Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

Nusipirkom aromatinę lempą ir žalios arbatos aliejuką. m... Labai gaivu namuose, o ir veikimas toks, kad naikina bakterijas, pelėsius namuose.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(roza_ @ 2015 02 05, 17:41)
user posted image
mes pirkome sios, bet nepasakyciau, kad gerai kvepia, vienas stovi vonoje (7 kv.m.), o kitas butelaitis svetaineje 20 kv.m. praejo 2 men, kvapu liko visai nedaug, kai prieini kvapas jauciasi, bet nestiprus
nepatiko

nelaiko ir man jie...labai greitai isgaruoja,o parduotuvej pardavejos aiskino,kad 6 men tai tikrai kvepes ir uzteks biggrin.gif kaip visada pardaveju triukai....
Atsakyti
QUOTE(vikaLaume @ 2015 04 16, 18:21)
Nusipirkom aromatinę lempą ir žalios arbatos aliejuką. m... Labai gaivu namuose, o ir veikimas toks, kad naikina bakterijas, pelėsius namuose.
user posted image

As tokia lemoa irgi norejay pirkt sios firmo
Ar gerai "laiko" ?
Atsakyti
Mano namai kvepia natūraliais eteriniais aliejais ir jų mišiniais. Priklauso nuo sezono, nuotaikos, puolančių virusų, emocinės būsenos ir t t.
Atsakyti
QUOTE(jbm @ 2015 04 20, 16:29)
Mano namai kvepia natūraliais eteriniais aliejais ir jų mišiniais. Priklauso nuo sezono, nuotaikos, puolančių virusų, emocinės būsenos ir t t.


Kaip jūs jais kvėpinate namus? Su aromatine lempa? Vienam kambary? Ar visuose? Papasakokite plačiau.
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2015 04 19, 13:25)
As tokia lemoa irgi norejay pirkt sios firmo
Ar gerai "laiko" ?


nu veikimo ir "laikymo" principas yra tas, kad kiek aliejuko įpilsi, tiek ir garins jį smile.gif Aš gal kartą per savaitę įžiebiu ją ir tikrai ilgai laikosi kvapas. Gal net rečiau būtų galima, bet man norisi intensyvaus kvapo ax.gif ir labai dar norisi žiebti dėl dezinfekcijos, kad visus mikrobus išnaikintų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaLaume @ 2015 04 16, 17:21)
Nusipirkom aromatinę lempą ir žalios arbatos aliejuką. m... Labai gaivu namuose, o ir veikimas toks, kad naikina bakterijas, pelėsius namuose.
user posted image


kur nusipirkt tą aromatinę lempą? ir natūralius aliejus, gerus?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 08 30, 07:29)
kur nusipirkt tą aromatinę lempą? ir natūralius aliejus, gerus?


Lempeliu buna ivairiu ir daug kur - nuo JYSK'o iki indisku suvenyru krautuveliu.
Alieju yra: a ) prekybcentriuose prie pirciu reikmenu - lietuviski - bet pasirinkimas skurdokas, tik pagrindiniai.
b ) "Kvapu namai"
c ) Eurokos'e irgi maciau (tik reikia ziureti, kur eteriniai, o kur aromatiniai aliejai)
Atsakyti
man reikia natūralių, gerų, neskiestų....tikrai nežinau, bet abejoju, kad toks eurokosas turi gerų aliejų g.gif ...bet vistiek ačiū Jums, allberto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 08 31, 13:37)
man reikia natūralių, gerų, neskiestų....tikrai nežinau, bet abejoju, kad toks eurokosas turi gerų aliejų g.gif ...bet vistiek ačiū Jums, allberto 4u.gif


Yra tokie rudose dėžutėse rusiškais užrašais.
Ten irgi pagrindiniai-baziniai kvapai. Jeigu pamenu, iš „mandresnių“ tai dar apelsinas yra ir dar kažkoks vienas g.gif

Geriausiai pasitikrinsit naudojant. Geras aliejus plaukia paviršiuje, o kai baigiasi vanduo, lieka toks riebalas indelyje...
Atsakyti
Noriu paklaust išbandžiusių dr vranjes kvapus, koks jums pats pačiausias? Pasirinkimas didelis, nežinau kurį imt, o pauostyt nėra kur biggrin.gif Užsisakiau pabandymui terra kambario purškalą, na gal ir nieko, bet ne tai, ko tikėjausi. Dabar planuoju pirkt ambra kvapą, gal kas bandėt arba galit kurį nors kvapą rekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 08 30, 12:29)
kur nusipirkt tą aromatinę lempą? ir natūralius aliejus, gerus?

Iš kokio jūs miesto?
Šiauliuose ir Panevėžy galiu pasakyti kur nusipirkti tikrai gero natūralaus kokybiško eterinio aliejaus ir aromaterapinę lempą 4u.gif
Atsakyti