Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Kur galima nupirkti Revitalash Vilniuje?
Atsakyti
Nebeperku jokiu chemiju. Geriausia priemone tiek blakstienom tiek antakiam lygiom dalim sumaisyt ricinos alieju, kokosu alieju ir vitamino e alieju, dar siek tie ilasinu avokado ir migdolu alieju. Ir pries miega pasitept blakstienas ir antakius.
Atsakyti
Visiškai sutinku smile.gif Vienu metu turėjau labai nusilpusias blakstienas. Spėju, dėl to, jog per ilgai naudojau vandeniui atsparų tušą. Kadangi nenorėjau naudoti serumų (teko skaityti, jog jie turi labai nekokias sudėtis), prieš eidama miegoti pasitepdavau ricinos aliejumu ir to visiškai pakako, jog blakstienos atsigautų.

Dar kas gali padėti, tai vitaminų B kompleksas - tiek blakstienų augimui, tiek apskritai plaukų, nagų ir ragų biggrin.gif

QUOTE(saamaantaa @ 2016 06 28, 17:31)
Nebeperku jokiu chemiju. Geriausia priemone tiek blakstienom tiek antakiam lygiom dalim sumaisyt ricinos alieju, kokosu alieju ir vitamino e alieju, dar siek tie ilasinu avokado ir migdolu alieju. Ir pries miega pasitept blakstienas ir antakius.

Atsakyti
Kai kada paprastas aliejus nepadeda, kai blakstienos yra ne isvargintos, o menkos is prigimties. As kosmetikos beveik nenaudoju, o vistiek tik "trys" blakstienoa auga biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai esu tikra, kad visi tie serumai, kurie veiksmingi, turi savo sudėtyje kaip veikliąją medžiagą prostaglandinus. Daugelis gamintojų ir neslepia.
Aš dabar glaukomą gydau, tai praktiškai visi vaistai nuo akispūdžio yra prostaglandinai. Blakstienos nuo tų vaistų auga kaip pasiutusios - ilgos ir tankios, per 3 sav taip ryškiai nuaugo, kad kosmetologė net klausė "kur tokio efekto paslaptis". Kur kur..vaistų buteliuke cool.gif
Bet sveikam žmogui reik būt atsargiam su veiksmingais serumais 4u.gif Tikrai geriau natūralūs aliejai nei sintetinis hormonas į akis, kuris išvis tiesiogiai gali paveikt akies sveikatą.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 07 01, 16:52)
Aš tai esu tikra, kad visi tie serumai, kurie veiksmingi, turi savo sudėtyje kaip veikliąją medžiagą prostaglandinus. Daugelis gamintojų ir neslepia.
Aš dabar glaukomą gydau, tai praktiškai visi vaistai nuo akispūdžio yra prostaglandinai. Blakstienos nuo tų vaistų auga kaip pasiutusios - ilgos ir tankios, per 3 sav taip ryškiai nuaugo, kad kosmetologė net klausė "kur tokio efekto paslaptis". Kur kur..vaistų buteliuke cool.gif 
Bet sveikam žmogui reik būt atsargiam su veiksmingais serumais 4u.gif Tikrai geriau natūralūs aliejai nei sintetinis hormonas į akis, kuris išvis tiesiogiai gali paveikt akies sveikatą.

O kokie kiti to vaisto poveikiai? As tai toki ir naudoju. Bet galvoju gal nepatrnka jo tiek daug, nes juk ne i aki tiesiai lasinama, o augino linija tepama. g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Neseniai atradau puikų receptą, nusprendžiau pasidalinti mirksiukas.gif Jau apie pusantros savaitės ant blakstienų tepu alyvuogių aliejų ax.gif Man labai padėjo smile.gif Blakstienos pailgėjo, tapo tamsesnės, tankesnės, daug stipresnės, labiau užsirietusios, Apatinės blakstienos anksčiau buvo plonos, beveik permatomos, slinkdavo, o dabar tapo juodos, ilgos ir stiprios bigsmile.gif Bendradarbiai pagalvojo, kad akis ėmiau dažytis biggrin.gif Rezultatas matėsi jau po pirmo patepimo. Tepu kiekvieną dieną, palaikau porą valandų ir nuvalau. Be to, man alyvuogės padėjo ir antakiams, dabar visada atrodo lyg padažyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Su ricinos aliejumi bandžiau stiprinti tai taip aplink akis isbėre kad baisu prisiminti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2016 06 05, 23:15)
Kur galima nupirkti Revitalash Vilniuje?



Ar radote kur pirkti? aš išbandžiau, jau 3 savaitės ir nebenaudoju blakstinų tušo biggrin.gif esu žiauriai patenkintas rezultatu ax.gif pirkau medikos.lt puslapyje ;) gyvose parduotuvėse niekur neradau verysad.gif
Atsakyti
O aš dar ir tušą pakeičiau į ekologišką, benecos. Tikrai blakstienos atsigavo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_miniote @ 2017 01 11, 20:09)
O aš dar ir tušą pakeičiau į ekologišką, benecos. Tikrai blakstienos atsigavo. smile.gif

O kokia jo sudetis? Reiktu gal pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, nenoriu uzvedineti naujos temos, bet ir sitos visos perskaityti neimanoma, gal zinote ka nors apie LVL blakstienu laminavima, kurio metu blakstienos prisotinamos ivairiomis augalines kilmes medziagomis, kurios skatina blakstienu augima, o ir pacios blakstienos ne tik parieciamos, bet ir atrodo sveikesnes? Gal kas daretes, ar zinote kas atlieka Klaipedoje?
Atsakyti