Įkraunama...
Įkraunama...

Buto langai

pas mus 3 langai i siaure
1 pietus
noretusi, kad butu 2 i siaure (miegamasis, virtuve)
o kiti 2 i pietus ax.gif

o bute ner tamsu ir niuru
svarbiausia, kad ziema gerai sildytu 4u.gif

ir dar svarbu vaizdas pro langa
ir buto vieta


na nebuna idealiu butu mirksiukas.gif tiesiog delioji prioritetus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 31, 14:26)
butu tobula pietus - vakarai  biggrin.gif


Kaip tik tokiame bute ir gyvenu. Virtuvė, svetainė pietų pusėj, vaikų ir tėvų - vakaruose. Esu labai patenkinta, nes kai rinkomės butą, būtent tokio varianto ir ieškojom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spragtuke @ 2010 04 10, 20:01)
niekados daugiau nesirinkciau buto su langais i siaure mirksiukas.gif kazkada teko gyventi, tai man blogiausias variantas, saules niekada nesimate, ziema salta, tamsu, niuru...brr
jei rinktis, tai geriausiai man patinka vakarai arba pietus, nes rytais mane saule truputi erzina.


mes tokiam gyvename - vaiku ir salionas i pietus, o virtuve ir miegamasis i siaure unsure.gif dabar, kai jau pragyvenom 12 metu galiu teigti kad kita karta toki nesirinkciau schmoll.gif nebent ziema labai gerai sildomas namas, o dabar siaurineje puseje salta, langai dar plastikiniai tai ir langai rasoja, ir pelesis isiveise......vienu zodziu tokio tikrai nerekomenduociau schmoll.gif
Atsakyti
Užaugau bute, kuriuo VISI langai į pietų pusę, karšta buvo, tačiau dabar to karščio pasiilgau. Gyvename rytai-vakarai - nieko gero, saulės trukumas (matyt užprogramuota). Ruošiamės parduoti ir pirkti varianta VISI į pietūs, na vienas mažiukas į vakarų p. galėtų būti ax.gif
Atsakyti
Gyvenam bute , kur VISI langai yra pietu pusej ir negaliu atsidziaugt, jokiu pelesiu ar dregmes nera thumbup.gif As kai megstu siluma, tai geriau ir but negali. O nuo vasaros karsciu gelbeja diena uzdaryti visi langai ir kur yra uzleisti roletai, o nuo vakaro iki ryto atdarom visus langus. biggrin.gif per nakti atvesta kambariai, o diena silumos neisileidziam mirksiukas.gif
Atsakyti
13 metu gyvenom su lagais i siaure, vienu- salionu (cialankemes retokai)- i pietus, ir viskas buvo gerai. Dabar langai pietus vakarai- vyras baigia isprotet nuo sviesos ir karscio doh.gif , o as kaifuoju thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų svetainė šiaurinėje pusėje, rinkomės šviesius sienų dažus, šviesius baldus, tai viskas gerai. Tik va, gėlių tai nepavyksta apgauti biggrin.gif
Atsakyti
As visalaik gyvenau ir augau Pietu puseje smile.gif Mano kambarys, salionas ir virtuve buvo pietuose, o tevu vakaruose ir dar su balkonu smile.gif gerai tevam vasara saltas kambarys, o vakare silta smile.gif ir balkone gera vakarais smile.gif kava ir saulelydis smile.gif
Beje turim namuka langai yra visose pusese, tik patalpos skiriasi smile.gif Pietuose gera, Rytus uzstoja medziai smile.gif O kambarys esantis siaurinej pusej - sale, labai nurius, aisku renkames ten tik vakarais ar per sventes, tad tai neturi skirtumo, bet tai pats salciausias kambarys.
Beje, butinai ziurekit, kad bent vienas kambarys gautu saules sviesos, kad uzmustu mikrobu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 30, 18:23)
Ieškant buto susidūriau su problema, dažniausiai tinkančio buto langai į mano nenorimas puses (šiaurę arba šiaurės rytus).
Kaip manote, ar labai svarbu langų pusės gyvenant ar tiesiog priprantama prie bet kurios pusės  g.gif

man atrodo kad negalėčiau gyventi be saulės  blush2.gif

beabejo svarbu, man taip pat saulės šviesa būtina. Idealus variantas-virtuvė rytuose, miegamasis vakaruose bigsmile.gif
nemanau, kad priprantama, šiaurinė pusė man buvo ir bus total košmar doh.gif
Atsakyti
Aš gyvenau visą vaikystę-jaunystę pietų pusėje. Mane įkalbėjo pirkti butą rytai-vakarai, niekas saulės neužstoja. Bet ........ na nepripratau ir viskas per 8 metus. Kai pietų pusėje saulė jau vasario mėn, vakaruose jos dar nei kvapo. Tad dabar nusipirkome visi langai į pietų vėl ........ skirtumas didžiulis.
Atsakyti
nu as kai kraustausi daznai ir visur buna skirtingas langu isdestymas tai pastebiu tuos sukimusis langu greitai ypach vasara kai karsciaic didziausi neina isbuti
Atsakyti
Aš niekad neatkreipiau dėmesio į kurią pusę langai, tik dabar( kai jau nusipirkau) susimąsčiau, kad tik vienas kambarys į pietryčius, o virtuve/svetainė ir mūsų miegamasis į šiaurės vakarus. Žiauriai bijau, kad bus labai šalta ir tamsu doh.gif verysad.gif
Atsakyti