Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dives @ 2015 02 16, 18:37)
patiko, kita vertus -naujo kaina labai normali, o cia uz deveta kiek-jei apie ta zydraji

Juolab, gobelena koki tik nori issirinksite, kojeliu spalva ax.gif
Atsakyti
Žalia Rūta, o čia kaina wholesale, 308eurai?
Atsakyti
Gal kas dar turit minciu apie mano sopkes, kur praejusioj temoj buvau ikelus. But gerai, jei dar kas pasidalintumet mintimis.

Dives, man tai bra ziauriai pervertintas-analogiska uz 40 eur kazkada maciau. O tie barokiniai-rokokiniai minksti komplektai man kazkodel visai nepatinka. Labai retai kada buna tokie nuosaikesni ir man grazus. Tokius sunku ipaisyti erdvej. Fotelio, jei norit patogaus jauciu geriau naujo ieskoti.


Papildyta:
QUOTE(dives @ 2015 02 16, 18:08)
Žalia Rūta, o čia kaina wholesale, 308eurai?

Eurai
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 02 16, 19:08)
Gal kas dar turit minciu apie mano sopkes, kur praejusioj temoj buvau ikelus. But gerai, jei dar kas pasidalintumet mintimis.
Dives, man tai bra ziauriai pervertintas-analogiska uz 40 eur kazkada maciau. O tie barokiniai-rokokiniai minksti komplektai man kazkodel visai nepatinka. Labai retai kada buna tokie nuosaikesni ir man grazus. Tokius sunku ipaisyti erdvej. Fotelio, jei norit patogaus jauciu geriau naujo ieskoti.


aistukas, neturiu minčių dėl pačios sofkučių, man viskas ten gerai atrodo

bet kaip gerai, kad yra ši tema, labai ačiū visoms už paprotinimą, dėl bra pasiderėsiu, o tas rococco -tai mane foteliukas faktiškai užkabino, bet tikrai kaina kokia....
Atsakyti
Sveikos,
Turbūt jau ne kartą apie tai kalbėjote šioje temoje, bet dar kartą paklausiu - ar gaminatės tokio tipo user posted image]spintas[/URL] ? Baigiu prarasti viltį, kad kas nors man tokią spintą pagamins, niekas nenori apsiimti, lengviausia siūlyti spintas stumdomomis durimis. Bet aš noriu būtent tokios. Pasidalinkite informacija kas pagamino ir kiek kainavo tokia spinta. Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(yalissa @ 2015 02 16, 21:19)
Sveikos,
Turbūt jau ne kartą apie tai kalbėjote šioje temoje, bet dar kartą paklausiu - ar gaminatės tokio tipo

Man pigiau gavosi grazios filingines is masyvo, nei sios.
Nes jei daryti uzsakomas - brangu. O jei neimontuojama spinta ir galima derinti dydzius pagal pardaveja - tada tokiu normali kaina.
Atsakyti
Gal žinot kokios čia firmos dažų paletė?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(yalissa @ 2015 02 16, 20:19)
Sveikos,
Turbūt jau ne kartą apie tai kalbėjote šioje temoje, bet dar kartą paklausiu - ar gaminatės tokio tipo

Gaminausi, teisingiau - meistras gamino smile.gif iš paruošinių, juos dažė baltai ir montavo. Mano spinta iš 4 tokių didžiausių, kokie yra prekyboje, paruošinių. Kaina priklauso nuo spintos dydžio ir ko toje spintoje norite, todėl, net jei pasakyčiau, kiek kainavo maniškė, tai jums nieko nesakytų.
Jei gerai pamenu, vien nudažyti gamikliškai tuos keturis gabalus kainavo apie 1000 Lt, tada dar jų kaina ir meistro darbas.
Bet daugiau su tais tarpukais nedaryčiau (yra tiap pat ale žaliuzinės, bet be tarpukų), nes ir šioje nuotraukoje matosi, kokie tarpai tarp jų nelygūs.
Atsakyti
Sos del virtuves. Primenu paveiksliuka. Dar cia aisku daug kas nepabaigta, dar ir ant kitos sienos bus pakabinamos baltos spinteles, per viduri bus sala ir t.t. Bet dabar sprendziu del stalvirsio. Jau uzdetas medinis, reikia apsisprest del stalvirsio spalvos bei plyteliu ant sienos.

user posted image

Mane labai zavi va tokios senovines plytos tarp spinteliu

user posted image

user posted image

Bet iskyla klausimas del devejimosi, ypac ties kaitlente. Juk ten visokie taukai apsitasko ir pan, lygias plyteles paimi ir nuvalai, o kaip su senovines plytom? Isigeria visi taukai i jas ir pradeda blizgeti? g.gif

Ir kaip isgauti tamsia medinio stalvirsio spalva? Ikejoj neradau tamsios spalvos, o kaip dar ieskot, kad spalva butu tamsi alyva ir tiktu naudoti virtuves stalvirsiui? Gal zinot koki pavadinima ar parduotuve kur ieskot?

Ir apskritai, ar tiktu mano virtuveje toks derinys - tamsiu plytu ir tamsaus stalvirsio variantas? Dar galvojau apie baltas plyteles ant sienos, bet vyras sake daryk ka nori, tik ne baltas.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2015 02 17, 15:31)
Bet iskyla klausimas del devejimosi, ypac ties kaitlente. Juk ten visokie taukai apsitasko ir pan, lygias plyteles paimi ir nuvalai, o kaip su senovines plytom? Isigeria visi taukai i jas ir pradeda blizgeti?  g.gif


yra specialus impregnantas, kurio nesimato ir paviršius tampa atsparus drėgmei - draugai savo kaimo turizmo sodyboj dušinėse turi senas plytas, viskas liuks smile.gif
Atsakyti
kad jom nieko napsidarys inpregnavus, tai tikiu. bet kazin kaip lengva tokias valyt bus? g.gif juk pavirsius nera lygus, tai sepeciu bruzint? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaumeLaima @ 2015 02 17, 16:44)
kad jom nieko napsidarys inpregnavus, tai tikiu. bet kazin kaip lengva tokias valyt bus?  g.gif  juk pavirsius nera lygus, tai sepeciu bruzint?  biggrin.gif

jau kažkada kalbėjom apie visokio pavidalo taškymąsi virtuvėje biggrin.gif

man asmeniškai niekas nesitaško, riebaluose nieko neverdu, sveikai maitinamės lotuliukas.gif
Atsakyti