Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(Jofky @ 2016 10 02, 12:23)
Laminatės turi spalvą? Ar jos tiesiog permatomos ir kokia yra dantų natūrali spalva tokia ir lieka po laminačių?  g.gif

Jos turi spalvą. Galima padaryt kokios tik reikia.
Atsakyti
Intrinsa, savo nuorauk cia nededu, bet mano dantukai kaip pvz turetu buti prodento puslapyje 4u.gif

Tuiu drauge, kuri daresi esetini Vilniuje irgi pries beveik desimtmeti,ji po sai dienai sako ta pat ka ir as, bet cia tikriausiai labiau suprastigali tas ymogus, kuris kompleksuoj del dantuku
Atsakyti
Sveikos, merginos,noreciau isgirsti jusu nuomone.

Turiu 'kiskio' dantis, tai yra priekiniai labai atsikise i prieki. Man 30:) jau buvau beveik apsisprendus detis breketus, lankiausi konsultacijoms pas ortodontis, bet.. Is tikro nepatinka man ne tik ju padetis, bet ir forma- jie isplateja i apacia, o ir patys dantys genetiskai neissibalina, jie tik pasvieseja- tiesiog yra linke i gelsvuma daugiau. Ir patys dantys nera is stirpiuju- iki tol neturejus dideliu bedu per pastaruosius pora metu po gimdymu teko tvarkytsi daug skyluciu. Todel ima suktis mintis apie laminates, bet velgi- ar deda tokiu atveju, ar dadziaja dali nuslifuotu? Ir galiausiai- kaip elgtumetes jus? Koki kelia rinktumetes?
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2016 10 14, 12:04)
Sveikos, merginos,noreciau isgirsti jusu nuomone.

Turiu 'kiskio' dantis, tai yra priekiniai labai atsikise i prieki. Man 30:) jau buvau beveik apsisprendus detis breketus, lankiausi konsultacijoms pas ortodontis, bet.. Is tikro nepatinka man ne tik ju padetis, bet ir forma- jie isplateja i apacia, o ir patys dantys genetiskai neissibalina, jie tik pasvieseja- tiesiog yra linke i gelsvuma daugiau. Ir patys dantys nera is stirpiuju- iki tol neturejus dideliu bedu per pastaruosius pora metu po gimdymu teko tvarkytsi daug skyluciu. Todel ima suktis mintis apie laminates, bet velgi- ar deda tokiu atveju, ar dadziaja dali nuslifuotu? Ir galiausiai- kaip elgtumetes jus? Koki kelia rinktumetes?

Sveiki,
Viskas priklauso nuo to, kiek "atsikise" priekiniai dantys. Jeigu tai nera didelis laipsnis, tuomet yra galimybe slifuoti dantukus ir deti vainikelius (laminates netinka, nes jomis protezuojami dantukai yra minimaliai slifuojami, jos keicia tik danties anatomine forma, ilgi, spalva, bet ne padeti zandikaulyje). Velgi slifavimas sveiko danties tik del estetikos - labai gaila, bet galima iki tam tikro lygio. Siuo atveju idealiausias variantas butu - gydymas breketais, o veliau virsutiniu priekiniu bent 6 dantu protezavimas laminatemis.
Atsakyti
Sveikos,
ar 25m dar galima deti plokstele nakciai patiesinti viena danti? Paauglystej nesiojau, bet jis vel atsikiso. blink.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri daretes estetini pas Giedre Vaiciuniene? As Denticijoj jau uzsirasiau pas ja, darys priekiniu dantu estetini pliombavima, nes nukramtyti,, sake siausis tik apacia,, tik pamirsau pasiklausti, ar po estetinio nereik naktim kokiu apsauginiu kapu nesioti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2016 12 05, 14:12)
Sveikos,
ar 25m dar galima deti plokstele nakciai patiesinti viena danti? Paauglystej nesiojau, bet jis vel atsikiso.  blink.gif

Vaikams indikuotina plokštelę nešioti mažiausiai 18val per parą, kad dantys pradėtų keisti poziciją smile.gif Kitas dalykas, priklausomai nuo dantų lanko, vietos ir kreivo danties padėties, gydytojas parinks tinkamiausia gydymą. Jeigu trūksta vietos dantukui grąžinti į taisyklingą vietą, manau, kad plokštelė nepadės, nes jau nebevyksta žandikaulio augimas. Bet jeigu dantukui netrūksta vietos, siūlau pasidomėti dantų tiesinumu Treineriais, užklauskite gyd. ortodontų, jie tikrai plačiau papasakos. Jie dažniausiai taikomi vaikams, tačiau yra ir suaugusiesiems.


jolita102, jeigų naktį nebruksuojate (t.y. negriežiate dantimis), kapos nereikės. Bet jeigu tai darote, kapa indikuotina smile.gif priešingu atvėju restarucijos nuskils.
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2016 10 14, 11:04)
Sveikos, merginos,noreciau isgirsti jusu nuomone.

Turiu 'kiskio' dantis, tai yra priekiniai labai atsikise i prieki. Man 30:) jau buvau beveik apsisprendus detis breketus, lankiausi konsultacijoms pas ortodontis, bet.. Is tikro nepatinka man ne tik ju padetis, bet ir forma- jie isplateja i apacia, o ir patys dantys genetiskai neissibalina, jie tik pasvieseja- tiesiog yra linke i gelsvuma daugiau. Ir patys dantys nera is stirpiuju- iki tol neturejus dideliu bedu per pastaruosius pora metu po gimdymu teko tvarkytsi daug skyluciu. Todel ima suktis mintis apie laminates, bet velgi- ar deda tokiu atveju, ar dadziaja dali nuslifuotu? Ir galiausiai- kaip elgtumetes jus? Koki kelia rinktumetes?

Vis delto siulyciau grizt prie anksciau galvoto varianto. Breketai. Pas mani i buva kiksia dantys. Buva sudeje breketus. Tuos priekinius( apacias, kiek buva galima) apslifavo. Tad gavos visai neblogas rezultatas. Nesigailiu, kad nesidariau estetinio. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gal žinot, kur panevėžy gerai deda implantus ?
Atsakyti
QUOTE(Airiukas1984 @ 2016 12 29, 14:21)
Sveikos gal žinot, kur panevėžy gerai deda implantus ?

mano vyras sukosi du implantus Vilniuje (nors gyvename Ukmergėje) įstaiga berods vadinosi Šypsnio odontologijos klinika. maloniai nustebino dėmesys. reguleriai domėjosi kaip gyja implantai, nesistengė įsiūlyti pačių brangiausių. vyras sako kad patiko.
Atsakyti
Sakykite, ar galima naudoti balinantcias juosteles po estetinio plombavimo. Dantukai siek tiek pageltonavo nuo kavos ir t.t panaudojau juosteles kelis kartus, poveiki matau,tik kyla klausimas ar jos nekenkia estetiniam plombavimui 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors pastaruoju metu darėtės estetinį plombavimą Vilniuje? help.gif
Domina kaip rekomendacijos taip ir antirekomendacijos 4u.gif Pastarosios netgi labiau...
Buvo daug neigiamų atsiliepimų, bet , deja, nepaminėta klinika verysad.gif
Reikia staigiai susitvarkyti bent vieną dantuką, nuskilo gabaliukas verysad.gif Estetinis darytas tiksliai nepamenu, bet daugiau negu prieš 15 metų.
Atsakyti