Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

Sveiki.Perskaiciau visa tema.
Norejau paklausti del dantu protezavomo darbais ar likote patenkinti savo dantimis tiltais priekiniu dantu.Man siuo metu daro cirkonio 3 priekinius dantys ir per matavima man jie pasirode tragiskai negrazus.dar liko vienas primatavimas.ir jeigu man netiks ar as galiu ju atsisakyt(dar uz dantys nemokejau bet jie nepygus) arba pareikalaut kad padarytu man patinkancius.O padare man didesnius kaip pas zuiki as gyvenime tokiu neturejau dantu.na biski paslifavo sutrumpino bet baisiausiai kad jie padaryti ant dantienu vienas dar neesu taip baisiai maciusi.o gyd vis man sako kad as priprasiu.bet man nepatinka vaizdas labai matosi kad protezuoti.siuo metu esu su laikinais kuriuos man padare pati gyd.tai jie man atrodo daug graziau.ka patartumet daryti.aciu
Atsakyti
QUOTE(Brike @ 2014 07 24, 09:07)
Sveiki.Perskaiciau visa tema.
Norejau paklausti del dantu protezavomo darbais ar likote patenkinti savo dantimis tiltais priekiniu dantu.Man siuo metu daro cirkonio 3 priekinius dantys ir per matavima man jie pasirode tragiskai negrazus.dar liko vienas primatavimas.ir jeigu man netiks ar as galiu ju atsisakyt(dar uz dantys nemokejau bet jie nepygus) arba pareikalaut kad padarytu man patinkancius.O padare man didesnius kaip pas zuiki as gyvenime tokiu neturejau dantu.na biski paslifavo sutrumpino bet baisiausiai kad jie padaryti ant dantienu vienas dar neesu taip baisiai maciusi.o gyd vis man sako kad as priprasiu.bet man nepatinka vaizdas labai matosi kad protezuoti.siuo metu esu su laikinais kuriuos man padare pati gyd.tai jie man atrodo daug graziau.ka patartumet daryti.aciu

tai ka cia parashete, ir pasakykit gydytojai mirksiukas.gif juk "kas pinigus moka, tas ir muzika uzsako" biggrin.gif 4u.gif kas ish to, kad susimokesite ir netiks/nepatiks....
Atsakyti
Paskaitau tokius atsiliepimus ir baisu pasidaro. Nežinočiau ką daryt Brike atveju. Nors gal kaip tik reikia ryztis ir pasakyti. Juk ne gydytojui teks tais dantimis kramtyti ir su jais gyventi. O kai dar eina kalba apie tokias sumas...
Man nusimato po kelių mėnesių tokie darbai -laukiu kol implantai prigis. Bet dabar jau neramu darosi. Nors pas mane ne priekiniai, o visi kruminiai, bet vis tiek lieka kažkokia mintis, kad gali labai nenatūraliai atrodyti.
Jau buvau pas tą gydytoją, pas kurį protezuosiu, tai jis sakė rekomenduoja man tik metalo keramiką, nes dantys 5-6, 5-6-7. Sako, kruminiams kur apkrova didžiausia geriausiai yra metalo keramika. Na dėl 6-7 dantų neabejoju. Bet va 5 dantys matosi kai paprastai kalbu, o ta kai juokiuosi tai iš vis... Vat ir graužia kirminukas viduje, kaip bus su vainikeliais....
Sakė, kad bus primatavimai, tai galėsiu įsitikinti, galės pakeisti ką reikės. Galvoju tik ar galėsiu taip iš kart pasakyti - ar viskas gerai. Juk tose vietose dantų neturiu kelis metus ir jau pripratusi, kad ten tuščia...
Bet savo gydytojo darbą jau galiu įvertinti - man jau estetiskai plombavo priekinius dantis. Nors praėjo dar tik pora mėnesių, bet kol kas rezultatu patenkinta. Spalva ir forma gerai parinko... Tfu tfu tfu... Tegu būna taip ir toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'automne: 25 liepos 2014 - 11:11
Tame ir esme kad daktare labai gera ir jau protezuoja man ne pirmus dantys.ir dantys nam visus sutvarke .bet vat priekiniai man nepatiko.pries tai pas mane nebuvo tuscia buvo metalo keramika bet ji buvo man per tamsi ir as norejau geresniu dantu cirkonio bemetalika bet gavosi kadsitie dar stambesni ir ilgesni o virsuje uzeina ant dantienu ir pvz dantys viens sukitu nelygus.ir jau pataisyt neiseitu reikia is naujo imti antspauda ir daryt is naujo.manau kad ji blogai paeme antspauda nes mane pykina kai kisa anstpauda visa burna iki gerkles vemt norisi o reikia sedeti ramei.Ir kaip man jai pasakyti kad as noriu lygiu graziu dantu kad neislystu kur nereikia.Kalbejau su ja grazei bet ji sake kad ploninti ju jau negalima nes ir taip ploni.db bus dar vienas primatavimas
Atsakyti
QUOTE(Brike @ 2014 07 25, 12:02)
Ir kaip man jai pasakyti kad as noriu lygiu graziu dantu kad neislystu kur nereikia.Kalbejau su ja grazei bet ji sake kad ploninti ju jau negalima nes ir taip ploni.db bus dar vienas primatavimas

tai taip ir pasakykit, kad norite, kad imtu nauja antspauda ir darytu ish naujo... juk jums gyvent su tais dantim reikes.... 4u.gif
Atsakyti
Uzsirasiau ir as lapkricioje pabaigoje estetiniam plombavimui.plombuos 10 virsutiniu dantu, tikiuosi grazios sypsenos. labai labai tikiuosi, kad pagaliau galesiu placiai sypsotis blush2.gif vienas dantis 600lt kainuos, tai manau, kaip vilniuj visai normalu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2014 11 06, 22:27)
Uzsirasiau ir as lapkricioje pabaigoje estetiniam plombavimui.plombuos 10 virsutiniu dantu, tikiuosi grazios sypsenos. labai labai tikiuosi, kad pagaliau galesiu placiai sypsotis  blush2.gif  vienas dantis 600lt kainuos, tai manau, kaip vilniuj visai normalu  rolleyes.gif


Kurioje klinikoje Vilniuje?
Lauksim atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnoosia @ 2014 11 07, 11:26)
Kurioje klinikoje Vilniuje?
Lauksim atsiliepimų smile.gif


Klinika "Archidentas", pas odontologe Valentina. Per konsultacija padare toki kaip ale primatavima, kaip mazdaug dantys atrodys, tai rezultatas tikiuosi tikrai bus geras, butinai aprasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lukro*: 07 lapkričio 2014 - 19:51
Mergino, ar kas daretes estetini protezavima Cerec Vivadens klinikoje?
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2014 11 19, 11:53)
Mergino, ar kas daretes estetini protezavima Cerec Vivadens klinikoje?

Vivadens klinikoje dariausi Su Cerec pas gydytoja Roberta Baranska pries du metus esu labai patenkinta jo atliktu darbu dantys atrodo super, buvau pasitikrinti beje jis cia jau nebedirba patikrino kita gydytoja dziaudesi kolegos gerai atliktu darbu.

QUOTE(Annia @ 2012 11 05, 20:44)
Ką  manote apie dantų laminates ?

Is savo patirties galiu atsakyti atrodo nepalyginamai geriau nei estetinis plombavimas atrodo kaip naturalūs dantys, niekas neatskirs . Padare per viena diena su Cerecu visai neslifavo danties pavirsiaus, nedejo jokiu atspaudu tik palygino danties pavirsiu be jokio nuskausminimo ir pagamino ta pacia diena.
Atsakyti
Nu va as jau po estetinio smile.gif esu begalo patenkinta Stankuvienes Valentinos darbu, ji tikrai padare stebukla su mano burna biggrin.gif galiu tikrai rekomenduoti,kad nori estetinio plombavimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2014 12 06, 20:29)
Nu va as jau po estetinio  smile.gif esu begalo patenkinta Stankuvienes Valentinos darbu, ji tikrai padare stebukla su mano burna  biggrin.gif  galiu tikrai rekomenduoti,kad nori estetinio plombavimo  4u.gif



o gal nuotrauka pasidalinsit? blush2.gif aš jau pusę metų laukiu eilėje pas Breivienę...dar reikės specialiai į Kauną važinėt, jau kartais mintys kyla gal pas ką nors Vilniuje darytis...
Atsakyti