Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 19, 16:44)

sita foto dar karta patvirtina mano nuomone, kad ruda su zalia tiesiog tobulai dera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 07 21, 09:42)
sita foto dar karta patvirtina mano nuomone, kad ruda su zalia tiesiog tobulai dera smile.gif

drinks_cheers.gif ir as taip sakau
Atsakyti
Gal ne i tema blush2.gif :bet viskas kaip gamtoje: ruda zeme, zalia zolyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 07 22, 21:07)
Gal ne i tema blush2.gif :bet viskas kaip gamtoje: ruda zeme, zalia zolyte mirksiukas.gif

turbut todel ir traukia tokios zemiskos spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2008 01 29, 14:40)
Sveikos mielosios. Labai atsiprasau jei kokia panasi tema buvo, tiesiog niekur neradau blush2.gif , tai teko uzvesti nauja.
Isirengineju svetaine. Nusipirkau minkstus svetaines baldus lb tamsiai rudus. Tai nusprendziau, kad sienos bus svelniai gelsvos, nors tokios spalvos ir nemegstu, o kilimas sviesiai rusvas, tiesiog, kad butu sviesu. Veliau nusipirkau sv ruda su juoda sekcija. Uzuolaidas su staltiese derinau taip pat prie visko, jos tokios kaip auksines. Rudos spalvos ir nemegstu, bet tiesiog gavosi taip, kad lb patiko baldai. Db reikia dazyti sienas ir pirkti kilima. Man taip viskas ruda,geltona, kad baisu  doh.gif , noriu kazko isaukiancio, visiskai kitokio, tik niekaip nesumastau ko. Galvoju, gal deretu sviesiai zalios i salotinuma sienos ir tamsiai zalias kilimas, o gal ka su raudona spalva paeksperimentuoti g.gif , jau neisnesa galva. Kambarys ganetinai tamsus, reikia kazko sviesaus. Patarkit brangiosios mamytes, kokias spalvas pasirinkti. thumbup.gif Dekoju is anksto. bigsmile.gif

pas mus namuose labai panašus spalvų derinys, tik neturim užuolaidų, vietoj jų- romanetės baltos spalvos su didelių gėlių raštais.Taip gyvenom 2 metus viskas labai patiko, bet vieną dieną užsimaniau kambarį pagyvinti.Tai išsirinkau bordo spalvą, tokią tamsesnę. Nusipirkau paveikslų su bordo spalva, bambukines bordavas servetėles, žvakių įvairių dydžių, vazoną, krepšį pintą irgi bordavą.Viską išdėliojau ir labai super atrodo.Dar galvoju gal reiktų pagalvėlę kokią vieną kitą nusipirkti. Labai gerai viskas gavosi, jokių pakeitimų nepadariau, o kambarys pasikeitė vizualiai.Kai ši spalva pabos tada labai paprastai pakeisiu į kitą.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2008 07 23, 12:03)
pas mus namuose labai panašus spalvų derinys, tik neturim užuolaidų, vietoj jų- romanetės baltos spalvos su didelių gėlių raštais.Taip gyvenom 2 metus viskas labai patiko, bet vieną dieną užsimaniau kambarį pagyvinti.Tai išsirinkau bordo spalvą, tokią tamsesnę. Nusipirkau paveikslų su bordo spalva, bambukines bordavas servetėles, žvakių įvairių dydžių, vazoną, krepšį pintą irgi bordavą.Viską išdėliojau ir labai super atrodo.Dar galvoju gal reiktų pagalvėlę kokią vieną kitą nusipirkti. Labai gerai viskas gavosi, jokių pakeitimų nepadariau, o kambarys pasikeitė vizualiai.Kai ši spalva pabos tada labai paprastai pakeisiu į kitą.

Nu taip graziai ir "skaniai" aprasei savo "pasikeitusi" kambari, kad be foto "numirt" galima mirksiukas.gif
Eh, ne viena as foto laukciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 24 liepos 2008 - 00:50
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 07 23, 23:50)
Nu taip graziai ir "skaniai" aprasei savo "pasikeitusi" kambari, kad be foto "numirt" galima mirksiukas.gif
Eh, ne viena as foto laukciau mirksiukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif joo, as norejau ta pati parasyt, bet kazkaip neisdrysau biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif dera mėlyna, žalia, dramblio kaulo, na ir aišku rusvi tonai.
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2008 01 29, 14:40)
Sveikos mielosios. Labai atsiprasau jei kokia panasi tema buvo, tiesiog niekur neradau blush2.gif , tai teko uzvesti nauja.
Isirengineju svetaine. Nusipirkau minkstus svetaines baldus lb tamsiai rudus. Tai nusprendziau, kad sienos bus svelniai gelsvos, nors tokios spalvos ir nemegstu, o kilimas sviesiai rusvas, tiesiog, kad butu sviesu. Veliau nusipirkau sv ruda su juoda sekcija. Uzuolaidas su staltiese derinau taip pat prie visko, jos tokios kaip auksines. Rudos spalvos ir nemegstu, bet tiesiog gavosi taip, kad lb patiko baldai. Db reikia dazyti sienas ir pirkti kilima. Man taip viskas ruda,geltona, kad baisu  doh.gif , noriu kazko isaukiancio, visiskai kitokio, tik niekaip nesumastau ko. Galvoju, gal deretu sviesiai zalios i salotinuma sienos ir tamsiai zalias kilimas, o gal ka su raudona spalva paeksperimentuoti g.gif , jau neisnesa galva. Kambarys ganetinai tamsus, reikia kazko sviesaus. Patarkit brangiosios mamytes, kokias spalvas pasirinkti. thumbup.gif Dekoju is anksto. bigsmile.gif


su tamsia ruda, ypac medzio tinka balta, kremine sviesi, zalia samanu gesinta, oranzine intensyvi, galima protingai panaudoti juoda, solidziai atrodo (tik nepadaugint) bordo ir violetine (tik nenublukint...).

siaip derinamos ne tik spalvos, bet ir teksturos, rastai - visus juos reikia suderint. turiu pavyzdziu kai spalvas suderino o viso kito - nea. ir gavos marmuro rasto plyteles, tokios spalvos dryzuoti tapetai ir kad nebutu per mazai dar isudijo dueto tamsiosios spalvos baldus su metalo rankenelem doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 19, 18:44)



thumbup.gif
nu biskiuka pakoreaguociau, ale cia matyt tokia nuotaika lunatikiska dabar smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefer @ 2008 01 29, 14:40)
Sveikos mielosios. Labai atsiprasau jei kokia panasi tema buvo, tiesiog niekur neradau blush2.gif , tai teko uzvesti nauja.
Isirengineju svetaine. Nusipirkau minkstus svetaines baldus lb tamsiai rudus. Tai nusprendziau, kad sienos bus svelniai gelsvos, nors tokios spalvos ir nemegstu, o kilimas sviesiai rusvas, tiesiog, kad butu sviesu. Veliau nusipirkau sv ruda su juoda sekcija. Uzuolaidas su staltiese derinau taip pat prie visko, jos tokios kaip auksines. Rudos spalvos ir nemegstu, bet tiesiog gavosi taip, kad lb patiko baldai. Db reikia dazyti sienas ir pirkti kilima. Man taip viskas ruda,geltona, kad baisu  doh.gif , noriu kazko isaukiancio, visiskai kitokio, tik niekaip nesumastau ko. Galvoju, gal deretu sviesiai zalios i salotinuma sienos ir tamsiai zalias kilimas, o gal ka su raudona spalva paeksperimentuoti g.gif , jau neisnesa galva. Kambarys ganetinai tamsus, reikia kazko sviesaus. Patarkit brangiosios mamytes, kokias spalvas pasirinkti. thumbup.gif Dekoju is anksto. bigsmile.gif


na, kiek teko pirkti baldus, tai is katalogo visada buvo galimybe pasirinkti pageidaujama gobelena. gal tai buvo davno i nipravda, bet ir straipsni zurnale esu skaiciusi, kad taip ir dabar vyksta...
Atsakyti
nagi tesiam toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
na taip as turejau omeny su tais paciais tapetais, taip pasidariusi mano mama ir viena pazistama, man tikrai graziai atrodo, gaila bet foto neturiu, bet jei labai reiktu bandyciau nufotografuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesela: 28 rugpjūčio 2008 - 14:40
Papildyta:
QUOTE(vesela @ 2008 08 28, 16:38)
nagi tesiam toliau  4u.gif  4u.gif  4u.gif
na taip as turejau omeny su tais paciais tapetais, taip pasidariusi mano mama ir viena pazistama, man tikrai graziai atrodo, gaila bet foto neturiu, bet jei labai reiktu bandyciau nufotografuoti  4u.gif


tokios kombinacijos nesu macius, labai idomu butu foto bigsmile.gif

persikeliu i nauja tema su savo klausimeliu:
nusprendziau miegamaji tapetuoti. isigyjau dramblio kaulo spalvos tapetus, rastas tai linijos einancios vertikaliai, truputi iskilusios. patarkit ar visa kambari vienodais tapetais isklijuoti, ar nusipirkti dar su rastu tapetu paivairinimui, ir paklijuoti pvz prie lovos. ir kokie tiktu tapetai prie dramblio kaulo spalvos? tokius su faraonais ir piramidem maciau, bet nzn ar tiktu. butu malonu daugiau isgirsti patarimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cognac: 28 rugpjūčio 2008 - 17:24