Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Lara22 @ 2015 03 27, 21:32)
jau is stalciaus netraukciau dantu sepetelio, slapias ir prisiveises bakteriju fui blush2.gif

Va va. Pas mus prie kriauklės pasta ir dantų šepetėliai, net kitaip ir nenorėčiau. Jau vien dėl to, kad per dažnai naudojamas daiktas, plius spintelėje ar stalčiuje šepetėliai nuolat būtų šlapi schmoll.gif
Kas liečia veidrodį, tai man gražiausia kai veidrodis be spintelės, bet pati turbūt ir šį kartą rinksiuos veidrodį su spintele, nes man, kaip "žabalai" ir mėgstančiai dažytis vonioje, patogiau kai veidrodis arčiau veido. Stiklinės lentynėlės nedėčiau. Dabar nuomuojamam bute yra, tai mane nervina, nes vanduo labai nekoks, tai kalkės visos ir matosi, o kasdien šveisti tai ne man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2015 03 27, 11:46)
Dar Laufen turi "gerų ir pigių" praustuvų, tik nesu tikra, ar jie man gražūs verysad.gif
3. http://www.jaunuolia...uvas-65-x-48-cm
4. http://www.jaunuolia...uvas-laufen-pro

Turim ir Laufen Pro ir Laufen Form. Abu patinka.

Laufen Pro:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 28 kovo 2015 - 12:37
Sveikos,

visai nieko nenusimanau apie remontus ir nusipirkome butą su suremontuota vonia, tačiau man ji visai nepatinka. Vonios patalpa - 3kv.m. Gal galit pasakyt kiek maždaug kainuotų plytelių perklojimas iš klaikių į normalias? Vilniuje, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 13, 01:11)
Idedu foto isisirnktu plyteliu, jos butu tik juostai virs vonios ir po veidrodziu, sienos baltos, grindys dar nezinau. Gyvai spalvos kitokios, daugiau melynos, gyvesnes siltesnes:

user posted image

user posted image

sveiki, gal jau isklijavote siomis plytelemis savo vonia...labai smalsu pasiziureti 4u.gif
Atsakyti
ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rami* @ 2015 03 29, 16:44)
sveiki, gal jau isklijavote siomis plytelemis savo vonia...labai smalsu pasiziureti 4u.gif



man irgi labai smalsu, bet apturejom ir vis dar turim nemalonia situacija. Pinigai sumoketi pries 2men plyteliu dar neturim ir nzn kada turesim sad.gif darbibinkai tuoj iseis is namu, liksim be vonios, bet kadangi neradom kuom jas pakeisti laukiam. O veidrodi ir dekora su sitom plytelem turesim anksciau, nes ispesem viena pakuote, kad bent ta dalis vonios butu sutvarkyta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Grietinėlė* @ 2015 03 29, 00:06)
Sveikos,

visai nieko nenusimanau apie remontus ir nusipirkome butą su suremontuota vonia, tačiau man ji visai nepatinka. Vonios patalpa - 3kv.m. Gal galit pasakyt kiek maždaug kainuotų plytelių perklojimas iš klaikių į normalias? Vilniuje, būčiau labai dėkinga  4u.gif



reikia skaiciuoti sienu + grindu kvadratura. Plyteliu klojimo kaina virs 40-45 (ziurint kokie meistrai) + plyteliu kaina + papildomos medziagos (ju kainos nepasakysiu bet nebutu didele suma). 4u.gif
Atsakyti
Na mano kuribines kancios jau baigtos, lauksim rezultatu smile.gif

Maziukas WC - plyteles Amozonia

user posted image
user posted image

Didzioji vonia - Bali

user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutės, smile.gif
Norėčiau jūsų dėmesiui ir vertinimui pateikti vonios kambario preliminarų planelį, taip sakant pristatyti savo idėją 4u.gif smile.gif Vonios kambarys viso labo 7 m2, tačiau norėčiau jame matyti tiek vonią tiek dušo kabiną g.gif ...priešingoj sienos pusėje planuoju spintą (kurioje žadu priglausti skalbimo mašiną ir kitas smulkmenas) bei praustuvus. bigsmile.gif Taigi dabar galvoju ar 0,67 m yra pakankamas ir patogus atstumas praėjimui. g.gif Ką galvojat? g.gif 4u.gif


http://public.fotki....kambarys-1.html
Papildyta:
kristinka_2010, jei nepaslaptis, kokią programėlę naudojot vonios kambario planavimui? smile.gif
Atsakyti
Kristinka, gražus derinys, mes ir gi tokį susiplanavom, tik kitokios plytelės, bet spalvos identiškos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, i vonia visgi nusprendziau deti veidrodi, vietoj pakabinamos veidrodines spinteles. Tik dabar turiu klausimuka, gal zinote kur Kaune galeciau issipjauti reikiama veidrodzio dydi? Turiu ilgas veidrodines stumdomas spintos duris, kurios nereikalingos jau, o veidrodis kuo puikiausias, neklijuotas ant plokstes, galvoju kas man galetu ispjauti ji g.gif , gal kuri zinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2015 04 02, 07:57)
Sveikos merginos, i vonia visgi nusprendziau deti veidrodi, vietoj pakabinamos veidrodines spinteles. Tik dabar turiu klausimuka, gal zinote kur Kaune galeciau issipjauti reikiama veidrodzio dydi? Turiu ilgas veidrodines stumdomas spintos duris, kurios nereikalingos jau, o veidrodis kuo puikiausias, neklijuotas ant plokstes, galvoju kas man galetu ispjauti ji g.gif , gal kuri zinote? 4u.gif


Kiek domejausi, pigiausiai buvo Graveroj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfutė @ 2015 04 01, 20:12)

kristinka_2010, jei nepaslaptis, kokią programėlę naudojot vonios kambario planavimui? smile.gif


Plyteles uzsakiau - 1000plyteliu ten projekta jie daro nemokamai. Braize lyg su Cad Decor programa.
Atsakyti