Įkraunama...
Įkraunama...

Buto langai

Ieškant buto susidūriau su problema, dažniausiai tinkančio buto langai į mano nenorimas puses (šiaurę arba šiaurės rytus).
Kaip manote, ar labai svarbu langų pusės gyvenant ar tiesiog priprantama prie bet kurios pusės g.gif

man atrodo kad negalėčiau gyventi be saulės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 30, 19:23)
Ieškant buto susidūriau su problema, dažniausiai tinkančio buto langai į mano nenorimas puses (šiaurę arba šiaurės rytus).
Kaip manote, ar labai svarbu langų pusės gyvenant ar tiesiog priprantama prie bet kurios pusės  g.gif

man atrodo kad negalėčiau gyventi be saulės  blush2.gif


Man, asmeniškai, irgi yra labai svarbu į kurią pusę langai. Pas mus visi langai - pietų pusėj. Taip, smagu, daug saulės, nuolat šviesu, bet net žiemą būdavo tvanku, karšta, nenoriu net pagalvot kas bus vasara, nes gyvenam dar tik nuo rudens.
Anksčiau gyvenau kambary, kurio pusė buvo - pietryčių. Mano nuomone, tai smagiausia, nes ryte būna šviesu, bet tai nevargina visą dieną. Pietvakarių pusė irgi visai gera - yra saulė, bet ne itin daug. Šiaurinei pusei sakau - ne 4u.gif
Atsakyti
gal atsilieps gyvenančių ir nesaulėtose pusėse - būtų įdomu išgirsti jų nuomones ax.gif

aš tai tik už saulę, bet kad nėra to ko norim doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Seniau gyvenau kambaryje, kuris buvo i vakarus ir pirmame aukste, saules budavo tik vakare, na, ir nelabai kazkaip, taip ir nepripatau, vis tiek norejosi sviesos...
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 03 30, 19:29)
Anksčiau gyvenau kambary, kurio pusė buvo - pietryčių. Mano nuomone, tai smagiausia, nes ryte būna šviesu, bet tai nevargina visą dieną.

drinks_cheers.gif Gyvenu pietrytiniam bute - tikrai smagu thumbup.gif

Siūlyčiau rinktis butą su ne daugiau kaip vienu "tamsiu" kambariu, nes bus nejauku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2010 03 30, 19:58)
Seniau gyvenau kambaryje, kuris buvo i vakarus ir pirmame aukste, saules budavo tik vakare, na, ir nelabai kazkaip, taip ir nepripatau, vis tiek norejosi sviesos...


o as galvoju vakarai jau gerai g.gif vistiek turetu sviesti nuo pietu iki vakaro, gal uzstodavo kas jei 1 aukstas
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2010 03 30, 20:02)

Siūlyčiau rinktis butą su ne daugiau kaip vienu "tamsiu" kambariu, nes bus nejauku unsure.gif


turejom nebloga pasiulyma su vienu langu i pietrycius, o kiti trys i siaures rytus, tai kazkaip ir nepirkom g.gif va kad atvirsciai butu buve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 30, 20:05)
gal uzstodavo kas

Kaip tik nuo to ir pradėčiau, t.y. ar neužstoja jokie pastatai, ar langai ne į uždarą vidinį kiemą, ar nėra suplanuotų statybų, galinčių pakenti šviesos patekimui į butą, o tik po to žiūrėčiau, kuriuo paros metu galėčiau saule džiaugtis ax.gif

Vieni draugai gyvena bute, kurio virtuvės langas 'išeina' į bendrą koridorių (todėl buvo priversti dėti apsaugines žaliuzes, kurios visuomet yra nuleistos); miegamojo langas labai nedidukas ir kartu su salono langu 'išeina' į vidinį kiemą; o dar butas antrame aukšte. Tad dienos šviesos pas juos, galima sakyt, niekada nebūna. Juokaudama (o kartu ir su užuojauta) sakau jiems, kad gyvena jie kaip kurmiai... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 30 kovo 2010 - 21:11
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 30, 19:23)
Ieškant buto susidūriau su problema, dažniausiai tinkančio buto langai į mano nenorimas puses (šiaurę arba šiaurės rytus).
Kaip manote, ar labai svarbu langų pusės gyvenant ar tiesiog priprantama prie bet kurios pusės  g.gif

man atrodo kad negalėčiau gyventi be saulės  blush2.gif



O mes gyvenome bute kurio visi langai buvo į pietus. Dar iki šiol vasaras prisimenu kaip košmarą. Kai lauke +30 o kambaryje dar karščiau. Negelbėjo nei žaliuzės..tik pastatomas ventiliatorius..dieną naktį... Nepripratau. Tik pavasarį gerai- saulutė prišyldydavo butą tiek, kad galėdavom autonominį išjungti. Sutaupydavom kažkiek.
Su tėveliais gyvenau bute , kur langai buvo ir į pietus ir į šiaurę. Tai pats geriausias variantas man buvo. Šiaurinėje pusėje buvo virtuve ir miegamasis- visada vėsu,bet suprantama saulės šie kambariai niekada nematydavo, o pietinėje- svetainė:saulė sutiekdavo jaukumo.
Bestudijuojant 4 metus gyvenome kambaryje, kur langas į rytus. Ryte saulutė žadindavo (na tik ne žiemą), o vakare maloniai vėsu, tuo tarpu kambarių į vakarus kaimynės vakarais skųsdavosi dėl prikaiitnto kambario...
Nei viename gyventame būste priešais langus nebuvo aukštų pastatų, sienų ar kt. "užstojimų"
Tiek iš mano patirties. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 31 kovo 2010 - 09:59
QUOTE(dije @ 2010 03 31, 11:58)
O mes gyvenome bute kurio visi langai buvo į pietus. Dar iki šiol vasaras prisimenu kaip košmarą. Kai lauke +30 o kambaryje dar karščiau. Negelbėjo nei žaliuzės..tik pastatomas ventiliatorius..dieną naktį... Nepripratau. Tik pavasarį gerai- saulutė prišyldydavo butą tiek, kad galėdavom autonominį išjungti. Sutaupydavom kažkiek.
Su tėveliais gyvenau bute , kur langai buvo ir į pietus ir į šiaurę. Tai pats geriausias variantas man buvo. Šiaurinėje pusėje buvo virtuve ir miegamasis- visada vėsu,bet suprantama saulės šie kambariai niekada nematydavo, o pietinėje- svetainė:saulė sutiekdavo jaukumo.
Bestudijuojant 4 metus gyvenome kambaryje, kur langas į rytus. Ryte saulutė žadindavo (na tik ne žiemą), o vakare maloniai vėsu, tuo tarpu kambarių į vakarus kaimynės vakarais skųsdavosi dėl prikaiitnto kambario...
Nei viename gyventame būste priešais langus nebuvo aukštų pastatų, sienų ar kt. "užstojimų"
Tiek iš mano patirties.  4u.gif

gyvename bute kur langų nėra tik į rytus ir tikrai labiausiai mėgstama mūsų šeimos vieta ten kur langai i pietus ,na dar į vakarus gal nieko ,bet šiaurinėje pusėje atrodo visada ir niūru ir tamsu ,žodžiu, šalta mirksiukas.gif ir nors interjero spalvos šviesios ,bet vistiek norisi daugiau saulės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 03 31, 11:12)
gyvename bute kur langų nėra tik į rytus ir tikrai labiausiai mėgstama mūsų šeimos vieta ten kur langai i pietus ,na dar į vakarus  gal nieko ,bet šiaurinėje pusėje atrodo visada ir niūru ir tamsu ,žodžiu, šalta mirksiukas.gif ir nors interjero spalvos šviesios ,bet vistiek norisi daugiau saulės smile.gif



Matote- tame ir skirtumas- kad mūsų viso turėto buto VISI langai buvo į peitus. VISI. Ir neatidarysi kažkur kitame kambaryje lango, kad prapūstų skersvėjukas..nebent duris į laiptinę... Kaip pradėdavo vasarą nuo 11 šviesti taip - kol saulutė nusisuka...negalėdavau su naujagimiu net vasarų bute leisti, vykdavome pas senelius.
Atsakyti
Na galiu tik iš savo patirties pasakyt - gyvenam bute kur langai į ŠR, PR, PV, tai negaliu atsidžiaugt - užtenka ir saulės, ir pavėsio ir nėra vyraujančių vėjų. Esam gyvenę vien tik pietinėj ir vien tik vakarinėj pusėj - vasarą ne kas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 03 31, 11:26)
Matote- tame ir skirtumas- kad mūsų viso turėto buto VISI langai buvo į peitus. VISI. Ir neatidarysi kažkur kitame kambaryje lango, kad prapūstų skersvėjukas..nebent duris į laiptinę... Kaip pradėdavo vasarą nuo 11 šviesti taip - kol saulutė nusisuka...negalėdavau su naujagimiu net vasarų bute leisti, vykdavome  pas senelius.


bet jei karsta vasaromis, galima gera kondicionieriu isistaisyti ax.gif o jau siaurineje puseje niekas negelbetu g.gif
manau vistiek geriau rinktis butu karsti nei sviesos trukuma g.gif
Papildyta:
QUOTE(picea @ 2010 03 31, 11:48)
Na galiu tik iš savo patirties pasakyt - gyvenam bute kur langai į ŠR, PR, PV, tai negaliu atsidžiaugt - užtenka ir saulės, ir pavėsio ir nėra vyraujančių vėjų. Esam gyvenę vien tik pietinėj ir vien tik vakarinėj pusėj - vasarą ne kas.  unsure.gif


na toks variantas ir man tinkamas atrodo 4u.gif tik kur ji rasti doh.gif
Atsakyti