kostiumelis.  Uztat nusiveziau baltus aukstakulnius batelius, tai progai nupirktus bent pries 10 metu, kai sunku budavo reikiama daikta rasti parduotuvese  ;D
Oras pasitaike toks saltas ir toks vejuotas (visai salia - jura), kad buciau suzvarbusi su savo vestuviniu apdaru, o per akmenuota  grindini einant turbut nusilauzusi abu kulniukus  :)  Tad apsimoviau ilgas kelnes, paprastus batus ir patraukeme rimto tikslo link smile.gif Labai norejau geliu, tad ikalbinau vyra nupirkti raudonu roziu puokstele.  Nuejom i iskilmiu pastata miesto centre, kur jau nekantriai lauke kelios poros. Viena turejo net liudininkus!  Ir,  kai pagaliau persirengiau, buvom sventiskiausiai apsirengusi pora!  Laimei, turejom fotoaparatus, tad paprasem kitu jaunavedziu mus nufotografuoti. Ir, kai pagaliau pakviete mus i sale, prasidejo visas idomumas. Moteriske, kuri turejo skaityti teksta, tik paskutiniu momentu suzinojo, kad jis bus angliskas, ko ji visiskai nesitikejo.  Mateme siauba jos veide (pasirodo, angliskai ji labai prastai mokejo), o kai skaite ta iskilminga teksta, buvo sunku suprasti, ir labai eme juokas.  Buvo dar dvi vietines liudininkes, kuriu viena mielai sutiko padaryti keleta nuotrauku.  Visa ceremonija teuztruko 5 minutes.
Po to vel  visa diena vaziavom pas vyro tevus, kur buvo susirinke keliolika artimiausiu giminiu. Anyta buvo prikepusi skaniu tortu, tad suvalgem juos su arbata ir kava per pora valandu.
Savo vestuvem esu labai patenkinta (vyras irgi), nes nereikejo niekuo rupintis , o ir kainavo nebrangiai.  Labai nenorejau vestuviu Lietuvoje su muzikantais, kurie visas dainas dainuoja pagal viena melodija, ir mano svajone issipilde smile.gif
Atsakyti
O AR ŽINOTE, KAD DABAR Į PASĄ NEBEDEDA NEI VEDYBŲ, NEI SKYRYBŲ ANTSPAUDŲ, MANO PASE DABAR ANTSPAUDAS, KAD ESU IŠSISKYUSI SU PIRMUOJU, O ANTRAS NEUŽFIKSUOTAS tongue.gif, O PAS MANO ANTRĄ VYRĄ UŽFIKSUOTA, KAD JIS TEBEVEDĘS PIRMĄJĄ, NORS JIS IŠSISKYRĘS IR VEDĘS MANE, OT NESĄMONĖ, GALĖJO JAM NORS SPAUDĄ, KAD IŠŠSITUOKĘS UŽDĖT :smile.gif
Atsakyti
[quote]O AR ŽINOTE, KAD DABAR Į PASĄ NEBEDEDA NEI VEDYBŲ, NEI SKYRYBŲ ANTSPAUDŲ, MANO PASE DABAR ANTSPAUDAS, KAD ESU IŠSISKYUSI SU PIRMUOJU, O ANTRAS NEUŽFIKSUOTAS tongue.gif, O PAS MANO ANTRĄ VYRĄ UŽFIKSUOTA, KAD JIS TEBEVEDĘS PIRMĄJĄ, NORS JIS IŠSISKYRĘS IR VEDĘS MANE, OT NESĄMONĖ, GALĖJO JAM NORS SPAUDĄ, KAD IŠŠSITUOKĘS UŽDĖT :smile.gif[/quote]

 Tai kaip tavo pavarde tada ??? Juk emei vyro, ar ne?!
Atsakyti
aš tai keisiu pasą, po mėnesio būsiu jo pavarde, bet antspaudų, taip išeina, nebus jokių, tikiuosi vaikus (jų pavardė bus jų tėvo) vistiek įrašo :smile.gif
Atsakyti
Kaip tai nededa? Bent jau pernai tai tikrai dejo, keiciaus pasa ir spaudas yra.  ???
Na bet vis vien greti keisimes pasus i korteles ten tikrai jokoiu spaudu nebus
Atsakyti
Dabar nebeiraso vaiku,mano pase tera tik vienas vaikas [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/wrysmiley.gif[/img]
Atsakyti
Egle, tai nepatingėk parašyti į skyrybų skyrelį, gal daug kas susimąstys  :-/
Atsakyti
[smiley=ne.gif] naujuose pasuose nebera jokiu irasu, nei vaiku, nei vyru, nieko  ;D visos busim mergaites, netekejusios, bevaikes.
Atsakyti
Man teko irgi daugelyje vestuvių pabuvoti, nes abu tėvelius vis kviesdavo ir kviesdavo piršliauti. Taip pat tais metais, kai mes tuokėmės, tuokėsi ir daugelis mūsų draugų. Tad kartu irgi dalyvavome keliose TRADICINĖSE vestuvėse. Niekada nenorėjom tokių vestuvių kaip visos. Iš viso norėjom irgi į užsienį kur nors išvažiuoti ir susiženyti tik dviese, bet po to pagailo tėvų, sesių ir visų giminių  :'( :-/. Todėl nusprendėme, kad darysime taip kaip norėsime. Tėvams apie tai pranešėme gal prieš mėnesį ar daugiau, kad kuo mažiau kištųsi  :-X.

*BAŽNYČIA. Susituokti norėjome mažoje ir gražioje Andrioniškio (ten vyro kaimas) bažnytėlėje, kuri būtų išpuošta žvakutėmis, gėlėmis, patiestas šventinis kilimas ir būtų susirinkę svarbiausia tėvai, artimieji ir giminės, draugai ir kiti sveikintojai. TAIP IR BUVO.

*ZAKSAS. Nenorėjom jokio "zakso" tą dieną, nes aš irgi manau (kaip kažkuri jau minėjo), kad tai tik konvejeris ir jokio šventiškumo nebelieka. Ten susirašėm gal tik kokį trečiadienį. Pasipuošę buvom džinsais, kedais, megztiniais ir likom labai patenkinti atlikę tokį formalumą. Pasveikinti atėjo draugai ir atnešė lauko gėlių puokštę  :D

*PIRŠLIAI. Jau, kai nusprendėm, kad mūsų vestuvės nebus tradicinės, tai ir pasirinkom, kad bus tik ludininkai, jokių porų nereikėjo (gal mūsų sesės ir užpyko dėl to, kad pamergėmis nepabuvo  ???)

*APDARAI. Pirmiausia mano: vilkėjau vos vos žalsva tiesia ilga suknele, rankose laikiau kardelių žiedlapių puokštę, "vėliumo" neturėjau ir rūtų vainikėlio taip pat  :-[, bet į plaukus įsisegiau taip pat gyvų gėlių karūnėlę. Jaunikis vilkėjo normaliomis kelnėmis ir švarku (nenorėjo baisiai, jis nekenčia apskritai kostiumų, švarkų, "varlyčių" ir t.t., bet, per vestuves nusileido) :-*

*MUZIKONTAI. Juos samdėm tik todėl, kad taip pageidavo "senimas". Sakė: "Užteks ir taip, kad apie jus kalbės, tegul būna nors muzikantai". Mes jau tada rinkomės geriausius mūsų apylinkėse ... prašėme, kad ant šventoriaus pagriežtų kokių gražių muzikėlių, o ne vestuvininkų tralialiuškų. Bet pasirodo, kad jie mūsų prašymo nelabai suprato ir padarė savaip...ir apskritai į vakarą taip nusigėrė, kad ir voliotis kažkur pradėjo  :o :smile.gif :smile.gif :smile.gif

*MUZIKA. Vyrui mano apskritai be muzikos būtų sunku išgyventi, tai jis jau pasiruošė iš anksto. Prisirašė kelias kasetes, daina po dainos, taip kaip jis norėjo, kokia eile, kad jos eitų  ;). Linksmu momentu - linksmos, susikaupimo - rimtesnės ir t.t. Na, žinot pataikė, labai gerai buvo ir visiems to būtų užtekę ir neriekėję tų muzikantų - pinigų plėšikų !!!

*STALAS. Pati gi aš kai buvau beveik iškepta maitinimo įmonių organizatorė, tai nusimaniau kaip turi atrodyti MŪSŲ VESTUVIŲ STALAS. Darėme švedišką variantą. Visie dievagojosi, kokia nesąmonė, ką darys vyresni žmonės, kaip su stikliuko pakėlimais bus  ???, visai kartu mat negalės... O mes šiuo klausimu griežtai pasisakėm. Jokių tradicinių stalų ir užstalių dainų !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aš, kai dirbau tuo metu restorane, turėjau gerą draugę virėją, kuri nuostabiai gražiai ir skaniai ruošia, tai ją ir pasikviečiau pašeimininkauti. Vieną. 60 žmonių. Jokių paršų skerdimų, jokių baltų mišrainių, jokių zrasų ir pan. Buvo kepti baklažanai su mozarelos sūriu, šv. daržovės, mėsyčių suktinukai, KEPTAS KALAKUTAS, vaisiai, na, visko neatsimenu, nes laiko turėjau pavalgyti tik po 12-tos :-[, nes vis tai šokiai, tai dainos, tai sveikinimai... Bet dabar kai žiūriu į nuotraukas, tai stalas tikrai įspūdingai atrodo ir po to dar gal pusę metų klausinėjo kokią gerą šeiminikę turėjau. Nieks dar nebuvo kažko panaušaus matę (kaimiečiai... tongue.gif, oj  sorry)  ;D

*FEJERVERKAI. Įsivaizduokit, mano būsimas vyras prieš Naujus Metus perka "pušką" gal už kokį 100 lt., ko niekad nedarydavo. Sakau, kokia čia proga  ??? (nes per Naujus taip ir nesusprogdino, o jis :"Ai, kada nors pravers  8)... Taigi per mūsų vestuves 12-tą val. nakties, aišku visus svečius sukviečia į lauką, papilsto šampano, užleidžia tokią raminančią melodiją (pavadinimo dainos nebeatsimenu). Visi dar kartą mus sveikina, bučiuoja ir staiga, kad pradės fejerverkai į dangų kilti  :smile.gif Oj, taip per širdį ir perėjo. Visi patenkinti, sužavėti, nustebę...

*PABAIGA. tai ir turėjo būti pabaiga, taip ir buvo, kas miegot, kas dar pakalbėt, pabendraut.

Privalumas vienas tas, kad visi gėrė tiek kiek norėjo, mums tai labai svarbu, nes mes neesam alkoholio mėgėjai ir nebuvo priverstinio visų girdymo. Kam reikėjo - gėrė, bet ne iki vėmimų ir muštynių, kam ne - tai ne. Žodžiu jei dar kartą reiktų tekėti (tikiuosi to neprireiks  :P), tai daryčiau tik tai taip ir ne kitaip, tik dar su patobulintais variantais.

Tai tiek, per daug išsiplėčiau, atsiprašau...
Atsakyti
:)Papasakosiu kaip as istekejau: Vestuves buvo dideles ir su visais "privalomais dalykeliais". Sventem pionieriu stovykloj-miske.  Pirma diena normali, viskas kaip priklauso, ryte atsikele sveciai randa savo automobilius su isdauzytais langais ir isvogti visi buve geri daiktai: antros dienos drabuziai, gerimai, saldainiai!  :-[Vyrai pagavo kazkokius itartinus vaikezus besisukiojsius aplink, tie papasakojo, kad kazkoks 12-metis P... is gretimo kaimo viesiems giriasi, kad prasisuko vestuvese. Na jaunikis ir pabroliai nuvaziuoja pas ta ukininka ir klausia: "kur tavo vaikas?" Ukininkas gerai pageres ir su pantalonais iki keliu apsineta Rembo  ;Dciumpa kirvi ir visus isvaro von! Dar paskambina ukininkas(matyt buvo prisiziurejes videku) i policija ir pasako , kad vestuvininkai pagrobe jo sunu ir reikalauja 40.000 zaliu! Baisus kriminalas!  ;DBurys policininku su dzipais ir automatais isiverzia i vetuves, sustato visus vyrus prie sienos(kaip kine), apciupineja, o paskui issiveza! (mano ka tik iskepta vyreli irgi) Labai buvo "linksma"  O kita diena Lietritys rase- mol policininkai melagingu iskvietimu ciut nesugriove vestuviu. Va!  Dabar su vyru issiskyrusi, gal tai buvo likimo zenklas?!
Atsakyti
O as pries kelias savaitelese labai sauniose vestuvese atsokau.Aisku ne savo,mano buvo pries 4 metelius,bet cia jau kita istorija. :)Zodziu tos vestuves buvo su visom tradicijom,bet nei muzikantai,nei filmuotojas-fotografas niekam nepamaise.Apeigos vyko Kretingos baznyteleje.Paskui visi visi,koki 15masinyciu, vaziavom i Klaipeda,i uosta,i karini laiva.Jaunasis dirba tame laive.Jureiviai isirykiave pasitiko,keli laivai sutarinai sugaude(na zodis supypino netinka),sampanas,sumustiniai.Visa laiva aprode,apipasakojo.Zodziu visur islandziojom:virtuve,miegamieji,valdymo skyriai ir t.tI pati virsu as bent nelipau,nes is mano garbaneliu nieko nebutu like,na vejelis tai kiaurai skrode.Paskui lekem i Palanga.Jaunieji su porom dar i botanikos soda foto sesijai vaziavo.O mes uzkasti i kavinuke netoli juros.Ta savaitgali iki jos taip ir nedaejau. ;DNa buvo ir stalo uzsedimas,mano vyrelis "jaunaja"pabuvo ;DIr jaunuju valsas,ir sveikinimai,ir prisistaymai buvo.12 valanda visiems zvakeles isdalino,ilgiausiu metu sudainavom.Tik tuo metu mano mazoji miegucio uzsimane,tai teko ant ranku miegancia laikyti.Paskui i masinele ir ji iki ryto man pramiegojo.Zmoniu tai tikrai virs 50 buvo.Bet nebuvo jokio chaoso.Gerokai po vidurnakcio senimas issiskirste,o mes,t.y. jaunimas iki 6 ryto prasidavem.Tame tarpe ir jaunieji.Na jie zakse pries metus buvo susituoke,tai to meducio jau turbut prisikabineje iki soties buvo.Tokios kaip antros dienos prie stalu jau nebuvo.Tik buvo uzsakytas,vienam Palangos viesbutyje,baseinas su pirtimis,masazais.Zodziu tris valandeles pamirkom,issidavem ir dar pavakary i boulinga dasimusti nuejom. ;DLabai fainai praleidom savaitgali,kelias dienas ta nuotaika gyvenom.Nesvarbu,kad visus sonus ir kaulus skaudejo. ;D Nepakartojama ir nenupasakojama.Noreciau dar kada taip paselti.Ech......
Atsakyti