Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

Dabar gausu įvairių dalyklėlių, skirtų tam kad namai kvepėtų. Įdomu sužinoti ar naudojate juos, kokie būtų pastebėjimai, ka patartumėt išbandyti 4u.gif

Pvz. man dabar maga įsigyti oro gaivikli, kur į elektros rozete jungiasi. Kažin kurima laikui užtenka to buteliuko maždaug, koki kvapč išbandyt...nes ne visus ir apuostyt išeina ax.gif
Atsakyti
Uztenka ilgam, pas mane jau ilgiau, nei menesi yra tas gaiviklis, ant viduriuko stovi. Ir visi namai kvepia. Nors parasyta, kad ten apelsinas su kazkuo, bet is tiesu labai idomus kvapas, man patinka ax.gif
O kai tik nupirkom, tai ant maximumo palikom, po darbo kai grizom, tai kvapas iskart pasijuto thumbup.gif
Atsakyti
Rukalais, prakaitu, nesvariom kojinem... smile.gif

Jei rimtai tai kai issiskalbiu ir isdziaustau drabuzius- tai kvepia minkstikliu,
kai po lietaus atidarau langa - tai gaiva kvepia. O siaip tai megstu gelyciu pasimerkti, kad nuo ju pakvitu namai svelniai. Ziema megstu naudoti aliejines zvakes apelsinu ar geripfrutu kvapo. Aerozoliu nenaudoju, nes nepatinka.
Kvepalu kvapo i rozetes kisami gaivikliai- tai isvis tragedija.
Atsakyti
Tie gaivikliai, kur i rozetes jungiasi man labai nepatinka schmoll.gif Darbe yra toks, tai tiesiog erzina sad.gif
Labiausiai mėgstu smilkalus thumbup.gif
Atsakyti
O kaip įvairūs džiovintų gėlyčių žolyčių mišiniai? Jie labiau dėl gražumo ar dėl kvapnumo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 06 29, 19:53)
O kaip įvairūs džiovintų gėlyčių žolyčių mišiniai? Jie labiau dėl gražumo ar dėl kvapnumo?  g.gif


Del dulkiu rinkimo tongue.gif Nepatinka schmoll.gif
Man tada daug mieliau medinius rutuliukus ar obuoliukus kvapiu aliejumi paslakstyti
Atsakyti
Šiuo metu bijūnais (labai kvepia), o siaip smilkalais thumbup.gif .
Atsakyti
O aš pilna kvepiančių žvakių prisipirkusi turiu doh.gif Skaniausios braškinės, vušninės, mėlyninės ir obuolinės (tokiuose skardiniuose indeliuose) thumbup.gif Kol vyras neprieštarauja, tol deginu kasdien biggrin.gif
Atsakyti
Pavasarį buvau pasinešus ant gyvų hiacintų biggrin.gif Pilnas palanges pritempiau, bet po to visi nužydėjo, bet užtat kaip faina buvo kol žydėjo thumbup.gif O šiaip specialių "kvėpinimo" priemonių nenaudojam, išskyrus tualete tongue.gif Štai dabar kvepia bulvių košė essen.gif (ne tualete, žinoma laugh.gif )
Atsakyti
Skaniausiai kvepia , kai virtuvėje gaminu kokį troškinį su daržovėmis.Tada dar ilgai namai kvepia user posted image nors jau seniai viskas būna sugulę į skrandukus.
Atsakyti
Na, siuo metu naudojam ta i rozete kisama kavpikli ax.gif Kvapas atrodo aqua vadinasi g.gif Na, nustatyta labai nestipriai, bet kita syki pirksiu koki apelsina irgi tongue.gif As tai sita "smirduka" kaip mes vadiname blush2.gif pirkau, nes namuose po visu remontu taip jautesi dar toks kaip ir remonto kvapas dry.gif O dabar gana neutralus, malonus kvapas mirksiukas.gif Na, smilkalai man tinka tik prie atitinkamos nuoaikos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 06 30, 02:57)
Skaniausiai kvepia , kai  virtuvėje gaminu kokį troškinį su daržovėmis.Tada dar ilgai namai kvepia  user posted image nors jau seniai viskas būna sugulę į skrandukus.



Man tai troškiniai kvepia tol kol valgau, o paskui tai tokie kvapai erzina tik schmoll.gif
Atsakyti