Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(waidoshele @ 2012 11 21, 11:02)
kaip bebutu gaila, tai yra legalu  doh.gif

o kodel gaila? Tai paties zmogaus pasirinkimas, o vien jau tai gerai, kad moteris turi teise pasirinkti (pvz. as nenoreciau gimdyti prievartos vaisiaus). Niekas nevercia aborta darytis. O jei LT kada uzdraus, moterys visad ras kas nelegaliai darys, o tai jau rizika tuomet didele. Ar vaziuos i ta valstybe, kur galima pasidaryti legaliai. Siuo metu i LT is Lenkijos moterys atvaziuoja "susitvarkyti", nes ten abortai uzdrausti.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 10:31)
Lietuvoje abortas legalu, kurioj valstybej jos ji daresi???
Ir net kelios drauges??? As nei vienos asmeniskai nepazistu, bent niekas tuo nesigiria  g.gif



tai daro lietuvoje gydytojai doh.gif pati netikėjau kol nepasakė, man tai žiauru. o paklausus kodėl nedarė narkozės, sakė kad ten yra irašai kažkokie ir panašiai,

o kada daro su narkoze tai žinau tik tiek kad jeigu tai nesivistatis neštumas g.gif

[
QUOTE(ikiuke @ 2012 11 21, 10:56)
Ar aš ką nors praleidau? Nuo kada abortas Lietuvoje yra legalus????  blink.gif Išvalymas tuo atveju, kai kūdykis nustoja vystyti tai taip, legalu, nes moteris gali nukraujuoti ir pan., bet ABORTAS savo noru daromas LEGALUS ????  doh.gif aš matyt visai atsilikusi šiuo klausimu, atsiprašau  g.gif


tai va šita ir aš esu girdėju, o gaila tai kad viskas daroma legaliai nes aš esu prieš tokius dalykus blush2.gif nes kai prisimenu kaip sunku buvo man savo vaikučius nešioti, o kitos lengva ranka tai nutraukia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 12:06)
O tai kada buvo uzdraustas  biggrin.gif visad legalus buvo ir yra. Del ateities, tai dar matyt bus. Net nezinot, kad abortai Lietuvoj legalus ir pasakas sekat.
tai jau tikrai  drinks_cheers.gif

Oi, aš gi nesekiau pasakų ax.gif aš tik paklausiau, nes visada maniau, kad savo noru eina darytis tik "po blatu" blush2.gif aš juk nedariau, ir mano pažįstamos nedarė blush2.gif man tik darė abraziją dėl žuvusio vaisiaus gimdoje, o tai skirtinga indikacija. Jau nesupykit už klausimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikiuke: 21 lapkričio 2012 - 11:14
QUOTE(waidoshele @ 2012 11 21, 12:06)
jusu medicininiai israsai nieko neraso apie nuskausminima iki 6 savaiciu, nuo 6 sav parasyta  dažniausiai atliekama naudojant bendrinį nuskausminimą, tai nereiskia kad visada. narkozes isvis nera.

Iki 6 savaiciu ir nereikia. Skausmas nedidesnis, nei dedant spirale "mirena".
O kaip jus manot, ka slepia zodis "nuskausminimas"? biggrin.gif Galiu pasakyti, kad su nuskausminimu ir gimdos abrazija daro, ir anginos operacija, ir kolonoskopija, ir net negyvo audinio(pvz. pirsto-tevui dare) amputacija mirksiukas.gif
Narkozes duoda tik tais atvejais, kai operacija trunka kelias valandas.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 21, 13:18)
Iki 6 savaiciu ir nereikia. Skausmas nedidesnis, nei dedant spirale "mirena".
O kaip jus manot, ka slepia zodis "nuskausminimas"? biggrin.gif Galiu pasakyti, kad su nuskausminimu ir gimdos abrazija daro, ir anginos operacija, ir kolonoskopija, ir net negyvo audinio(pvz. pirsto-tevui dare) amputacija mirksiukas.gif
Narkozes duoda tik tais atvejais, kai operacija trunka kelias valandas.

taip, as puikiai tai zinau. Ir dar gimdant nuskausminima duoda jei nori, ir danties operacija darant. bet mano atveju tie nuskausminimai negaliu sakyt kad labai padejo. bet kitom gal padeda...
Atsakyti
QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 11:11)
paklausus kodėl nedarė narkozės, sakė kad ten yra irašai kažkokie ir panašiai,

ir ka tie irasai blogo padarytu?? Abortas LT yra legalus dalykas, tai kuo tie irasai blogi? Gi ne kiekvienam po nosim savo ligos istorija reikia kist. Na, nebent gydytoja atliko aborta sau pasiimdama pinigus, tai todel nenorejo nieko niekur irasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 11:11)

tai va šita ir aš esu girdėju, o gaila tai kad viskas daroma legaliai nes aš esu prieš tokius dalykus  blush2.gif  nes kai prisimenu kaip sunku buvo man savo vaikučius nešioti, o kitos lengva ranka tai nutraukia  verysad.gif

Glumina toks mastymas.O ką,jei darytų nelegaliai ir būtų visos įmanomos komplikacijos-jums ką,nuo to būtų geriau...
Atsakyti
QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 11:11)
o gaila tai kad viskas daroma legaliai nes aš esu prieš tokius dalykus 

tai jus ir nesidarykit, o kitos moterys turi pasirinkimo teise.
Atsakyti
Parašysiu ir aš niku, kuriuo čia nerašinėju. dėl privatumo.
Atrodo, kad kai kurios čia iš akmens amžiaus atėjusios. Taigi, dariausi aš išvalymą prieš 6 gal metus. Susiradau internete privačią gydytoją ir nuvažiavau. Kadangi ji dirba dar ir gimdymo namuose tai viskas vyko ten. Žodžiu, galiu patvirtint, kad narkozę man darė. Pilną. Ir net neklausė niekas noriu ar ne, taigi, kaip suprantu narkozė tokiu atveju yra norma. Jokių pagiežingų gydytojų žvilgsnių ar juo labiau elgesio taip pat nepastebėjau. Viskas oficialiai ir etiškai. PO to, skaudėjo, pakilo temp., bet taip ir turėjo būt.
Nelegaliai daro tik nepilnametėm be tėvų sutikimo, bet tokiu atveju, kažin ar ten paauglę drąskytų pririštą. Taigi, neišpūskit burbulo.
Apie jokias čia emocijas aš čia nekalbėsiu. Pasakysiu tik tiek, kad nesijaučiu nei žmogžude nei dar kokia kitokia... nors šiaip esu jautrus žmogus (ne kaip kažkas čia sakė, kad tik beširdės vos ne gali taip pasielgt), bet tai buvo tvirtas mano sprendimas, paremtas daugiau protu nei emocijom.
p.s. buvo iki 6 sav.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2012 11 21, 12:24)
taip, as puikiai tai zinau.  Ir dar gimdant nuskausminima duoda jei nori, ir danties operacija darant. bet mano atveju tie nuskausminimai negaliu sakyt kad labai padejo. bet kitom gal padeda...

Na cia jau priklauso nuo zmogaus ir gydytojo, kuris renkasi, kokius nuskausminamuosius vartoti, juk ju-devynios galybes.
http://www.vaistai.l...rpalas-n10.html
http://www.pasveik.l...as-sanitas/9796 (pvz., sitie nuskauminamieji buvo naudoti mano sunui salinti plastakos dydzio apgama. Sunus buvo pilnoj samonej, stebejo, kaip lazeriu pjausto jo kuna)
http://www.pasveik.l...tal-sandoz/7964
Ir taip toliau, ir taip toliau, tingiu deti nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(juoda.orchidėja @ 2012 11 21, 11:32)

nesmerkiu. Aciu, kad papasakojot. Bent vienas realus komentaras, o ne draugiu sukurtos siaubo pasakeles.
Atsakyti
QUOTE(juoda.orchidėja @ 2012 11 21, 11:32)
Parašysiu ir aš niku, kuriuo čia nerašinėju. dėl privatumo.
Atrodo, kad kai kurios čia iš akmens amžiaus atėjusios. Taigi, dariausi aš išvalymą prieš 6 gal metus. Susiradau internete privačią gydytoją ir nuvažiavau. Kadangi ji dirba dar ir gimdymo namuose tai viskas vyko ten. Žodžiu, galiu patvirtint, kad narkozę man darė. Pilną. Ir net neklausė niekas noriu ar ne, taigi, kaip suprantu narkozė tokiu atveju yra norma. Jokių pagiežingų gydytojų žvilgsnių ar juo labiau elgesio taip pat nepastebėjau. Viskas oficialiai ir etiškai. PO to, skaudėjo, pakilo temp., bet taip ir turėjo būt.
Nelegaliai daro tik nepilnametėm be tėvų sutikimo, bet tokiu atveju, kažin ar ten paauglę drąskytų pririštą. Taigi, neišpūskit burbulo.
Apie jokias čia emocijas aš čia nekalbėsiu. Pasakysiu tik tiek, kad nesijaučiu nei žmogžude nei dar kokia kitokia... nors šiaip esu jautrus žmogus (ne kaip kažkas čia sakė, kad tik beširdės vos ne gali taip pasielgt), bet tai buvo tvirtas mano sprendimas, paremtas daugiau protu nei emocijom.
p.s. buvo iki 6 sav.

nemanau Jus esant jautriu žmogumi. Jūsų racionalumas bet kada gali užmušti jautrumą. Gera savybė, labai naudinga. Neprapulsite gyvenime , manyčiau...jei nesusidarys situacija, kurioje nebeišliksite racionali. labai jums linkiu nugyventi be tokios situacijos.

P.S. Tą patį- žodis žodin tegia apie identišką istoriją man artimas žmogus. Aš gerai žinau, kad tai tik fasonas, deja trūkinėjantis vienatvės akimirkomis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 21 lapkričio 2012 - 12:11