Įkraunama...
Įkraunama...

Buto langai

Žiemą norėtųsi, kad visi langai būtų pietinėje ar rytų pusėje. smile.gif Saulės mažoka, bet vasarą, labai tinka, kai langai į rytus ir į vakarus. O į šiaurę neįsivaizduoju. Saulės juk niekada nebūna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 30, 18:23)
Ieškant buto susidūriau su problema, dažniausiai tinkančio buto langai į mano nenorimas puses (šiaurę arba šiaurės rytus).
Kaip manote, ar labai svarbu langų pusės gyvenant ar tiesiog priprantama prie bet kurios pusės  g.gif

man atrodo kad negalėčiau gyventi be saulės  blush2.gif

labai svarbu, kad buto langai atitiktų žmogaus poreikį. be saulės ir aš gyventi negalėčiau, tačiau yra žmonių, kurie pietinėje pusėje išprotėtų...
aš, saulės mylėtoja, esu laikinai nuomojusis butą su langais į šiaurinę ir rytinę pusę, tai tą laikotarpį pamenu kaip žiaurią depresiją... grįžti iš gražaus auksinio rudenėjančio Viliaus namo, įeini į šaltą, tamsų, niūrų butą ir apima slogi nuotaiką. lauke dar saulė, o tu vos ne šviesą turi jungti.
mano atsakymas - ne, nepriprastumėte prie šiaurės, jei saulė jums svarbi 4u.gif
Atsakyti
bet dauguma namu siaure/pietus arba rytai/vakarai
kuris tokiu atveju variantas kazin geresnis g.gif

is pietu labai gerai bet va siaure....
rytai vakarai - diena nebus saules g.gif
butu tobula pietus - vakarai biggrin.gif
Atsakyti
Teko nemazai butu nuomuotis ir tai ziurejau, kad langai i pietus butu. Man iskart salta kitokiam bute, ir truksta sviesos, o kaip zinia sviesa teigiamai veikia biggrin.gif

Kelis menesius gyvenom pas uosvius, langai i rytus, vakarus ir siaure unsure.gif labai nesmagus butas schmoll.gif

Dabar gyvenam bute su 2 kambariu langais i pietus, vieno i rytus ir virtuve i siaure. Svajoniu butas galiu sakyt thumbup.gif gal cia pripratimas, nes tame bute ir uzaugau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 31, 11:51)
bet jei karsta vasaromis, galima gera kondicionieriu isistaisyti  ax.gif  o jau siaurineje puseje niekas negelbetu  g.gif
manau vistiek geriau rinktis butu karsti nei sviesos trukuma  g.gif
Papildyta:
na toks variantas ir man tinkamas atrodo  4u.gif  tik kur ji rasti  doh.gif


Tai galima daug ką..galima ir tą nepatinkantį butą tiesiog parduoti... biggrin.gif
Kondicionierius turi vieną bėdą- slogos nuo jo puola. Mano ofise buvo- tai nafik, kaip kažkas sako...neišlipdavau iš slogų, keistų kosulių. O dar kur elektros išlaidos...Nesiruošėm visą gyvenimą tame bute gyventi, tad neinvestavom į kondicionierius, gelbėjo pastatomas ventiliatorius.. Bet, sakau, vasaras tai keikdavau, dar butas buvo 3 aukšte (iš trijų) nuo čerdako prikaitina- buvo šiltnamis kanapėms auginti o ne butas...
Jei riekėtų rinktis tarp butų :kurio VISI langai tik į pietus ir kito langai tik į šiaurę- galbūt rinkčiausi pietinį, visgi..bet geriau žinoma nei toks nei toks.
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 31, 15:26)
bet dauguma namu siaure/pietus arba rytai/vakarai
kuris tokiu atveju variantas kazin geresnis  g.gif


Rinkčiausi rytai/vakarai. Šiaurė/pietūs - sunkus variantas: vienoj pusėj karšta, kitoj vėsu 4u.gif Vasarą gerai turėti vėsesnį kambarį, be rudenį - žiemą - liūdna toj pusėj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 03 31, 18:20)
Rinkčiausi rytai/vakarai. Šiaurė/pietūs - sunkus variantas: vienoj pusėj karšta, kitoj vėsu  4u.gif Vasarą gerai turėti vėsesnį kambarį, be rudenį - žiemą - liūdna toj pusėj  unsure.gif


Pritariu - geriau tada rytai - vakarai. Bet rytuose - virtuvė ir miegamas geriau, kad būtų.
Atsakyti
man-l.svarbu į kurią pusę langai. Kai pirkom butą, į tai didelį dėmesį kreipiau. negalėčiau gyvent, jei nebūtų nei vieno lango į pietus. Virtuvė gali būt ir į šiaurę
Atsakyti
niekados daugiau nesirinkciau buto su langais i siaure mirksiukas.gif kazkada teko gyventi, tai man blogiausias variantas, saules niekada nesimate, ziema salta, tamsu, niuru...brr
jei rinktis, tai geriausiai man patinka vakarai arba pietus, nes rytais mane saule truputi erzina.
Atsakyti
Kai rinkomes buta, tai svarbiausia buvo, kad nebutu langai i siaure...Isigijom su langais i rytus. Gal ir nepats geriausias variantas, bet man geriau nei visi i siaure ar i pietus smile.gif Dabartiniame bute, kuriame gyvenu, daugelis langu i vakarus, o priesais nera jokiu pastatu, tad vasara ziauriai buna karsta, saulute kai atsisuka po pietu, tai iki pat vakaro tiek prikaitina buta, kad buna sunku miegot. Bet uztai grazus saulelydis smile.gif Geriausia, kai langai ne i viena puse, bet turim, ka turim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katex: 20 balandžio 2010 - 21:35
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 30, 16:37)
gal atsilieps gyvenančių ir nesaulėtose pusėse - būtų įdomu išgirsti jų nuomones  ax.gif

aš tai tik už saulę, bet kad nėra to ko norim  doh.gif  verysad.gif


Oi, čia priklauso dar kiek šiaip šviesos bute..
Mes anksčiau gyvenom bute kur pagrindinis kambarys ir virtuvė į pietvakarius, o miegamasis į šiaurę..Butas viršutiniam aukšte, tai žiemą būdavo labai liuks, bet jau vasara doh.gif
Saulė atsisukdavo jau nuo 14 valandos, tai apie 17-18, kai grįžti iš darbo, tiesiog neįmanoma būdavo kažką pvz. gamintis-karšta žiauriai, tik žiūrėdavai kaip pabėgt greičiau iš namų-pakol atvės biggrin.gif Šiaip labai jaukus butas buvo, bet vat per karščius nepatogumai..

Dabar gyvenam tokiam nestandartiniam variante-šiaip pagrindiniai langai yra į šiaurės vakarus, bet..Butas mansardinis-yra stoglangiai..Visada labai šviesu, bet praktiškai nėra tiesioginio saulės kepinimo..Vasarą gana anksti saulė atsisuka per stogalngius, bet spinduliai žaidžia kažkur palubėj..Net niūriausiom žiemos dienom, kai lyja ir dargana, pas mus vis tiek dieną šviesu ir jauku-tiesiog dideli langai ir stoglangiai, šviesios sienos daro savo..
O miegamasis į rytus-tai vasarą šiek tiek nervina-nepadeda jokios žaliuzės, kita vertus-anksčiau atsikeli, diena ilgesnė biggrin.gif
Atsakyti
Labukas.Turiu didele problemele.,gyvename pirmame aukste o virs musu isikurusi seima is pakistano zodziu neimanoma gyventi "joja" grindimis diena nakti unsure.gif truko kantrybe paleidau muzika bet gi neklausisi tos muzikos visa diena kadangi turiu vaika tai ir negaliu istisai leist tos muzikos unsure.gif , kartais trypia iki 1nakties verysad.gif ,bandziau kalbetis nesileidzia i kalbas , kiekviena diena pas juos ateina kazkokie sveciai tai tada nebegaliu net susikalbeti savo kambay nuo triuksmo. blink.gif blink.gif
Nezinau ka daryti blink.gif ,juk jei policijai paskambinsi jie tikrai nieko nepades nes kaip irodysi kas vyksta?
ar imanoma kai ka padaryti?
Gyvenu UK tai nezinau ar ka galima padaryti verysad.gif
Atsakyti