Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Asortea @ 2014 08 12, 09:34)
Tai va, nuomonės visai skiraisi apie čiužinius. Einu į čiužinių temą ieškoti atsakymo smile.gif

Mes neseniai isigijom lova ir ciuzini, tai isrinkau internete, atveze i namus. Emiau spyruoklini. Dukros iki siol apie 6 metai guli ant spyruokliniu, tai gerai atlaike, tik pavartau as juos kartais, nes dvipusiai yra. Na, bet ir nesokinejo, nes dviaukstej lovoj nera kaip biggrin.gif
Ziurejau, kad butu kuo kietesnis. Ne karve kainavo, tai jei bus poreikis, kai paaugs vaikas, pakeisim.

Labai originaliai ir graziai atrodo sienos lipdukas su pasaulio zemelapiu thumbup.gif Ir as tokio noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 08 11, 16:49)
Nuo avariju Ikea radau labai patogias ciuziniu apsaugas su gumom, kaip paklodes. Apacia neperslampama, virsus frotas.

Ar seniai pirkote? Kažkaip nerandu dabar tokių g.gif Kokių matmenų jūsiškės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 12 rugpjūčio 2014 - 16:52
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 08 12, 17:52)
Ar seniai pirkote? Kažkaip nerandu dabar tokių g.gif Kokių matmenų jūsiškės?

leliuko lovai buvau pirkusi neperšlampamų paklodžių, o dabar 160x80 cm čiužiniui sunkiai kažką už tinkamą kainą randu. O labai praverstų, nes nors ir labai retai, bet būna avaringų naktų.
Atsakyti
Gal galetumete pasidalinti kur uzsakinejate,kokios kainos, vaikams lovas?man reiks triju vnt.normalaus suaugusio dydziui,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 08 12, 16:52)
Ar seniai pirkote? Kažkaip nerandu dabar tokių g.gif Kokių matmenų jūsiškės?


Internete nerandu, bet gyvai tikrai buvo. Maniskes yra uzdetos ant 200*90 ciuziniu. Gyvai nuvaziavus gal daugiau rastumet, o is internete esanciu gal dar tokie variantai patiktu:
http://www.ikea.com/...ducts/70253126/

O del ciuziniu pasirinkimo - imti vaikams pacius kieciausius ciuzinius nelabai teisinga ir sazininga , tuo labiau, kai vaikai lengvi, tai ciuziniai kurie mums kieti, tai vaikams is viso akmuo, jie savo svoriu visai ju neispaudzia biggrin.gif as emiau standzius, bet, kad ir minkstumo kazkiek jaustusi, turi ciuzinys dubti peciu, klubu vietose kazkiek, formuotis pagal kuna, visai kaip ant lentos guleti nera gerai ir sveika. mirksiukas.gif

Va radau, pas mus tokie variantai:
http://www.ikea.com/...ducts/10281212/

http://www.ikea.com/...1212/#/80281218

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 12 rugpjūčio 2014 - 23:13
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 11, 16:03)
Visokiu yra ir vis atnaujina modelius.
Nueikit kur jais prekiauja, patars 4u.gif
Papildyta:

Tam yra skirtos dideles palutes, patiesiamos po paklode 4u.gif


nepadeda, nuspardo. o jei kišti po paklode, tai neįsivaizduoju kaip juos ten tvirtinti. aj tiesa čiužiniai mūsų nestandartiniai, tai bet kokį kitą būtų buvę be galo brangu gaminti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 08 13, 13:21)
nepadeda, nuspardo. o jei kišti po paklode, tai neįsivaizduoju kaip juos ten tvirtinti. aj tiesa čiužiniai mūsų nestandartiniai, tai bet kokį kitą būtų buvę be galo brangu gaminti wink.gif

aš tą paprastą palutę patiesdavau ant čiužinio ir dėdavau normalią paprastą paklodę, o kraštus užkišdavau po čiužiniu, arba jei su guma paklodė, tai dar patogiau.
Atsakyti
Kaip kazin siu sofu kokybe, noriu mergaitem sofu dvieju vienodu i kambary, bet riboja sofu ilgis, tinka tik iki 195 cm. Pasirikimas labai mazas. Visos eina 200 ir daugiau cm.
Sofa-lova
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 08 13, 13:38)
aš tą paprastą palutę patiesdavau ant čiužinio ir dėdavau normalią paprastą paklodę, o kraštus užkišdavau po čiužiniu, arba jei su guma paklodė, tai dar patogiau.


man vistiek nuspardo, o apsysioja ne tik paklodę. pagalvę, kaldrą smile.gif o tas poroloninis čiužinys, jis kažkaip nesugeria skysčių. aš ji nuvalau, apverčiu ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 08 13, 15:03)
man vistiek nuspardo, o apsysioja ne tik paklodę. pagalvę, kaldrą smile.gif o tas poroloninis čiužinys, jis kažkaip nesugeria skysčių. aš ji nuvalau, apverčiu ir tiek smile.gif

tada reikia neperšlampamas paklodes pirkti. bet žinoma kaldra, pagalvė nuo sysiuko nebus apsaugotos. o šiaip dažnai pasitaiko avarijų?
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 08 13, 15:16)
tada reikia neperšlampamas paklodes pirkti. bet žinoma kaldra, pagalvė nuo sysiuko nebus apsaugotos. o šiaip dažnai pasitaiko avarijų?


retai, bet pasitaiko. kai išvargsta, ar per daug skysčių vartoja iš vakaro. šianakt pvz tris kartus kėlėsi naktį ir prieš rytą įmigo ir nepajuto.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 08 13, 00:06)
o is internete esanciu gal dar tokie variantai patiktu:
http://www.ikea.com/...ducts/70253126/

Šie tai jau turi idealiai atitikti čiužinio matmenis mastau.gif (be to, kainos norėtųsi mažesnės, kai avarijų amžių jau beveik išaugom).
Atsakyti