Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(tylaa @ 2015 06 09, 14:35)
Artėja galutinis grindų pasirinkimas, kaip ir esame apsistoję ties kokybišku laminatu, pardavėjai labai giria ir siūlo tarkett ir  kaindl firmos laminatą, kokie atsiliepimai apie šių gamintojų produkciją. Pagrinde kiek žiurėjome 32 kl. 8 mm. storio (kaina 40-60 lt. kv.m.) Visame name grindinis šildymas, dalis patalpų bus klijuojama plytelėmis.

mano bute kaindl jei neklystu, dar neseniai, tačiau jokių nusiskundimų. smile.gif Irgi buvau girdėjusi gerų atsiliepimų. Dėl šildymo-pas mane tik po plytelėmis, žiūrėkit rekomendacijas. Su nuolaidomis mokėjau apie 11-13 eur./kv.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Norėjau pasiteirauti, gal kartais kažkam teko vonioje dėti specialių voniai skirtą laminatą, taip vadinamas "denio" grindis? Ar pasiteisino, nėra kažkokių su jom problemų? Mums vieni pardavėjai labai jas išpeikė, tai dabar neapsisprendžiam, gal plyteles rinktis geriau g.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti ar kas nors daretes laiptus is laminato, tiksliau apvilkote betoninius laiptus laminatu? Nes maciau dabar yra ivaurus profiliai kurie dedasi ant pakopu, paskui klijuojasi laminatas ir dedasi kampuciai. Gal kas pasidalinsite savo patirtimi?
Atsakyti
Sveii visi. Ką manot apie šį laminatą? Būtų dedamas šildomoms grindims. Kaina prieinama. Su grioveliais. Spalva man patinka. Grindys
Atsakyti
QUOTE(gynass @ 2015 08 09, 17:17)
Sveiki, norejau paklausti ar kas nors daretes laiptus is laminato, tiksliau apvilkote betoninius laiptus laminatu? Nes maciau dabar yra ivaurus profiliai kurie dedasi ant pakopu, paskui klijuojasi laminatas ir dedasi kampuciai. Gal kas pasidalinsite savo patirtimi?


Oi kaip mane ir domina.
Atsakyti
Sveiki, pradesim isirengineti nama. esame tame reikale zali:). bus sildomos grindys. koki laminata, firma, gamintoja rekomenduotumet uz vidutine kaina iki 50-60lt/kv. girdejau norvegiskos grindys geriausios? kaip belgiskos, vokiskos? gal kas daugia pakomentuos paaiskins. nes pardavejai tai tik kad ikisti brangiausia:)
Atsakyti
Sveiki,

Dėsiu laminatą visame bute. Iš pradžių galvojau prieškambaryje ir Virtuvėje dėti plyteles. Virtuvė- svetainė bendra erdvė. tai labai reikia gerai numatyti ir nutaikyti kiek dėti plytelių ir kiek laminato. Plius matysis perėjimas. Galvoju gal tada visur dėti laminatą, bus gražiau. Dėl prieškambario nepergyvenu, ten atlaikys. O kaip su virtuve? Ten juk būna, kad kas ir pabėga ir nukrenta ir sudūžta. Ar atlaikys? Tada turbūt 32 neužteks.
konsultantė sakė, kad quick step 32 yra atsparesnis nei 33 senukuose ir tikrai atlaikys. kaži ar nemeluoja?
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2015 08 29, 19:56)
Sveiki,

Dėsiu laminatą visame bute. Iš pradžių galvojau prieškambaryje ir Virtuvėje dėti plyteles. Virtuvė- svetainė bendra erdvė. tai labai reikia gerai  numatyti ir nutaikyti kiek dėti plytelių ir kiek laminato. Plius matysis perėjimas. Galvoju gal tada visur dėti laminatą, bus gražiau. Dėl prieškambario nepergyvenu, ten  atlaikys. O kaip su virtuve? Ten juk būna, kad kas ir pabėga ir nukrenta ir sudūžta. Ar atlaikys? Tada turbūt 32 neužteks.
konsultantė sakė, kad quick step 32 yra atsparesnis nei 33 senukuose ir tikrai atlaikys. kaži ar nemeluoja?


Pas mus visur quick step, virtuvėje taip pat. Naudojam 3 metus, kol kas viskas laiko ir nieko neatsitiko.
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2015 08 30, 10:50)
Pas mus visur quick step, virtuvėje taip pat. Naudojam 3 metus, kol kas viskas laiko ir nieko neatsitiko.


o kokio atsparumo? 33 ar 32?
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2015 08 30, 14:47)
o kokio atsparumo? 33 ar 32?


Manau 32
Atsakyti
Sveiki,

turiu klausimą ne į laminatų, bet į grindų temą.

Daugiabučio laiptinės laiptai yra betonas, dažytas aliejiniais dažais. Dabar planuojame tuos laiptus perdažyti, bet kad laiptų aikštelės tragiškos - apdaužytos, aptrupėję unsure.gif kuo būtų galima pralyginti tas aikšteles, kad sluoksnis netrupėtų ir paskui jį būtų galima dažyti?..

Gal kokiu išlyginamuoju mišiniu?..
Atsakyti
SOS!!! Vaje, nejau šitaip susimoviau doh.gif . Gal kas pirkote grindis "Grindų gamoje"? kaip ten su pristatymu?
Išsirinkau grindis. Sakė pristatys per 2-3 savaites. Man kaip ir gerai. Jų panašiai ir reikės, nes dar kiti darbai eilėje. Sumokėjau avansą. Praėjo savaitė. Man remontai einasi greičiau, tai galvoju pažiūrėsiu kada ten tiksliai atveš tas grindis. skaitau sutartį ir savo akimis netikiu "pristatymas per 2 mėnesius"[B] Kaip aš taip užsikalbėdama nepastebėjau šito doh.gif Man už mėnesio jau baldai važiuot pradės, gyvent reikia eit. Po dviejų mėnesių visi meistrai išlakstys, neturėsiu kur gyvent, kur baldus sudėt ir pan.
Gal čia tik sutartyje toks apsidraudimas ir viskas tvarkoje atveža jie viską kaip savo po 2 savaičių. Kaip man žinot?? jei jų nebus, tai nafik tas avansas, staigiai perku kitur, nes nuostoliai ir problemos 10 kartų išaugs.
Suprantu, kad pati kalta, kad reikia skaityti labai atydžiai prieš sumokant. Bet gal viskas čia gerai???
Atsakyti