Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(cognac @ 2008 08 28, 18:22)
kokie tiktu tapetai prie dramblio kaulo spalvos?

Man patiktų kokie nors bordiniai raštai g.gif - jie dera prie visų gelsvų atspalvių ax.gif
Atsakyti
na kazkaip neina nufotografuoti viso kambario, isejo tik kampa kai susikerta vertikalios ir horizontalios linijos 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 08 29, 13:12)
na kazkaip neina nufotografuoti viso kambario, isejo tik kampa kai susikerta vertikalios ir horizontalios linijos  4u.gif
user posted image


kaip idomiai ir graziai atrodo, manau kad is mano turimu tapetu tokio vaizdo nebus, nes cia su juodom linijom, o pas mane vienspalviai. bordo spalva man patiktu, noreciau bordo geliu dramblio kaulo spalvos fone, bet nerandu pirkti.
Atsakyti
agente009 , gal gali isduot paslapti kur konkreciai pirkot tuos dazus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrucka @ 2008 08 29, 23:41)
agente009 , gal gali isduot paslapti kur konkreciai pirkot tuos dazus?  blush2.gif

Ar manęs klausei? Nesekiau temos, netyčia pamačiau, nežinau, apie kuriuos dažus klausi. Jei skubiai reikia, geriau parašyk į AŽ, greičiau pamatysiu. Beje, mūsų DULUX manęs dažai kol kas nenuvylė - meistrai šiek tiek apmaknojo sienas, tai puikiai nusivalė su drėgnu skudurėliu, neliko plėmų ir niekas nepradėjo blizgėt.
Atsakyti
Reikia patarimo, gal kas padės 4u.gif
Mūsų miegamojo grindys į pilkumą, šviesios balintos, baldai bus balinto ąžuolo spalvos su tamsiais apvadais, ir niekaip nesimąstau kokia spalva dažyti sianas?
nesinori šaltų atspalvių g.gif
Atsakyti
siek tiek spalvu
bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 15, 20:16)
siek tiek spalvu
bigsmile.gif

user posted image


Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Nemanu, kad mūsų platumoje reikėtų bijoti spalvų. Aišku, skonio reikalas, bet tos baltos arba , kaip siūlo, mano akim , išprotėję dizaineriai pilkos arba maišytos su pilkom, taigi į neviltį gali įvaryti. Jau ir taip mažai saulės turim, tuoj ir niūruma prasidės, tai pvz pilkuma namie gali depresija įvaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 15, 11:16)
siek tiek spalvu
bigsmile.gif

user posted image


Ta gelsva spalva labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 15, 20:16)
siek tiek spalvu
bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image


Super bigsmile.gif wub.gif čia mano būsimo buto spalvos, miegamasis bus salotinis, o svetainė šviesiom sienom su tamsiai rudais baldais ir salotiniais akcentais mirksiukas.gif
Atsakyti
Del spalvu, tai as savo kambari ryzausi sviesiai ruzavai dazyti ir neapsirikau smile.gif, nes geltona spalva man jau nusibodus, salione pas mus sviesiai geltonai isdazyta,o oranzine spalva taip pat yra vienas kambarys, zalia man ne prie sirdies.
Norejau kazkokios siltos spalvos nes kambarys i siaure, tai dabar visada sviesu ten smile.gif
spalva panasi kaip sioje nuotraukoje tik sviesesne

http://www.halcyonin...e-room-bed2.jpg
Atsakyti