Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Liolio @ 2015 02 17, 14:31)
Ir kaip isgauti tamsia medinio stalvirsio spalva? Ikejoj neradau tamsios spalvos, o kaip dar ieskot, kad spalva butu tamsi alyva ir tiktu naudoti virtuves stalvirsiui? Gal zinot koki pavadinima ar parduotuve kur ieskot?

Ir apskritai, ar tiktu mano virtuveje toks derinys - tamsiu plytu ir tamsaus stalvirsio variantas? Dar galvojau apie baltas plyteles ant sienos, bet vyras sake daryk ka nori, tik ne baltas.

Apie koki tamsuma eina kalba???
Pas mane tarkim azuolinis stalvirsis ir azuolines grindys... Gal kad stalvirsis dazniau sluostomas, bruzinamas ir tt.. O gal kad du kartus alyvuotas, sala ir vazkuota pora kartu.. Tai jos spalva man nerealiai patinka, nes ji tap istamsejo... Grindys tarkim irgi patamsejusios jau, bet ne tiek kiek stalvirsis... Eisku jei norit visiskai tamsios tai tada lieka beicas, bet nznz nzn... As kol durim atitaikiau norisma spalva tai isbandziau kokias 5 skirtingas bankrs ir dar ju misiniu prisidarius buvau doh.gif


QUOTE(femme @ 2015 02 17, 14:39)
yra specialus impregnantas, kurio nesimato ir paviršius tampa atsparus drėgmei - draugai savo kaimo turizmo sodyboj dušinėse turi senas plytas, viskas liuks smile.gif

Pas mus ir vonoj tokia siena.. Ja tiesiog nulakavom tris kartus ir viskas... Vaizdas nepaasikeite, o vanduo nubega kaip nuo zasies...

QUOTE(LaumeLaima @ 2015 02 17, 15:44)
bet kazin kaip lengva tokias valyt bus?  g.gif  juk pavirsius nera lygus, tai sepeciu bruzint?  biggrin.gif

drinks_cheers.gif nznz ar rizikuociau su tokiom plytom.. Nebet det tokias o ties virykle dar ant virsaus stikla uzdet... Nes tikrai su valymu prasikeiksit schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2015 02 16, 14:58)
Sitam interjere daugelio megiamos plyteles vonioje , gal kam idomu kaip sudetos atrodo interjeras

Kaip manote, ar tiktu tokios grindu plyteles mazai erdvei g.gif
Atsakyti


Ir apskritai, ar tiktu mano virtuveje toks derinys - tamsiu plytu ir tamsaus stalvirsio variantas? Dar galvojau apie baltas plyteles ant sienos, bet vyras sake daryk ka nori, tik ne baltas.
[/quote]

As ta pati mastau ,bet mane nuo svetaines sienos jau baigia atkalbeti ,tai persimeciau i virtuve su tom plytom biggrin.gif .
Paskui ve galvoju ,juk buvau sumanius deti nuo pat pradziu ,tai ko blaskytis doh.gif ,bet sako tamsesnes grindys ir plytu siena negrazu ,tada isirinkau tas plytas su pilkomis.Visi sako sunkus darbas triju spalvu plytas deti.Nezinau man labai grazu bet..... doh.gif

Feme ,gal atsiustumet nuoruoda kuria buvot imetusi del siurbliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 02 17, 17:16)
Kaip manote, ar tiktu tokios grindu plyteles mazai erdvei g.gif

kodėl gi ne, mano akimis net labai wink.gif

mažai patalpai netinka labai didelio formato plytelės, kurias reikia smarkiai pjaustyti prie kraštų, nebent taip stebuklingai sutampa, kad telpa tarkim lygiai 4 ar 6 plytelės be pjaustymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2015 02 17, 15:21)
bet sako tamsesnes grindys ir plytu siena negrazu ,tada isirinkau tas plytas su pilkomis.Visi sako sunkus darbas triju spalvu plytas deti.Nezinau man labai grazu bet..... doh.gif



Svetaineje ar kazkur kitur tikrai nebijociau, o jei tinka, tai labiausiai noreciau det i koridoriu, kur plytos labai gerai sienas apsaugo. Bet ir virtuveje man grazu, nezinau tik ar mano atvejui tinka ar ne, hmmm. O kodel tamsios grindys ir plytu siena negrazu? Mano galva kaip tik plytu siena prie tamsesniu grindu graziau nei prie sviesesniu.

Femme, o kur draugai impregnavo plytas, ar cia kazkoks specialus impregnantas tam yra skirtas? Nepavyksta nieko rasti, gal zinot kaip vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 02 17, 17:10)
Eisku jei norit visiskai tamsios tai tada lieka beicas, bet nznz nzn... As kol durim atitaikiau norisma spalva tai isbandziau kokias 5 skirtingas bankrs ir dar ju misiniu prisidarius buvau  doh.gif


tikrai pritarsiu, kad išgaut NATŪRALIĄ tarkim seno ąžuolinio laivo denio spalvą, nėra paprasta 4u.gif
visi paruošti beicai arba į raudonumą, arbą į ryžumą doh.gif
Lauko darbams man REMMERS nussbaum spalva graži, tamsi riešuto, bet stalviršiui manau reiktų kažkokios eko alyvos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Liolio @ 2015 02 17, 17:50)
Femme, o kur draugai impregnavo plytas, ar cia kazkoks specialus impregnantas tam yra skirtas? Nepavyksta nieko rasti, gal zinot kaip vadinasi?

pasidalinu, ką radau:
http://www.duliuksa....r_wall_seal.htm
http://www.igis.lt/lt/impregnantas/
http://www.amg-chemi...kerio-gaminiams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 17 vasario 2015 - 17:01
Akvilyte, o ka turit omeny su beicavimu? Mano grindys irgi azuolas, bet spalva riesutas, tai gavosi tamsios. Stalvirsis irgi azuolinis, noreciau panasia spalva i to riesuto grindu isgaut. Kaip ja apibudint - na ne ryza, ne raudona, o tokia tamsiai ruda. Ikejoj pvz paziurejau yra alyvos spalvotos, o ant virsaus dar tepama bespalve alyva. Bet beda, kad jos ne tamsios. Ar su tuo beicu turit omeny imt bet kokia tamsia alyva ar dazus? Nu zalia as sitame reikale...
Atsakyti
Aciu, Femme, uz radinius. Tokiu buvau radus, bet galvojau kad laukui skirti gal nelabai viduj tiks, nes raso tik gerai vedinamose patalpose ir pan. Na, bet gal reiks rizikuot. O pas draugus uztepus impregnanta tos plytos nepasidare blizgancios?

Akvilyte, dar neatstoju. O kokiu laku lakavot plytu siena vonioj? Ir ar naudojant laka nepasidare blizgancios?
Atsakyti
Gal kuri pagelbės kaip gražiai apdirbti židinį 4u.gif reikia minčių gal kokia lentynėlė daryti g.gif kur jungsis bra ten bus tapetuota po juosta...
židinys
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 02 17, 19:37)
Gal kuri pagelbės kaip gražiai apdirbti židinį  4u.gif  reikia minčių gal kokia lentynėlė daryti g.gif  kur jungsis bra ten bus tapetuota po juosta...
židinys


Prasau wink.gif :

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
ir dar....
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

turi jums padeti gauti ideja smile.gif
Atsakyti
Sveikos namuciu grazintojos 4u.gif

esu tyli sios temos skaitytoja. Prasau pagalbos. Viena is Jusu buvote ikelusi nuoroda i lenkiskus sviestuvus (ten buvo triju, penkiu lempu, sieniniai ir staliniai is tos pacios kolekcijos). Gal galetumete pakartoti? Perverciau dabar senesne tema ir neberadau. blush2.gif
Is anksto dekoju uz atsakyma. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(goodgeras @ 2015 02 17, 21:26)
Prasau wink.gif :
user posted image

turi jums padeti gauti ideja smile.gif

Ačiū vat kaska tokio galvojo.....kazin su kuo galėciau ant savo nuotraukos pasidėlioti kaip atrodytu, sudejus bra viska blush2.gif
Atsakyti