Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

Sveikos mielosios. Labai atsiprasau jei kokia panasi tema buvo, tiesiog niekur neradau blush2.gif , tai teko uzvesti nauja.
Isirengineju svetaine. Nusipirkau minkstus svetaines baldus lb tamsiai rudus. Tai nusprendziau, kad sienos bus svelniai gelsvos, nors tokios spalvos ir nemegstu, o kilimas sviesiai rusvas, tiesiog, kad butu sviesu. Veliau nusipirkau sv ruda su juoda sekcija. Uzuolaidas su staltiese derinau taip pat prie visko, jos tokios kaip auksines. Rudos spalvos ir nemegstu, bet tiesiog gavosi taip, kad lb patiko baldai. Db reikia dazyti sienas ir pirkti kilima. Man taip viskas ruda,geltona, kad baisu doh.gif , noriu kazko isaukiancio, visiskai kitokio, tik niekaip nesumastau ko. Galvoju, gal deretu sviesiai zalios i salotinuma sienos ir tamsiai zalias kilimas, o gal ka su raudona spalva paeksperimentuoti g.gif , jau neisnesa galva. Kambarys ganetinai tamsus, reikia kazko sviesaus. Patarkit brangiosios mamytes, kokias spalvas pasirinkti. thumbup.gif Dekoju is anksto. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2008 01 29, 14:40)
Sveikos mielosios. Labai atsiprasau jei kokia panasi tema buvo, tiesiog niekur neradau blush2.gif , tai teko uzvesti nauja.
Isirengineju svetaine. Nusipirkau minkstus svetaines baldus lb tamsiai rudus. Tai nusprendziau, kad sienos bus svelniai gelsvos, nors tokios spalvos ir nemegstu, o kilimas sviesiai rusvas, tiesiog, kad butu sviesu. Veliau nusipirkau sv ruda su juoda sekcija. Uzuolaidas su staltiese derinau taip pat prie visko, jos tokios kaip auksines. Rudos spalvos ir nemegstu, bet tiesiog gavosi taip, kad lb patiko baldai. Db reikia dazyti sienas ir pirkti kilima. Man taip viskas ruda,geltona, kad baisu  doh.gif , noriu kazko isaukiancio, visiskai kitokio, tik niekaip nesumastau ko. Galvoju, gal deretu sviesiai zalios i salotinuma sienos ir tamsiai zalias kilimas, o gal ka su raudona spalva paeksperimentuoti g.gif , jau neisnesa galva. Kambarys ganetinai tamsus, reikia kazko sviesaus. Patarkit brangiosios mamytes, kokias spalvas pasirinkti. thumbup.gif Dekoju is anksto. bigsmile.gif



Sveika smile.gif perskaiciau tavo prasyma padet ir siuo klausymu turiu savo nuomuone.
Siuo metu irenginejam virtuve ir pasirinkom toki pat spalvyna, taciau atrodo niuriai vien tik tamsiai ruda ir kremine. Sienos dazytos ir tapetuotos sviesiai kremine spalva, baldu fasadas tamsiai rudas su raudonmedzio atspalviu - dureles kremines. plyteles kombinuotos sviesiai kremine bei tamsiai ruda spalva. Man niuru. Tad nusprendziau paivairinti aplinka kedziu pamusalais (jas perdarinejau pati, gavosi minksta dalis languota su zaliu,bordiniu, kreminiu ir melsvu atspalviu). Dar galvoju reiketu linksmesniu - ryskesniu uzuolaidu bei prie viso sito derinti ryskiu spalvu interjero detales (sviestuvai, remeliai nuotraukoms bei paveiksliukams ir t.t.) na galvoju zaist su detaliu spalvynu. Jei mano sumanymas sukele tau tam tikru ideju tai labai dziugu. Sekmes irenginejant svetaine.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na ryskias interjero detales gal ir galiu panaudoti, bet daugiau per daug nieko. g.gif Svetaines kvadratura nera didele, baldai ir tik minkstas komplektas, sekcija ir staliukas. Db pagrindine problema sienu spalva doh.gif , manau gal rinksiuosi zalsva sviesiai, veliau kazka paeksperimentuosiu su margom uzuolaidom, kad atsikratyciau tos rudos spalvos. Man isties truksta cia zalios spalvos. Gal net mėlynos, bet man ji cia nedera.
Atsakyti
mano baldai irgi tamsiai rudi "transformeriai", bet visa kambari stengiausi padaryti sviesu : ir sienas ir grindis. O pagyvino sita reikala raudonos siuvinetos pagalves (uzsakytos prie baldu), zalias kaip pavasario zole kilimuks ir geliu kampas, tipo mini oranzerija smile.gif
Atsakyti
ar prie rudos tinka tik tai kas turi ruda atspalivi ir tai is ko galima padaryti ruda???? nu nebukim tokie konservatyvus ir bailus spalvu atzvilgiu...prie rudos puokiai tiks gelsva, net salotine siektiek, taippat raudona, geltona, morkvine...na paeksperimentuok biskuti, blogiau nebus, o jei jau darai viska vioeno atspalvio tai tada nors pagalveliu ar staltieseliu parink zaismingesniu
pasiskaiciau ir pamaciau kad ir pati sakai kad prasosi kazko zalsvo ar rausvo. as tavo vietoj kilima toki i salotine, zalsva spalva pirkciau, galbut idomios fakturos , kad ir su kirminukais toki...o sienas tai galima ne viena spalva daryt, pvz jei visos sienos pas tave gelsvos tai viena padaruk morkvine arba tokia saulelydzio spalvos ir ten koki zalia paveiksla arba nuotrauka tamsiai rudais remais...
svarbiausiai nebijok
Atsakyti
Jei norisi kontrasto ir pagyvinimo su tamsiai ruda grazu purpurine - pink ar elektrik - turkio spalvos. Atsiranda tuomet siek tiek egzotikos. Gaila neturiu pavyzdelio, bet kiek maciau tai labai patiko.thumbup.gif Nors kiekvienas turi savo skoni. O jei mazas kambarys spalvu misraines tikrai nereikia daryti. wink.gif
Atsakyti
Pas mus virtuvėje rudi baldai, o sienos šviesiai žalsvos. Iš pradžių maniau, kad žalia spalva ne visai į temą, bet kai išsitapetavome, atrodo thumbup.gif Džiaugiuosi, kad ir sienos ne su kokiu rusvu atspalviu. O raudona nemanau, kad labai pagyvins rudą spalvą, nebent ta ruda labai tamsi, o raudona ryški g.gif Aišku, dėl skonio nesiginčijama 4u.gif
Atsakyti
mūsu baldai irgi labai tamsiai rudos spalvos, taip vadinama venge
labai gražiai atrodo tamsiai bordo ir dramblio kaulo, tinka ir persikinė

o prabangiai dera auksinė
Atsakyti
Mūsų viena siena tamsiai ruda, kitos gelsvai persikinės . Tai kai rinkomės gobeleną sofai labai ilgai svarstėm ir neapsirikom. Dabar labai džiagiamės, kad derinom tamsiai rudą su tamsiai salotine gobelena, tiesa ten dar šviesiai rudų gėlių ornamentas yra. Kol kas buvo baltos užuolaidos, bet dabar planuoju pasisiūti kitas tamsiai chaki spalvos užuolaidas. Beje baldai mūsų irgi tamsiai rudi, bet planuojam renovuoti ir turėtų atsirasti buko spalvos, kadangi durys yra buko.

Dar man labai gražiai dera tamsiai ruda su ryškia sodria dangaus mėlyna. Apskritai man su ruda gražiai atrodo ir šalta ryški tamsiai rožinė, bet labai jau paksiška ir gal kiek mergaitiška. Taigi prieinu išvados, kad prie rudos vis gi reikia šaltų ir ryškių spalvų. bigsmile.gif
Atsakyti
man graziai atrodo rudos derinys su zalia, dramblio kaulo, sidabrine spalvomis
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2008 03 12, 17:30)
mūsu baldai irgi labai tamsiai rudos spalvos, taip vadinama venge
labai gražiai atrodo tamsiai bordo ir dramblio kaulo, tinka ir persikinė

o prabangiai dera auksinė


Sveikutės,
man gražus toks natūralus pajūryje dažnas spalvų derinys: tamsiai mėlyna, šviesiai mėlyna (vos vos, lyg skaidri), smėlio (sauso - beveik balkšva, o šlapio - tamsesnė), tamsiai ruda ir aišku balta, kaip bangų keteros ar žuvėdros smile.gif
Tai įsivaizduočiau svetainę taip: šviesiai melsvos sienos, grindys tamselesnio smėlio spalvos, kilimėlis gali būti arba melsvas, kaip sienos, arba šviesiai smėlinis. Ant tamsiai rudos sofos dėciau baltas pagalvėles su rusvais ir tamsiai mėlynais raštais. Staliukas ir baldai būtų gražūs arba balti arba smėliniai. Užuolaidos baltos. Manau, toks kambarys būtų jaukus, šviesus, šiek tiek country stliaus, o tamsi sofa būtų akcentas. smile.gif
Atsakyti
siulau pabandyti oranzine, bet ne agresyvia, o tokia minksta, bei tikrai tiks melyni akcentai 4u.gif
Atsakyti