Įkraunama...
Įkraunama...

Balkonai

neretinau baziliku, seip jie daugiau del grozio negu del naudos. Supyliau seklytes, o kai paaugo dar dapyliau blush2.gif tokia is manes ir sodininke
Atsakyti
labai jaukus balkonas:) smagu jauciu tokiam ryte kava gerti:)
Atsakyti
QUOTE(Lapelyte @ 2009 07 08, 13:36)
labai jaukus balkonas:) smagu jauciu tokiam ryte kava gerti:)


Kavos negeriu mirksiukas.gif labiausiai megstu silta vakra tenai sedeti ir skaityti, vazonus dekupuoti ar seip klausyti aplinkos garsu (dazniausiai tai kiemo vaiku)
Atsakyti
Mūsų balkonas didelis, per du kambarius, tai gal koki 6 m turi būti. Šitame bute gyvename dar tik 3 metus, remontavome mažai, nes kaba renovacijos klausimas. Kadangi bus rengiamas autonominis šildymas, bendrijos pirmininkė patarė neremontuoti. Visus tuos metus balkonas atlieka iš esmės sandėlio funkciją. Be to, vaiko tėvas tikrai ne iš darbščiųjų, o viena su vaiku (jam 2 metai) balkono neišvalysiu nuo visokių varžtų ir pan., nesinori kelti karo dėl balkono, nes ir taip priežasčių karams užtenka. Gal bent jau šią vasarą pajudės reikalai balkone... Pradėjo skusti tinką, aišku, man atrodo, kad aš tai jau seniausiai būčiau padariusi. Sako, kad apšiltins, elektrą įves. JIs nori visur klikuot plyteles, o man tai nepatinka, atrodo panašu į viešąjį WC. Skaitau čia vis, taip gražu, ir pačiai tokių idėjų kyla, bet kol kas neturiu kuo pasigirti. doh.gif Ir kur tą visą balastą dėt, kuris dabar balkone. Iš esmė tai visokie ūkiniai dalykai, išmest gaila, gali prireikt. g.gif
Atsakyti
O kuo geriausia klot nestiklinto balkono grindis, kad būtų jauku? Plytelės visokios man nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Na nezinau. Pas mane naujos statybos name jau statytoju numatyta ir atviram balkone grindys isklotos plytelemis. Bet tik grindys smile.gif Remai stikliniai. Man prie bendro eksterjero tai labai i tema tos plyteles, o ir kai sveiciau is po remonto darbu labai smagiai viskas nusivale. Cia turbut dar priklausomai kokias plyteles desi.

Vienoj "kvartirnij vopros" laidoj maciau kaip visa mozaika padare ant grindu tai nuostabus vaizdas.

Dar galima daryti a-lia terasini varianta - impregnuotom lentom iskloti. Ir "silta" ir jauku smile.gif
Atsakyti


QUOTE(GreenLady @ 2009 07 08, 18:20)

Dar galima daryti a-lia terasini varianta - impregnuotom lentom iskloti. Ir "silta" ir jauku smile.gif


QUOTE(Kashaya @ 2009 03 19, 18:29)


thumbup.gif Labai gražus balkoniukas thumbup.gif

Jei balkonas neįstiklintas, medinius skydus galima padaryti išimamus, kad būtų galima išvalyti po jais susikaupusį purvą, lapus...



Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2009 07 08, 18:20)
Na nezinau. Pas mane naujos statybos name jau statytoju numatyta ir atviram balkone grindys isklotos plytelemis. Bet tik grindys smile.gif Remai stikliniai. Man prie bendro eksterjero tai labai i tema tos plyteles, o ir kai sveiciau is po remonto darbu labai smagiai viskas nusivale. Cia turbut dar priklausomai kokias plyteles desi.

Slidu, kai sušlampa nebūna?

QUOTE(Muli@ @ 2009 07 08, 19:19)
Jei balkonas neįstiklintas, medinius skydus galima padaryti išimamus, kad būtų galima išvalyti po jais susikaupusį purvą, lapus...

Idėja thumbup.gif
Atsakyti
O, klausykite, pas ką namus renovuoja, ar tvarko vidines balkono sienas netgi jeigu jus esate įsistiklinę? Tada suprantu, jeigu kažką pasidekoruoji-vistiek užtvarko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 08 liepos 2009 - 22:10
Pas mus irgi plyteles ant grindu balkone, bet saulyte jas susildo ir siltos buna, o kai palyja patogu isluostyti balytes ir visai visai neslidu, nes plyteles juk laukui pritaikytos wink.gif jau statytojo buvo padaryta
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 08, 23:03)
Slidu, kai sušlampa nebūna?


Nea smile.gif Plyteles specialios laukui, grindims tai dar niekad neslydau smile.gif Plius nebuvo ant ko slysti nes kad ir kaip stipriai lytu tai tik pakrasciais suslampa pas mane smile.gif Visas balkonas sausas vis vien lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2009 07 08, 19:20)
Dar galima daryti a-lia terasini varianta - impregnuotom lentom iskloti. Ir "silta" ir jauku smile.gif

Tik medziu daryciau, apskritai man mediz laaabai prie sirdies mirksiukas.gif
Atsakyti