Įkraunama...
Įkraunama...

Buto langai

QUOTE(Seida @ 2015 03 26, 21:05)
Aš niekad neatkreipiau dėmesio į kurią pusę langai, tik dabar( kai jau nusipirkau) susimąsčiau, kad tik vienas kambarys į pietryčius, o virtuve/svetainė ir mūsų miegamasis į šiaurės vakarus. Žiauriai bijau, kad bus labai šalta ir tamsu  doh.gif  verysad.gif

As tokiam bute uzaugau, geresnio varianto ir neisivaizduociau. Saule matai abiejuose kambariuose, ir svarbiausia, kad vasara saulute per daug neprikaitina. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Welenus @ 2015 03 27, 23:07)
As tokiam bute uzaugau, geresnio varianto ir neisivaizduociau. Saule matai abiejuose kambariuose, ir svarbiausia, kad vasara saulute per daug neprikaitina.  thumbup.gif



bet tai ar nesalta? tik vienas kambarys i pietrycius.
p.s. butas pirmame aukste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seida: 28 kovo 2015 - 09:07
QUOTE(Seida @ 2015 03 28, 09:06)
bet tai ar nesalta? tik vienas kambarys i pietrycius.
p.s. butas pirmame aukste.


Jei pirmam aukšte, tai labai priklauso nuo to kas už lango. Mano mamos antram ir priešais kitas namas stovi, tai saulės tie kambariai niekad nemato, nes tas namas užstoja, Šalta nėra, bet amžinai tamsu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 03 28, 10:16)
Jei pirmam aukšte, tai labai priklauso nuo to kas už lango. Mano mamos antram ir priešais kitas namas stovi, tai saulės tie kambariai niekad nemato, nes tas namas užstoja, Šalta nėra, bet amžinai tamsu sad.gif



namu arti nera tiek is vienos tiek is kitos puses, tik pora medeliu, po to gatvele ir garzu siena. Vakare apziurinejome, tamsu, tai net i galva nesove, kad gali buti tamsokas butas. gerai kad interjero sveisiu spalvu visada norejau, gal "padengs" saules trukuma.
Atsakyti
geriausiai i abi puses pietus ir rytus. Gyvenom turejom tik pietu langus, buvo labai karsta vasara, bet rinkciaus karsti geriau nei salti, dabar gyvenam saule beveik neateina-fui dregme,amzinai salta,sustirus nuo salcio, sildaus elektriniu radiatorium, tamsu kambary, vaikas nuolat serga. Zodziu tik uz saule
Atsakyti

Ar galite pasidalinti mintimis ir patartimi gyvenant name prie gatves (4 eismo juostos)? Visi langai ne į vidinį kiemą, bet į gatvę. Žalios vejos yra tik kokie 4-5 metrai, keli medeliai; 4 auštas ax.gif Triukšmas, dulkės? Kokie dar minusai ar/ir pliusai? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2015 03 29, 10:01)
Ar galite pasidalinti mintimis ir patartimi gyvenant name prie gatves (4 eismo juostos)? Visi langai ne į vidinį kiemą, bet į gatvę. Žalios vejos yra tik kokie 4-5 metrai, keli medeliai; 4 auštas  ax.gif Triukšmas, dulkės? Kokie dar minusai ar/ir pliusai?  4u.gif


Jau čia nuo pomėgių priklauso biggrin.gif kai buvau maža, namas buvo prie gatvės, tai prieš uzmigdama naktį klausydavausi pravažiuojančių mašinų. Tada buvo įdomu, bet dabar taip nenoreciau. Teko gyventi kitur prie judrios gatvės, kur viena pusė buto į kiemą ir į pietus, o kita - į šiaurę ir į judria gatvę. Tai ta šiaurinė buto pusė buvo tik kaip sandėlis. Tuo tarpu pažįstama gyveno kitame name prie tos pačios gatvės, tai jai kaip tik labiau patiko šiaurinė pusė - nes ten veiksmo daugiau bigsmile.gif triukšmo problemą sprendžia geri langai (pakol uždaryti), dėl dulkių perka ozonatorius... Jeigu į triukšminga gatvę yra salonas, tai nieko tokio - ten visa laika ir taip bus triukšminga, nesigirdes triukšmo iš gatvės. Bet jeigu miegamajame vasarą naktį nebus galima net lango naktį prasidaryti schmoll.gif vaikai + judri gatve irgi skamba ne kaip... Skalbiniai + nestiklintas balkonas vėlgi nelabai... Na bet gal vieta ar kaina labai gera... reiktų įvertinti visus pliusus ir minusus tokio namo...
Atsakyti
Mes kol kas gyvename nuomojamame bute, 11aukstas, pietryciu puse, apacioje viena judriausiu Vilniaus gatviu. Butas labai sviesus, siltas, saltuoju periodu mesinu nelabai ir girdisi nes langai buna uzdaryti.
Vasara nakciai langus uzdarome, nes apie 4-5 prasideda eismas, todel negaliu miegoti del triuksmo sad.gif bet kadangi vasara trunka vos pora menesiu tai galima ir pakenteti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seida: 29 kovo 2015 - 10:02
QUOTE(Ajerų duona @ 2015 03 29, 10:01)
Ar galite pasidalinti mintimis ir patartimi gyvenant name prie gatves (4 eismo juostos)? Visi langai ne į vidinį kiemą, bet į gatvę. Žalios vejos yra tik kokie 4-5 metrai, keli medeliai; 4 auštas  ax.gif Triukšmas, dulkės? Kokie dar minusai ar/ir pliusai?  4u.gif


toki pasirinkima galetu "pateisinti" tik LABAI gera vieta (nors del gatves ji jau kaip ir praranda si statusa). Is patirties sakant NIEKADA neatidarysite langu, ne tik del triuksmo, bet ir del smarves, judejimas apstoja tik 1-4 nakties. Geles balkone irgi neauga (nebent pradedant nuo kokio 4 auksto). Namas pastoviai apdulkejes, langus plauti reikia kas 3 menesius. Gerai, kad nors 1 kambarys i kiema, kitaip gyvenimas neimanomas. 4u.gif Apie pliusus kalbeti net neverta, ju nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVT: 29 kovo 2015 - 17:31
QUOTE(Seida @ 2015 03 26, 22:05)
Aš niekad neatkreipiau dėmesio į kurią pusę langai, tik dabar( kai jau nusipirkau) susimąsčiau, kad tik vienas kambarys į pietryčius, o virtuve/svetainė ir mūsų miegamasis į šiaurės vakarus. Žiauriai bijau, kad bus labai šalta ir tamsu  doh.gif  verysad.gif


Pas mane ta pati situacija, tik vieno kambario langas į pietryčius, o virtuvė ir svetainė į šiaurės vakarus, bet ir tos vakarų saulės nelabai gaunam. Taip pat neapsižiūrėjom ir nepirkčiau tokio varianto daugiau, man reikia daug saulės ir šviesos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 03 31, 21:32)
Pas mane ta pati situacija, tik vieno kambario langas į pietryčius, o virtuvė ir svetainė į šiaurės vakarus, bet ir tos vakarų saulės nelabai gaunam. Taip pat neapsižiūrėjom ir nepirkčiau tokio varianto daugiau, man reikia daug saulės ir šviesos smile.gif



o kaip vasara? gal pastatai seseli meta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seida: 01 balandžio 2015 - 18:55
QUOTE(Seida @ 2015 04 01, 19:26)
o kaip vasara? gal pastatai seseli meta?


Ne, nuo pastatų jokio šešėlio nėra, nes jie per toli. Mini parkelis po langais, bet mes 3 aukšte ir medžiai irgi per toli, kad kristų šešėlis. Su ta puse kur saulė šviečia, tai viskas gerai, balkone nuo ryto iki vakaro saulėta kol apsisuka, kambaryje iki kokios 15val dar gaunam saulės, bet kitoje pusėje doh.gif kitiems pliusas, kad yra vėsus kambarys, bet man šiluma kaulų nelaužo ir niūru.
Kas dėl šilumos, tai visame bute, nepaisant pasaulio krypčių, gana šilta. Žiemą apie 23 laipsniai. Namas senos statybos, nerenovuotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 01 balandžio 2015 - 22:48