Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Agorėa @ 2015 06 22, 15:51)
Aš dėčiau tualetą į tą vietą kut spintutės, taip jis būtų šiek tiek atskirtas. Gal net atskirčiau kokia matinio stiklo sienele.
Kriauklę traukčiau arčiau dušo, bet palikčia tarpelį, kad neapsitaškytų ir šalia jos skalbimo mašina spintutės ir t.t. žodžiu visa šita sujungčiau į vieną vientisą objektą.


reiks pabandyt pasipiest, kad klozeta traukti kazkur link lango i kampa (bet teoriskai i ji vaiksciosi dazniausiai, tai atrodo kuo arciau duru, tuo patogiau).

Del skalbimo masinos, man ji nera puosmena, tai kazkaip statyti labai matomai nera jokio noro (aisku kai kitaip neisiena, tai viskas gerai, bet jei imanoma jos nelipdyt prie spinteliu, tai lyg noretusi nelipdyt)
tuo labiau, kad ta nisa uz duru 1.6 m, tokia labai patogi man atrodo ukinei daliai.
va isivaziduoju kazka tokio toje nisoje
user posted image

user posted image
Atsakyti
O kur perkat ar darotes pakabinamas spinteles kriauklei g.gif
kiek perziurejau arba nieko gero, o kas patinka tai kaina kosmusas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2015 06 25, 13:49)
O kur perkat ar darotes pakabinamas spinteles kriauklei  g.gif
kiek perziurejau arba nieko gero, o kas patinka tai kaina kosmusas  doh.gif

Na dažniausiai vonios baldų kainos ir yra kosmosas. Net kokia Jika kosmosą kainuoja. Sakyčiau pasiklausinėkit kokių baldininkų, kad pagamintų.
Atsakyti
buto voniai ilgai ieškojom baldų, vonia mažytė, norisi erdvę išnaudoti maksimaliai, tai nieko pusmetį tinkamo neradus priprašiau vyro padaryti (ir kitus, kambariams iš plokščių darė)
Atsakyti
Ar vonių nieks neįsirenginėja, kad taip tylu? g.gif

Pabandžiau sudėlioti tail kad tualetas būtų vonios kambario gale ir nesimatytų.

Dušą kilnojau į kitas vietas (prie sienos, kur langas, į nišą už durų - na niekaip jis man kitur neįsipaišo, kaip tik tame kampe doh.gif ) tai dušo vieta tokia stabili. Ir ta niša už durų man ten paišosi ūkinė tokia dalis - skalbimo mašina, kokia spinta valymo priemonėms.
Tai tokie 2 stabilūs objektai, visa kita dėlioju ir sukioju visaip doh.gif
Privalumai 5 varianto - bendra sienelė dušo ir vonios, gan atviras įėjimas į vonios kambarį
user posted image
user posted image

Privalumai 6 varianto - tualetas gaunasi prie tos sienos, kur vyrui patogiau įrengti smile.gif
Sviesa krenta is kaires, tai labiau sviesa kristi i veidrodi ir spinteliu siena
Įėjus i kambari grazesnis vaizdas -pries akis butu veidrodis ir spinteliu siena, o ne plika siena ir vonia

user posted image
user posted image


cia va tokia pavyzdziai kaip susijungti bendra sienele dusas ir vonia
user posted image
cai va ir ielsita vonia (kaip mes turim tokia galimybe)
user posted image

o klozeta galima atskirti arba neauksta sienele arba tokia sienele
user posted image
Atsakyti
O kaip sprendžiate rankšluosčių džiovinimo problemą?

Kai gyvenome bute, tai ten būdavo kiaurus metus šildomas centrinio šildymo "gyvatukas", laikydavom ant jo po rankšluostį kiekvienam šeimos nariui. Patogu, nes rankšluostis visada sausas, šiltas.

Dabar kraustomės į namą, vonioje bus radiatorius, bet jis šils tik šaltuoju sezonu, kai veiks namo šildymas. Reikės papildomo elektrinio "gytatuko". Vonia mažytė, retro stiliaus. O tie elektriniai "gyvatukai" užima nemažai vietos, ir jų nepakabinsi bile kur, nes rankšluostis turi būti patogiai pasiekiamas... Ką čia gero sugalvot ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 06 28, 12:00)
O kaip sprendžiate rankšluosčių džiovinimo problemą?

Kai gyvenome bute, tai ten būdavo kiaurus metus šildomas centrinio šildymo "gyvatukas", laikydavom ant jo po rankšluostį kiekvienam šeimos nariui. Patogu, nes rankšluostis visada sausas, šiltas.

Dabar kraustomės į namą, vonioje bus radiatorius, bet jis šils tik šaltuoju sezonu, kai veiks namo šildymas. Reikės papildomo elektrinio "gytatuko". Vonia mažytė, retro stiliaus. O tie elektriniai "gyvatukai" užima nemažai vietos, ir jų nepakabinsi bile kur, nes rankšluostis turi būti patogiai pasiekiamas... Ką čia gero sugalvot ? g.gif

Dekit kombinuota gyvatuka, su tenu, kad galetumet vasara elektra pajungti, o sildymo sezonu veiks is sistemos. Kaip kitaip dziovinti rankskuoscius be gyvatuko nelabai ir zinau. O gyvatuku-kopeteliu pasirinkimas didelis, manau rastumet kazka tinkamo.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 17, 21:21)
bandau fantazuot su vonia, nes vyras kanalizacija nori vedzioti. Kazkaip daugiau labai kitokiu variantu nesilipdo doh.gif


o jei kaip 6 variantas,tik vonia i kampa,o wc prie tos sienos kur kriaukle,kampe,o kriaukle pire duso, gyvatukas tarp kriaukles ir wc? Man rodos butu grazesnis vaizdas iejus matyt kriaukle ir veidrodi priesais. Tik ne wc prie pat duru schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 06 28, 11:00)
O kaip sprendžiate rankšluosčių džiovinimo problemą?

Kai gyvenome bute, tai ten būdavo kiaurus metus šildomas centrinio šildymo "gyvatukas", laikydavom ant jo po rankšluostį kiekvienam šeimos nariui. Patogu, nes rankšluostis visada sausas, šiltas.

Dabar kraustomės į namą, vonioje bus radiatorius, bet jis šils tik šaltuoju sezonu, kai veiks namo šildymas. Reikės papildomo elektrinio "gytatuko". Vonia mažytė, retro stiliaus. O tie elektriniai "gyvatukai" užima nemažai vietos, ir jų nepakabinsi bile kur, nes rankšluostis turi būti patogiai pasiekiamas... Ką čia gero sugalvot ? g.gif


Tai gal naujoje vonioje yra langai? As namie niekad nekabinu ant gyvatuko nors turiu ta kaip sako su tenu bet jo man tiesiog neprireikia ir nejungiu. Bet vonioje turiu du langus tai vonia isvis pati silciausia patalpa nes saulute labai prisildo ir ranksluosciai greit isdziuna patys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2015 06 28, 18:07)
o jei kaip 6 variantas,tik vonia i kampa,o wc prie tos sienos kur kriaukle,kampe,o kriaukle pire duso, gyvatukas tarp kriaukles ir wc? Man rodos butu grazesnis vaizdas iejus matyt kriaukle ir veidrodi priesais. Tik ne wc prie pat duru  schmoll.gif


Va padeliojau taip
user posted image

Gyvatuko vieta salia WC man kazkaip nelabai g.gif Gyvatukas siaip visai gerai telpa prie kitos sienos, kur vonia butu. Arba galima sukeisti vietom gyvatuka su spintelem
user posted image

Kriaukles nedarysiu aisku tokios dideles kaip vizualizacijoje. tai kriaukle pacia stumciau arciau duso sieneles, o arciau klozeto butu spinteles ir stalviris.

Mano vyrui didziausias minusas nukisti taip toli klizeta, nes mazdaug i ji vaiksciosi dazniausiai ir toli eit doh.gif doh.gif

o dar toks klausimas del prieziuros patogumo - kas geriau stikline duso sienele ar sienele apklijuota plytelem. Jokiu vandens filtru ir nukalkintoju nera. Dabar kai namie kalkinas vanduo, tai duso sieneles yra matinio stiklo, bet nuvalymas yra iki pirmo prausimosi. Tai ios tokio savo patirties man rodos plytelem sienele butu graziau, nes ne taip matoso tos kalkes. O jei daug stiklines sienos ir ju kaskart apkalkejus, tai vaizdelis tikrai ne koks... doh.gif tai as galvoju apie sienele ir plytelem ja isklijuot, tai tik iejimas is priekio butu plastikine sienele g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 28 birželio 2015 - 22:09
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 28, 23:06)
Va padeliojau taip
user posted image



Su Roomsketcher šita vizulka? Kaip padarot tik pusę sienos plytelėmis?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2015 06 29, 08:34)
Su Roomsketcher šita vizulka? Kaip padarot tik pusę sienos  plytelėmis?


radau kita, man patogesne programele http://www.webplaner...n...G&LIDISO=en

tai su ja dariausi, galima ir vonia, ir virtuve pasiplanuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 29 birželio 2015 - 09:35