Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Sveikos, mamytes, matau, kad sunkus ear as ire gut vaiku Kamari. Oi, kiek as Vargas. Man norejosi kokybes, o ha sunku rasti. Plokstes nenorejau, kad ir kokia gera durra, bet bijojau, kad nelaikys. Nenorejau reklamuoti, news neutrino Tokyo timely, bet pabandysiu foto imest. Del sienu daughter avaricious, bet man paramo siltos gelsvos salvos. Romanetes, paveikslas, zemelapis, lovatiese, savo Dave 👑👑👑
Atsakyti
QUOTE(Ingee @ 2015 03 28, 22:01)
Sveikos, mamytes, matau, kad sunkus ear as ire gut vaiku Kamari. Oi, kiek as Vargas. Man norejosi kokybes, o ha sunku rasti. Plokstes nenorejau, kad ir kokia gera durra, bet bijojau, kad nelaikys. Nenorejau reklamuoti, news neutrino Tokyo timely, bet pabandysiu foto imest. Del sienu daughter avaricious, bet man paramo siltos gelsvos salvos. Romanetes,  paveikslas, zemelapis, lovatiese, savo Dave 👑👑👑


o gal dabar galima lietuviskai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingee @ 2015 03 29, 00:01)
Sveikos, mamytes, matau, kad sunkus ear as ire gut vaiku Kamari. Oi, kiek as Vargas. Man norejosi kokybes, o ha sunku rasti. Plokstes nenorejau, kad ir kokia gera durra, bet bijojau, kad nelaikys. Nenorejau reklamuoti, news neutrino Tokyo timely, bet pabandysiu foto imest. Del sienu daughter avaricious, bet man paramo siltos gelsvos salvos. Romanetes,  paveikslas, zemelapis, lovatiese, savo Dave 👑👑👑



QUOTE(DykumosSniegas @ 2015 03 29, 00:06)
o gal dabar galima lietuviskai? biggrin.gif

As irgi mazai ka supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingee @ 2015 03 28, 23:01)
Sveikos, mamytes, matau, kad sunkus ear as ire gut vaiku Kamari. Oi, kiek as Vargas. Man norejosi kokybes, o ha sunku rasti. Plokstes nenorejau, kad ir kokia gera durra, bet bijojau, kad nelaikys. Nenorejau reklamuoti, news neutrino Tokyo timely, bet pabandysiu foto imest. Del sienu daughter avaricious, bet man paramo siltos gelsvos salvos. Romanetes,  paveikslas, zemelapis, lovatiese, savo Dave 👑👑👑

Labiausiai patiko "ear as ire gut vaiku Kamari" ir kad plokstes durra lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas esate susidurusios su vaikiskomis lovomis Rico? Kaip kokybe?

http://lovos-vaikams...a-rico-1-18580/
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2015 03 29, 01:54)
Labiausiai patiko "ear as ire gut vaiku Kamari" ir kad plokstes durra  lotuliukas.gif

smile.gif))))))) cia speju zodziu ,, nuspejimas,, neisjungtas. As irgi karta parasiau mamai zinute ,,tokia,, kalba. Rasiau ir neskaiciau ka rasau. Nusiunciau. ji irgi pamane kad uzseniete smile.gif)))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 30 kovo 2015 - 12:11
QUOTE(TrioSSS @ 2015 03 29, 08:07)
Sveikos, gal kas esate susidurusios su vaikiskomis lovomis Rico? Kaip kokybe?

http://lovos-vaikams...a-rico-1-18580/



Yra simpatisku loyciu. 4u.gif Tik idomu kaip ju kokybe, tvirtumas?
Atsakyti
Sveikos mamytes, ieškau patarimu, idėjų, minčių... aišku kuo daugiau žiūriu tuo labiau pradedu painiotis. Gal jūs ką patarsit. Žadam daryti vaikams kambarį. Turiu dvi mergaites vienai dvylika metų kitai trys metukai. Vyresnioji jau reiškia savo paaugliškus norus, bet man norisi kad ir mažajai būtu jauku ir vaikiška. Kaip išspręsti šią problema? Ir dar niekaip neapsisprendžiu dėl lovų. Ar apsimoka pirkti dviaukštę lovą? vaikų kambarys dvylikos kvadratų, nesinorisi apkrauti jo. Kaip reiktų susiprojektuoti baldus, kad ir vienai ir kitai būtų smagu? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ingee @ 2015 03 28, 23:01)
Sveikos, mamytes, matau, kad sunkus ear as ire gut vaiku Kamari. Oi, kiek as Vargas. Man norejosi kokybes, o ha sunku rasti. Plokstes nenorejau, kad ir kokia gera durra, bet bijojau, kad nelaikys. Nenorejau reklamuoti, news neutrino Tokyo timely, bet pabandysiu foto imest. Del sienu daughter avaricious, bet man paramo siltos gelsvos salvos. Romanetes,  paveikslas, zemelapis, lovatiese, savo Dave 👑👑👑


doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2015 04 03, 15:28)
Sveikos mamytes, ieškau patarimu, idėjų, minčių... aišku kuo daugiau žiūriu tuo labiau pradedu painiotis. Gal jūs ką patarsit. Žadam daryti vaikams kambarį. Turiu dvi mergaites vienai dvylika metų kitai trys metukai. Vyresnioji jau reiškia savo paaugliškus norus, bet man norisi kad ir mažajai būtu jauku ir vaikiška. Kaip išspręsti šią problema?  Ir dar niekaip neapsisprendžiu dėl lovų. Ar apsimoka pirkti dviaukštę lovą? vaikų kambarys dvylikos kvadratų, nesinorisi apkrauti jo. Kaip reiktų susiprojektuoti baldus, kad ir vienai ir kitai būtų smagu? Ačiū


Aš dviaukštės nepirkčiau dėl kelių priežasčių: pirmaiusia tai dėl to, kad vaikas, kuris miegos pirmame aukše kvėpuos iš antro aukšto krentančiomis dulkėmis, antra dėl saugumo antrame aukšte (na jūsų vyresnioji jau gal neiškristų smile.gif ), trečia dėl vaiko slaugymo sergant.
Atsakyti
Labas. Kai merginai 12 metų, kažin ar norės į viršų lipti g.gif Mano vaikų skirtumas 6m., dviaukštę lovą pirkom, kai mažajam buvo kokie 3m. Pradžioje miegojo didysis (9 m.) viršuje, o mažasis apačioje, bet po kurio laiko jie apsikeitė, nes didysis tingėjo lipti į viršų doh.gif
Dabar mažasis (10 m. ) taip ir miega viršuje, jam galimybės neleidžia persigalvoti biggrin.gif
Šiaip labai gerai, vietos susitaupo. O jums ir gi, po gero pusmečio mažoji galės jau į viršų lipti, nors aš ir gi vis bijojau, kad neiškristų. Neiškrito nei karto (tfu, tfu, tfu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2015 04 03, 15:28)
Sveikos mamytes, ieškau patarimu, idėjų, minčių... aišku kuo daugiau žiūriu tuo labiau pradedu painiotis. Gal jūs ką patarsit. Žadam daryti vaikams kambarį. Turiu dvi mergaites vienai dvylika metų kitai trys metukai. Vyresnioji jau reiškia savo paaugliškus norus, bet man norisi kad ir mažajai būtu jauku ir vaikiška. Kaip išspręsti šią problema?  Ir dar niekaip neapsisprendžiu dėl lovų. Ar apsimoka pirkti dviaukštę lovą? vaikų kambarys dvylikos kvadratų, nesinorisi apkrauti jo. Kaip reiktų susiprojektuoti baldus, kad ir vienai ir kitai būtų smagu? Ačiū


Girdejau, kad mamos nepatenkintos kai reikia lipti i antra auksta patalynes keisti, dvieju aukstu lova pirkciau tik tuo atveju, jeigu neimanoma butu kambatyje sutalpinti dvieju vienvieciu lovu.
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2015 04 06, 17:15)
Girdejau, kad mamos nepatenkintos kai reikia lipti i antra auksta patalynes keisti, dvieju aukstu lova pirkciau tik tuo atveju, jeigu neimanoma butu kambatyje sutalpinti dvieju vienvieciu lovu.


Mes irgi turejom dviaukste lova. Tai patalyne keisti tikrai labai nepatogu doh.gif siaip jei vietos nera tai dar galima kankintis bet jei yra vietos normaliom lovom tikrai nepirkciau dviaukstes schmoll.gif nebent porai metu kaip pramoga vaikams biggrin.gif nes mano pacios svajone vaikysteje buvo dviaukste lova blush2.gif
Atsakyti